Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

30.03.2015/З метою ефективної співпраці


Нещодавно за ініціативою керівництва Тернопільської митниці ДФС проведено спільну нараду з представниками контролюючих служб Тернопільської області з метою налагодження напрямів ефективної співпраці. В заході взяли участь представники Державної екологічної інспекції у Тернопільській області, Державної фітосанітарної інспекції області, Головного управління Держсанепідслужби в Тернопільській області та Тернопільського пункту державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні і транспорті.

На початку зустрічі начальник Тернопільської митниці ДФС Володимир Марцинюк ознайомив присутніх із основними напрямками взаємодії митниці з відповідними державними органами при здійсненні митного та інших видів контролю товарів, що переміщуються через митний кордон України. Також керівник проінформував учасників заходу про підсумки роботи митниці. Зокрема, ознайомив із товарним асортиментом експортно-імпортної продукції, а також відзначив основні тенденції зовнішньоекономічної діяльності регіону.

«На теренах Тернопільщини постійно зростає кількість підприємств, які активно провадять зовнішньоекономічну діяльність, що цьогоріч забезпечило області позитивне сальдо торгового балансу в сумі 8 млн гривень», – підкреслив Володимир Марцинюк.

Окрім цього, учасники зустрічі обговорили основні аспекти співпраці Тернопільської митниці ДФС та Державної фітосанітарної інспекції у Тернопільській області при здійсненні митного контролю і митного оформлення вантажів, що підлягають відповідному виду контролю, а також актуальність документів, що регламентують порядок такої співпраці.

Також в процесі зустрічі представники Державних контролюючих служб області та Тернопільської митниці ДФС обговорили актуальні питання здійснення контролю за товарами, які можуть містити озоноруйнівні речовини, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, особливості дії системи збирання, заготівлі та утилізації відходів як вторинної сировини та інші проблемні питання, що виникають в процесі спільної роботи.

Наприкінці зустрічі Володимир Марцинюк висловив надію щодо подальшої співпраці.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги