Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

 

     

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Новосільська опорна школа – якісні зміни уже сьогодні (фото, відео)

12.12.2018 | 10:22

  Новосільська школа І-ІІІ ст. ім. Мирона Зарицького є найбільшою сільською школою у Підволочиському районі. Уже два роки вона функціонує як опорна з двома філіями – в селах Гнилиці та Шельпаки. За цей період в ремонт закладу вклали понад мільйон гривень державних коштів. Ще понад 9 млн. грн. виділили у поточному році на реконструкцію будівлі. Сьогодні, 11 грудня, школу відвідала міністр освіти й науки України Лілія Гриневич, перебуваючи на Тернопільщині з робочим візитом. 

more...

Підволочиська ДПІ Теребовлянського управління ГУ ДФС інформує

12.12.2018 | 10:15

 Витрати адвоката, нотаріуса: період відображення; На Тернопільщині до бюджетів надійшло понад 5,7 мільярдів гривень податків; Неприбуткові організації: яку фінансова звітність необхідно подати; Святкові подарунки: деталі оподаткування; Умови тимчасового ввезення громадянином - нерезидентом транспортного засобу; Підвищити правову обізнаність тернополян допоможуть фахівці ДФС в області; Тернопільська митниця ДФС: оформлено п’ять транспортних засобів на «єврономерах» за новими пільговими умовами; Як можна роздрукувати сертифікат відкритого ключа із офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД ДФС; Як повідомлять про відмову у наданні податкової знижки; Легковий автомобіль викрадено: що з транспортним податком?; Підприємства Тернопільщини сплатили 276,5 млн грн. податку на прибуток; Пільги з військового збору для учасників АТО: особливості; Подання звітності через «Електронний кабінет платника податків» завадить допущенню певних помилок; Чи може фізична, яка здає в оренду нерухомість, бути одночасно платником єдиного податку

more...

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців районної державної адміністрації

11.12.2018 | 14:11

 Відбувся перший етап конкурсу на заміщення вакантних посад начальника відділу охорони здоров’я, культури та туризму служби з гуманітарних питань Підволочиської райдержадміністрації та начальника бюджетного відділу фінансового управління Підволочиської райдержадміністрації.

more...

Інформація щодо підготовки документів для участі в установчих зборах для формування складу Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області

11.12.2018 | 14:09

 Участь в установчих зборах для формування складу Громадської рад при Головному управлінні ДФС у Тернопільській області можуть брати представники інститутів громадянського суспільства (далі – ІГС), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України, до яких відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (далі – Постанова № 996) зі змінами належать ІГС, які зареєстровані в установленому порядку і проводять діяльність на території України, а саме: 

more...

Увага, «гаряча лінія»!

11.12.2018 | 11:42

У пятницю  21 грудня 2018р. 10.00 до 11.00 год. у Підволочиській  ДПІ Теребовлянського  управління  Головного управління ДФС у Тернопільській області відбудеться «гаряча лінія» на тему: «Проведення документальних  та фактичних перевірок ». На запитання платників податків за номером телефону (03543) 2-29-01 відповідатиме   начальник Підволочиської ДПІ  Нагірний Олег Олександрович . З 11.00 до 12.00 год.  21 грудня     2018р. на прямому зв’язку перебуватиме старший державний   інспектор    Підволочиської ДПІ  Рижак Надія  Дмитрівна. Тема гарячої лінії «Новації  в  застосуванні реєстраторів розрахункових операцій »

more...

Відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі відеонаради

11.12.2018 | 09:34

 Відбулась щотижнева нарада з керівниками районів, яку провів у режимі он-лайн голова обласної державної адміністрації С.Барна. Впродовж наради було обговорено питання використання котів субвенцій з державного бюджету місцевими бюджетами; впровадження в області Закону України „Про стратегічну екологічну оцінку”; стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення; будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ.

more...

Люди з обмеженими можливостями!

10.12.2018 | 12:23

 Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе, залежить рівень цивілізованості цього суспільства. Не дивно, що в давні часи і навіть аж до сучасної історії у людей, яких ми зараз відносимо до категорії - інвалід, було дуже мало шансів на виживання взагалі. Це страшна правда - завжди і у всі часи турбота про інвалідів в основному трималася на щирій добрій волі окремих людей. Піклування про людей, які в результаті нещасного випадку на виробництві втратили працездатність чи стали інвалідами трудового каліцтва, є одним із основних завдань роботи Підволочиського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Тернопільській області.

more...

70-та річниця підписання Загальної декларації прав людини

10.12.2018 | 12:19

 10 грудня 2018 року відзначається 70-та річниця підписання Загальної декларації прав людини, а також в 1950 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала усім державам святкувати 10 грудня як День прав людини. Сама декларація складається з 30 статей, які визначили чіткий перелік основних прав людини та лягли в основу наступних міжнародних договорів, у регіональні документи по правах людини, національні конституції та інші закони.  Міжнародний законопроект з прав людини складається з Всесвітньої Декларації Прав Людини, Міжнародного Пакту про економічні, соціальні і культурні права і Міжнародний пакт про громадянські і політичні права та двох факультативних протоколів до неї. У 1966 році Генеральна Асамблея прийняла два докладних договори, які завершують Міжнародний законопроект про права людини. В 1976 році, після того як договори були ратифіковані достатнім числом окремих націй, законопроект набув статусу міжнародного права.  У цьому документі задекларовано наступні принципи:

more...

Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада

10.12.2018 | 11:40

 Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних управлінь та організацій. На нараді заслухали питання виконання доручень даних головою районної державної адміністрації на нараді від 03.12.2018 року; рейтингової оцінки району за 9 місяців  2018 року; заходів які будуть проводитися в районі до новорічних та різдвяних свят.

more...

Президент підпише закон про припинення дії договору про дружбу з Росією

10.12.2018 | 09:11

 Президент Петро Порошенко підпише, прийнятий Верховною Радою закон про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією. Глава держави також підпише закон, згідно з яким борцям за незалежність України у XX столітті присвоєно статус учасників бойових дій. Про це Петро Порошенко повідомив  під час участі в урочистому зібранні з нагоди 150-річчя заснування товариства «Просвіта» в ході робочої поїздки до Львівської області. «Звичайно, є певний символізм в припиненні, нарешті, дії Договору про так звану дружбу з Росією. Відповідний закон я вніс до Верховної Ради, він позавчора був проголосований і в понеділок мною буде підписаний. Це історична подія. Рівно як і вихід із СНД», - підкреслив Петро Порошенко.

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги