Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

 

До відома

   

 ************************

«Гаряча телефонна лінія» Фонду.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в  Тернопільській області діє «гаряча телефонна лінія» за номером (0352) 52-72-21; (03543) 2-17-35 щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45

   

 ************************

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

На головну / Антикорупційна політика

Інформаційні матеріали


Щодо проведення навчального онлайн-курсу "Конфлікт інтересів: треба знати!"

 

 

На виконання визначених Парламентом і а Урядом завдань з підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфліктів інтересів, а також інших обмежень та зобов'язань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", Національне агентство з питань запобігання корупції проводить щорічну інформаційну кампанію і метою роз'яснення законодавства про конфлікт інтересів "Конфлікт інтересів: треба знати!".

В межах інформаційної кампанії Національним агентством з питань запобігання корупції на основі нової редакції методичних рекомендацій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також спільно зукраїнським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів "Прометеус" створено безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікті інтересів: треба знати!"', який допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон і а обмежень.

Враховуючи зазначене просимо поширити інформацію про безкоштовний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!" серед зацікавлених осіб, втому числі серед працівників Вашого підрозділу.

Онлайн-курс розпочнеться 09.12.2017 року. Для участі у ньому необхідно зареєструватися на www.prometheus.org.ua знайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» (https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2017_T3/about#) та зареєструватися на нього.

 

 

 

                                 Про організацію виконання районної програми запобігання

                                                      і протидії корупції на 2014-2015 роки

 

Д О Р У Ч Е Н Н Я

голови РДА від 12.03.2014 р. № 12

Про посилення боротьби з корупцією та хабарництвом

 

 

ПАМ’ЯТКА

державному службовцю щодо врегулювання конфлікту інтересів

 

Розпорядження

Про проект районної програми запобігання і протидії корупції на 2015-2016 роки

 

Розпорядження

Про організацію виконання районної програми запобігання і протидії корупції  на 2015-2016 роки

 

РІШЕННЯ

Тридцять шостої сесії шостого скликання

Підволочиськоїрайонної ради

Про районноупрограмузапобігання і протидії корупції на 2015-2016 роки

 

Розпорядження 

Про затвердження плану заходів з виконання Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2015-2017 роки

 

 

Розпорядження голови Підволочиської районної ради

Про організацію роботи щодо запобігання проявам корупції у виконавчому апараті Підволочиської районної ради

 

ЗВІТ

про проведену роботу з питань запобігання та протидії корупції

у виконавчому апараті Підволочиської районної ради

за   2015 рік
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги