Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

ДО ВІДОМА

---------------

---------------

Підволочиське бюро правової допомоги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/00.pnghttp://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/0.jpg---------------

Управління Пенсійного фонду України в Підволочиському районі

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/01.jpg

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

https://portal.pfu.gov.ua/ 

Для вирішення індивідуальних питань, пропонуємо телефонувати на «гарячу лінію» Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: (0352) 23 48 93, або Підволочиський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) тел.: (03543) 2 26 43

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/92830420_2752750271519781_7872314954919968768_o.png

---------------

 

УВАГА! Підволочиська райфілія ОЦЗ переходить у дистанційний режим роботи

 

Контактні телефони у Підволочиській райфілії ОЦЗ:

(03543) 2-26-95 - з питань реєстрації в службі зайнятості

(03543) 2-11-43 - з питань надання послуг роботодавцям

 

---------------

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/04.jpg

Підволочиське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

---------------

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДПС у Тернопільській області

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу та максимально використовувати електронні сервіси ДПС та Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/pidvolochyska/ua/oprosbody/11.jpg

 

---------------

В райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-12-78 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

---------------

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

 

---------------

При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

16.03.2015/У діалозі народжується істина


Днями працівники Головного управління ДФС у Тернопільській області на чолі із заступником начальника Головного управління ДФС в області Надією Лопатинською провели у Зборові «День району» – традиційний щомісячний захід, спрямований на відвертий діалог із представниками бізнесу, громадськості та місцевих засобів масової інформації.

У рамках заходу відбулась низка зустрічей із місцевими журналістами, громадськістю, представниками місцевих органів влади, а також семінар із платниками.

На зустрічі із журналістами обговорювались шляхи покращення інформування мешканців району з питань податкового законодавства через місцеві засоби масової інформації.

 «Ми повинні спільно донести до громадськості те, що формування цивілізованого суспільства і фінансово стабільної держави відбувається за неодмінної участі кожного її громадянина. І саме усвідомлення того, що кожен з нас є частинкою одного цілого, сприятиме патріотизму та сумлінному дотриманню чеснот, які притаманні свідомому платнику податків - громадянину України», - зауважила під час розмови із журналістами Надія Михайлівна.

Під час зустрічі заступника начальника ГУ ДФС в області  Надії Лопатинської із заступником голови Зборівської районної державної адміністрації Олександром Парацієм та головою Зборівської районної ради Віктором Тарковським учасники обговорили питання покращення на Зборівщині умов для розвитку підприємництва, пошуку резервів розширення бази оподаткування, протидії тіньовій зайнятості населення.

 «Сьогодні голови сільських і селищних рад повинні бути особливо зацікавлені в тому, щоб на території їхніх населених пунктів було мінімум тих, хто ухиляється від сплати податків, і якомога більше тих, хто сумлінно працює і наповнює бюджет, – зазначив у розмові заступник голови Зборівської районної державної адміністрації Олександр Парацій. – На особливому контролі перебувають питання реалізації підакцизної продукції, а також  легалізація найманої робочої сили та виведення зарплати з «тіні».

Згодом у актовій залі Зборівської районної ради відбулась зустріч із представниками бізнесу району, після якої фахівці ГУ ДФС в області провели семінар для суб’єктів господарювання з актуальних питань єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, оподаткування податком на прибуток, ПДВ, податком на доходи фізичних осіб, акцизним податком. Учасники заходу мали змогу ознайомитися із порядком розгляду звернень громадян до органів ДФС, а також отримати кваліфіковані консультації та роз`яснення щодо змін у законодавстві.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги