Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

   

    

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вам потрібні безкоштовні консультації у сфері підприємництва?

22.11.2017 | 14:06

ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА створений при департаменті економічного розвитку і торгівлі Тернопільської обласної державної адміністрації, основною метою діяльності якого є надання інфомаційно-консультативної підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва області.

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

22.11.2017 | 12:22

 Нецільова допомога у розрахунку 1ДФ; Камеральна перевірка без наслідків надасть право на подання «уточненки»; Господарські операції, для яких не застосовують РРО; Порядок митного контролю і митного оформлення товарів, що містять об'єкти права інтелектуальної власності; Графа 3 додатка 5 податкової декларації з ПДВ; Посадовці ДФС Тернопільщини провели 33 особистих прийоми; Тернопільська митниця ДФС: запротокольовано порушення на  5,1 млн гривень; Податковий борг - підстава для відмови у реєстрації платником спрощеної системи оподаткування; Ставка нуль відсотків: критерії, яким повинен відповідати платник податку на прибуток; Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткових установ заповнено з порушенням: відповідальність платника; Безповоротна фінансова допомога: відображення у доході ФОП на загальній системі оподаткування; На Тернопільщині майже кожен другий відвідувач ЦОП звернувся за видачею картки платника податків; Як можна повідомити фіскальному органу про прийнятого працівника; Оновлено Порядок обміну електронними документами з контролюючими органами; Тернопільська митниця: загальний товарообіг склав 559 млн дол. США; На Тернопільщині налічується понад 56,8 тис. платників; Опис майна при виникненні податкового боргу; Податкові накладні, які блокують

more...

СТАНЬ УЧАСНИКОМ БІЗНЕС ІНКУБАТОРА

22.11.2017 | 10:06

Увага! Оголошено конкурс на участь в бізнес-інкубаторі! Громадяни, які хочуть спробувати себе у бізнесі мають унікальну можливість заручитися підтримкою команди професіоналів.За ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації, при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості незабаром розпочне роботу перший в області бізнес -інкубатор.

more...

Підприємці Тернопільщини отримають можливість започаткувати співробітництво з Німеччиною

22.11.2017 | 09:21

 Представники експортно- та імпортно-орієнтованих підприємств Тернопільщини отримають можливість здобути корисні навики та досвід шляхом участі в бізнес-сесіях у Німеччині. Офіційна зустріч суб’єктів господарювання області з представниками німецького Товариства з міжнародного співробітницта GIZ GmbH (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit) відбулася 21 листопада у Тернопільській ОДА.

more...

У Підволочиську відбувся реквієм до Дня Гідності та Свободи

21.11.2017 | 12:46

 21 листопада,  щоб  вшанувати  патріотизм і мужність громадян  України, які у листопаді 2013 року, лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору, у Підволочиську відбувся реквієм до Дня Гідності та Свободи. Героям Майдану і воїнам-захисникам України, які загинули за світле майбутнє України вічна пам’ять і слава!

more...

Глава держави: Остаточна наша мета – членство України в Євросоюзі

21.11.2017 | 10:54

 Остаточна мета всіх перетворень та впровадження реформ в Україні – її повноправне членство у Європейському Союзі, заявив Президент Петро Порошенко під час урочистої церемонії перейменування Високомобільних десантних військ у Десантно-штурмові війська Збройних Сил України та встановлення Дня Десантно-штурмових військ ЗСУ. «Післязавтра я вирушаю на Саміт Східного партнерства, щоб визначити нові проміжні цілі та рубежі на європейському шляху. Але кінцеву мету ми з вами, дорогі друзі, чітко знаємо – повноправне членство в найпрестижнішому союзі світу, остаточне повернення України до європейського дому. Угода про асоціацію з Євросоюзом, дорожня карта реформ наблизить нас до цієї перспективи», - наголосив Глава держави.

more...

Відбулась нарада у режимі скайп – конференції

21.11.2017 | 09:40

 Відбулась відео-нарада обласної державної адміністрації з питань реформування бібліотечної системи області за підсумками 2017 року. У нараді прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Н.Білик, заступник голови селищної ради В.Витрикуш, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, начальники об’єднаних територіальних громад у сфері культури.

more...

У Підволочиську відбудеться реквієм до Дня Гідності та Свободи

20.11.2017 | 14:35
 З нагоди Дня Гідності та Свободи 21 листопада 2017 року о 11.00 год. у Підволочиську на меморіалі Героям Небесної сотні та воїнам, які загинули під час проведення антитерористичної операції із числа жителів району відбудеться реквієм до Дня Гідності та Свободи. more...

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів

20.11.2017 | 14:28

 У зв'язку із прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів» було змінено порядок стягнення аліментів, їх розмір, тощо. Відтепер в абсолютній більшості випадків аліменти будуть стягуватися не на підставі судового рішення, а на підставі судового наказу, який, по своїй суті, вже є виконавчим документом. Відповідно до ч. 1,2 ст. 95 Цивільного процесуального кодексу України судовий наказ є особливою формою судового рішення, що видається судом за результатами розгляду вимог, передбачених статтею 96 цього Кодексу. Із заявою про видачу судового наказу може звернутися особа, якій належить право вимоги, а також органи та особи, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.

more...

Депутати пiдтримали урядову iнiцiативу захисту бiзнесу вiд "маски-шоу"

20.11.2017 | 12:24

 16 листопада Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування» (№7275), підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Законопроект входить в пакет законодавчих актів, ухвалення яких сприятиме пожвавленню ділової активності в Україні та розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%. Напередодні голосування урядові ініціативи підтримали представники ділових кіл України. Бізнес-асоціації визнали законопроект вкрай актуальним і здатним стати ефективним інструментом поліпшення умов ведення бізнесу в Україні та роботи з інвесторами. Новий закон зупинить вал незаконних обшуків бізнесу силовиками, детально регламентує процедуру досудового розслідування і посилює відповідальність представників силових структур за порушення встановлених правил.

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги