Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

      

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулась нарада весняного призову громадян України на строкову військову службу

20.02.2018 | 10:20

 Голова районної державної адміністрації Б.Онищук провів нараду щодо весняного призову громадян України на строкову військову службу 2018 року.  Під час наради розглянули питання щодо організації призову молоді району на строкову військову службу навесні цього року, визначено напрямки виконання покладених завдань у повному обсязі, проаналізовано стан виконання органами місцевого самоврядування планових показників призову на строкову військову службу.

more...

Президент про свою участь у суді щодо державної зради екс-президента Януковича: Зло повинно бути покаране

20.02.2018 | 08:21

 Президент Петро Порошенко прийняв рішення взяти участь у судовому засіданні із розгляду кримінального провадження щодо звинувачень у державній зраді колишнього президента Януковича.  «Зло повинно бути покаране. Це тому, вперше в українській історії, я прийняв рішення взяти участь у судовому процесі. Безпрецедентно, коли Президент це особисто робить, але це справа кожного з нас», - заявив Петро Порошенко на відкритті виставки, присвяченої учасникам Революції Гідності – творчим особистостям «Переведи мене через Майдан».

more...

Президент підписав Закон, який надає право членам родин загиблих учасників Революції Гідності на призначення дострокових пенсій

20.02.2018 | 08:11

 Президент Петро Порошенко підписав Закон, який надає право членам сімей загиблих внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, право на дострокове пенсійне забезпечення за віком. «8 лютого Парламент прийняв Закон, який дозволяє призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули чи померли в наслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, отриманих під час Революції Гідності. Практично одразу після його надходження, у вашій присутності я підписую цей Закон», - сказав Глава держави, підписуючи документ на відкритті виставки, присвяченої учасникам Революції Гідності – творчим особистостям «Переведи мене через Майдан».

more...

Жителі Тернопільщини, постраждалі внаслідок подій на Майдані, отримали разову грошову допомогу

19.02.2018 | 12:28

 Виплату одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 р, проведено у Тернопільській області відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 №14. Разову грошову компенсацію також надано особам, які отримали тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі в зазначених акціях. Виплати здійснені за рахунок коштів державного бюджету 64 особам на загальну суму 16 млн. 726 тис. 750 гривень. 

more...

До відома громадськості!

19.02.2018 | 11:52

 З нагоди вшанування Дня Героїв Небесної Сотні, 20 лютого 2018 року о 11.00 годині біля меморіалу «Герої не вмирають» відбудеться мітинг-реквієм та молебень за загиблими Героями Небесної Сотні та Героями АТО. Запрошуємо усіх взяти участь у заходах.

more...

Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада

19.02.2018 | 11:40

 Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних управлінь та організацій. На нараді заслухали питання виконання доручень даних головою районної державної адміністрації на нараді від 12.02.2018 року; організації ведення діловодства у структурних підрозділах райдержадміністрації; стану розвитку галузі тваринництва у сільськогосподарських підприємствах району; стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг в районі.

more...

На базі Підволочиської КЦРЛ проведено підсумкову медичну колегію

19.02.2018 | 10:18

 З метою забезпечення ефективної системи розвитку охорони здоров'я району, підведення підсумків роботи лікувально-профілактичних закладів за 2017 рік, на базі Підволочиської КЦРЛ  16 лютого було проведено підсумкову медичну колегію.

more...

Відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі скап-конференції

19.02.2018 | 09:11

 Щотижневу відео-нараду з керівниками районів провів голова облдержадміністрації С.Барна. Впродовж наради було обговорено питання стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг області; підготовки інфраструктурних проектів у 2018 році з врахуванням змін містобудівного законодавства; стану розвитку галузі тваринництва у сільськогосподарських підприємствах області.

more...

«Благословенне Тернопілля» у Києві зібрало друзів та видатних вихідців з Тернопільщини (фото)

16.02.2018 | 15:58

 На презентації Тернопільської області у Києві, її економічного та мистецького потенціалу, були представлені художні, історичні, культурні та наукові здобутки та досягнення нашого краю. Також свою продукцію презентували аграрії та підприємці області. Нагадаємо, уже традиційний форум друзів та промоція Тернопільщини «Благословенне Тернопілля» відбувся 15 лютого в Українському домі, що у місті Київ. Серед гостей були представники бізнесу, міжнародних делегацій, відомі тернополяни та жителі області, культурні, мистецькі та освітні діячі.

more...

В рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту "Я МАЮПРАВО!"

16.02.2018 | 12:18

 Вуличне інформування громадян в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту "Я МАЮПРАВО!" Долучайтеся до національного правопросвітницького проекту Мін'юсту "Я МАЮ ПРАВО!". Звертайтеся за правовою допомогою. Захищаймо права разом! 0 800 213 103 - єдиний контакт-центр системи БПД. pravo.minjust.gov.ua

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги