Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

 

 

     

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Роз'яснення щодо тимчасової зміни місця голосування

24.01.2019 | 10:14

 Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на виборах Президента України 31.03.2019 р. за зареєстрованим місцем проживання, може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування. За мотивованим зверненням виборця орган ведення Державного реєстру виборців може тимчасово змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси.
 До органу ведення Реєстру виборцю необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати. (у разі якщо номер дільниці вам не відомо, працівники відділу допоможуть визначити виборчу дільницю).  Просимо не нехтувати своїм правом голосу і у разі необхідності звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою смт Підволочиськ, вул.Д.Галицького,80  Контактний телефон (03543) 2-31-86.

more...

Володимир Гройсман представив новий етап реформи децентралізації (інфографіка)

24.01.2019 | 08:36

   23 січня, на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував плани Уряду по продовженню реформи децентралізації, яка визнається експертами як одна з найуспішніших реформ в Україні. Голова Уряду представив план дій, який має забезпечити незворотність реформи та її повсюдність – щоб усі жителі України відчули на собі усі переваги децентралізації, щоб громади отримали всі необхідні ресурси і повноваження для свого розвитку.

more...

Шановні виборці Підволочиського району!

23.01.2019 | 11:17

 31 грудня 2018 року розпочався виборчий процес чергових виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року. Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Підволочиської районної державної адміністрації запрошує мешканців Підволочиського району для уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців. А також виборців, які народилися - 1998, 1999, 2000 роках для уточнення їхнього включення до Реєстру.  Для перевірки мати документи, які посвідчують особу та зареєстроване місце проживання (паспорт або ID-картку із витягом з ЄДДР). Адреса відділу: смт Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80, Телефон для довідок:(03543) 2-31-86. Для перевірки своїх даних можна скористатися ОСОБИСТИМ КАБІНЕТОМ ВИБОРЦЯ — https://www.drv.gov.ua на офіційному сайті Центральної виборчої комісії.

more...

Як жертві домашнього насильства отримати безоплатну правову допомогу?

23.01.2019 | 10:14

 Домашнє насильство – це злочин проти життя, здоров’я, честі та гідності особистості.  11 січня цього року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами». Відповідно до вищезазначених змін в інтересах потерпілого від злочину суд може застосувати до особи, яка вчинила домашнє насильство, один або декілька обмежувальних заходів, відповідно до якого (яких) на засудженого можуть бути покладені такі обов’язки:

more...

Підвищено вимоги до санаторно-курортного лікування за кошти Фонду

23.01.2019 | 09:04

 З 01 січня 2019 року набули чинності зміни до порядку забезпечення адресним санаторно-курортним лікуванням, що фінансується для потерпілих на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Зокрема, розширено і конкретизовано вимоги до умов розміщення, харчування та послуг з лікування. Метою прийняття документу є своєчасне забезпечення осіб з інвалідністю санаторно-курортним лікуванням, посилення контролю за обсягом призначених і фактично отриманих потерпілим діагностичних послуг і лікувальних процедур.Так, передбачено перелік послуг з санаторно-курортного лікування, який узгоджується потерпілим до підписання тристороннього договору про відшкодування витрат. Після проходження лікування перелік із зазначенням призначених і наданих послуг, а також обґрунтуванням внесених до плану лікування змін підписується представниками санаторно-курортного закладу і потерпілим.

more...

Акція «Випускник»

23.01.2019 | 08:23

 Від того, наскільки вірно вибраний життєвий шлях, залежить місце кожного серед людей, задоволеність роботою, фізичне і психічне здоров’я, радість та щастя… звичайно, нікому не дано з абсолютною точністю визначити своє майбутнє, однак, кожному під силу визначити професію, з якою можна поєднати життя. З цією метою для випускників Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ступенів 21 січня 2019 року відбулась акція «Випускник».

more...

Результатом розвитку бізнесу на Тернопільщині є ліберальна політика щодо нього (відео)

22.01.2019 | 15:14

  Підприємництво і бізнес є важелем для зміни структури економіки. Він виконує найважливіші соціально-економічні функції. Зокрема це забезпечення збалансованості попиту і пропозиції на ринку товарів і послуг та створення додаткових робочих місць. Про важливість підприємництва на території області говорили на Раді регіонального розвитку у селі Скорики Підволочиського району.

more...

Збруч – ріка єднання

22.01.2019 | 14:55

 У Підволочиську, з нагоди Дня Соборності  України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, відбувся захід «Збруч – ріка єднання». Захід відбувся на березі річки Збруч на межі двох областей – Тернопільської та Хмельницької. Зі сторони Тернопільщини люди несли жовтий стяг, а з Хмельниччини – синій. Символічно на мості два регіони з’єднали їх в український прапор,  делегації двох областей - представники громади, духовенства та влади,  обмінялися привітаннями та короваями. Священики відслужили молебень за мир і спокій в Україні. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам`ять тих, хто поліг у боротьбі за територіальну цілісність і незалежність України.

more...

Наш шлях – це дорога до Євросоюзу і НАТО, до миру і добробуту – Президент

22.01.2019 | 12:43

 «Наш шлях – це дорога до Євросоюзу, до НАТО, до миру і добробуту. Ми з вами зберегли державу, зцементували її фундамент і довели, що здатні здобувати перемоги на нашому власному шляху»,  - наголосив Президент Петро Порошенко під час виступу з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Водночас Глава держави зазначив, що Україна перебуває напередодні важливого народного волевиявлення. «Сто років історичного досвіду заохочують нас до правильних висновків з минулого. Ми знаємо про безпрецедентний масштаб підготовки Кремля до втручання у вибори. І з цим стикаємося, до речі, не лише ми, вся Європа, увесь світ. Але немає сумнівів у мудрості нашого народу, у його єдності на шляху, яким ми йдемо у майбутнє», - підкреслив Петро Порошенко.

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги