Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

 

До відома

   

 ************************

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

   

 ************************

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну

Новини

Роздрукувати 28.01.15 | 09:40

Художник-іконописець Володимир Шерстій отримав відзнаку Президента України

Державну нагороду Президента України вручив виконувач обов’язків голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак художнику-іконописцю з Тернопільщини Володимиру Шерстію.


Почесне звання «Заслужений майстер народної творчості України» Володимиру Шерстію присвоїли відповідно до Указу Президента України від 01 грудня 2014 року № 900/2014 Про відзначення державними нагородами України з нагоди 23 –ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 2014 року.

«Дякую за вашу працю, яку щодня робите для нас і для України і дай Боже вам натхнення сотворити ще більше», - зазначив Іван Крисак, вручаючи нагороду.

Відзнаку присвоїли за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно – освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

«Коли я працював над іконами я вірив у свою працю. Зараз головна робота для мене це волонтерство. Щоразу коли я їду на схід я вірю у нашу перемогу», - підкреслив Володимир Шерстій.

Довідково:

 

Шерстій Володимир Михайлович народився 11 вересня 1960 року у селі Гнилички Підволочиського району Тернопільської області. Здобув освіту в галузі образотворчого мистецтва. Походить з родини, у якій були іконописці, зокрема відомий на початку ХХ століття іконописець Степан Зозуля. З дитинства його оточували картини та ікони на релігійну тематику, тому звичайно, Володимир обрав собі шлях роботи у галузі іконографії. Стиль письма ікон Володимира Шерстія є намаганням відродити способи письма давнього українського Візантійсько-Руського чину. З використанням як древніх традицій, так і сучасних напрацювань у галузі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги