Подволочиская районная государственная администрация
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Поиск
Расширенный поиск

Опрос

На главную

Новости

Распечатать 29.03.17 | 12:45

Вшанували загиблого в АТО Черніченка Олександра

29 березня 2015 року загинув Герой АТО Черніченко Олександр Анатолійович. У другу річницю з дня загибелі перший заступник голови райдержадміністрації О.Войціховський, заступник голови райдержадміністрації  Н.Білик, Підволочиський селищний голова В.Дацко, заступник селищного голови В.Витрикуш та представники Підволочиського районного військового комісаріату відвідали могилу Героя, положили квіти та помолилися за його упокій.

 

 

 

Герої не вмирають, пам’ять про них житиме вічно у наших серцях!

 

 

Черніченко Олександр Анатолійович (19.04.1968 – 29.03.2015)

       

Черніченко Олександр Анатолійович народився 19 квітня 1968 року в Підволочиську Хмельницької області у сім’ї військового. Там же пішов до школи. У зв’язку із  службою батька, родина переїхала до Одеси, де юний Сашко навчався. Професійну освіту Олександр здобував у сільськогосподарському технікумі у Молдові.

Був призваний на строкову службу  Збройних Сил України. Після  закінчення  школи прапорщиків та академії Державної прикордонної служби в Хмельницькому, направлений в Чернівці. Виконуючи службові обов’язки начальника застави імені Щербіна був поранений в 1993 році. Після лікування продовжив службу в Рівному. У 2008 році в званні капітана звільнений в запас. Працював у Волочиському КП «ЖЕК».

У 2014 році Олександр добровільно пішов до Рівненського військового комісаріату, звідки був мобілізований та направлений до 72-ї окремої гвардійської механізованої Красноградсько-Київської ордена Червоного Прапора бригади..

З січня 2015р. перебував у зоні проведення антитерористичної операції, займав посаду заступника командира з озброєння 4 механізованої роти 2 механізованого батальйону.

Загинув Олександр 29 березня 2015р. в результаті мінометного обстрілу бойовиками позицій, які розташовані поблизу села Гранітне Волноваського району Донецької області,

Похований у м. Волочиськ на Хмельниччині.

В Героя Олександра Черниченка залишилася мати, рідні сестри, дружина Оксана та 10-річний син Максим.

Указом Президента України № 9/2016 від 16 січня 2016 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно). Присвоєно звання «Почесний громадянин міста Рівне».

«Повір у себе»

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації

«Про проведення XVI районного фестивалю творчості дітей з особливими потребами "Повір у себе" районний центр соціальних служб для сім'ї,

 дітей та молоді оголошує конкурс творчих робіт дітей-сиріт та молоді з обмеженими фізичними можливостями.

 

Роботи на конкурс приймаються до 16 грудня за адресою:

Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 35, кім. 24. Телефон 2-22-54.

Учасники будуть відзначені заохочувальними призами.

Информация