Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

 

     

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Захисти права дитини

22.11.2018 | 12:44

У міру дорослішання дитина дістає нові можливості, набирає досвіду, а значить - отримує нові права, обов'язки, відповідальність.

Щоб запобігти порушенню прав дитини, а в разі порушення – захистити, то потрібно їх знати.

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

21.11.2018 | 13:04

Право користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис) визначено главою 16 прим. 1 Земельного кодексу України (далі – Земельний Кодекс) та главою 33 Цивільного кодексу України (далі – ЦКУ).

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

21.11.2018 | 13:01

Головне управління ДФС у Тернопільській області повідомляє, що при зміні відомостей про об’єкт оподаткування, зокрема, його місцезнаходження, платник податків надає до контролюючого органу за основним місцем обліку повідомлення за формою 20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування.

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

21.11.2018 | 12:58

Відповідно до п. п. 166.3.2 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ, суму коштів або вартість майна, переданих платником податку у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям, зареєстрованим в Україні та внесеним до Реєстру неприбуткових організацій та установ на дату передачі таких коштів та майна, у розмірі, що не перевищує 4 відсотків суми його загального оподатковуваного доходу такого звітного року.

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

21.11.2018 | 12:47

Загальна система оподаткування у підприємця: формуємо доходи

Відповідно до п. 177.2 ст. 177 Податкового кодексу України об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця. Враховуючи вищевикладене, до складу загального оподатковуваного доходу зараховується виручка, що надійшла фізичній особі - підприємцю як в грошовій, так і в натуральній формі, а саме:

- виручка у вигляді безготівкових грошових коштів, що надійшли на банківський рахунок чи в готівковій формі безпосередньо підприємцю чи його працівникам на місці здійснення розрахунків (в т.ч. відсотки банку);

- виручка в натуральній (негрошовій формі);

- суми штрафів і пені, отримані від інших суб’єктів підприємництва за договорами цивільно-правового характеру за порушення умов договорів та інші доходи, які пов’язані із здійсненням підприємницької діяльності.

more...

Голова районної державної адміністрації Б.Онищук взяв участь у заходах присвячених Революції Гідності

21.11.2018 | 12:26
У зв’язку з п’ятою річницею початку масових акцій громадянського протесту, що відбулися під час Революції Гідності та з метою вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції в смт Підволочиськ, відбулися заходи за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013 - 2014 роках, родин Героїв Небесної Сотні, учасників антитерористичної операції, представників громадських об’єднань, волонтерських рухів, молоді, духовенства. more...

Пільга чи субсидія? Сім’я має право вибору: користуватися в опалювальний період субсидіє чи пільгою

21.11.2018 | 12:19

Держава надала право вибору українським сім’ям: користуватися в опалювальний сезон пільгою чи субсидією.

Якщо родина має право на субсидію, однак її розмір невеликий і, на її думку, доцільніше сплачувати за комунальні послуги з врахуванням пільги, то необхідно подати заяву до органу соціального захисту населення про припинення надання субсидії.

І навпаки: якщо на опалювальний період сім’ї доцільніше користуватися субсидією, то необхідно буде подати заяву для призначення субсидії.

Підставою для надання пільги на оплату житлово-комунальних послуг є посвідчення, яке вказує, до якої категорії пільговиків належить та чи інша особа, яка знижка з оплати за житлово-комунальні послуги їй належить.

При пільговій оплаті за послуги квитанції мешканцям надходять уже з урахуванням знижки.

more...

Підсумки Ради регіонального розвитку в Києві: Консолідація заради розвитку

16.11.2018 | 14:40

Взяти відповідальність на себе і працювати так, щоби українці бачили результати роботи - Президент зібрав регіони на масштабну Раду регіонального розвитку в столиці аби підсумувати результати за рік і знайти ідеї для планів на майбутнє.

more...

Голова Підволочиської райдержадміністрації Б.В.Онищук спільно з заступником голови райдержадміністрації Н.О.Біликом, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації У.Ю.Карпець відвідали житловий будинок за адресою вул.Шухевичів, 31 смт.Підволочиськ, який придбаний в рамках субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для функціонування дитячого будинку сімейного типу.

16.11.2018 | 12:32

16 листопада 2018 року голова Підволочиської райдержадміністрації Б.В.Онищук спільно з заступником голови райдержадміністрації Н.О.Біликом, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації У.Ю.Карпець відвідали житловий будинок за адресою вул.Шухевичів, 31 смт.Підволочиськ, який придбаний в рамках субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для функціонування дитячого будинку сімейного типу.

Ознайомились із ходом облаштування на подвір'ї будинку бруківки та наведенням благоустрою території дитячого будинку до якого долучились не байдужі підприємці та громадяни Підволочиського району.  

Ми не зупиняємось, адже діти чекають на святкування новорічних та різдвяних свят у новому домі.

Ще чимало роботи, віримо, що за підтримки благодійників дитячий будинок  сімейного типу буде комфортним для проживання дітей.

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги