Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

  

    

     

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Для Підволочиського району 28.07.2017 буде проведено День консультування ГТУЮ у Тернопільській області

24.07.2017 | 12:07

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в місцевих центрах та бюро правової допомоги області в ІІ півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 10.07.2017 р. № 352/45, заступником начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області - начальник відділу примусового виконання рішень Муликом Петром Ігоровичем 10 липня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщенні Підволочиського бюро правової допомоги проводитиметься консультування  та надання правової допомоги жителям району.

more...

26.07.2017 в місцевих центрах та бюро правової допомоги області начальники відділів ДРАЦС та 27.07.2017 державні нотаріуси проведуть консультування

24.07.2017 | 12:05

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в місцевих центрах та бюро правової допомоги області в ІІ півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 10.07.2017 № 352/45, начальниками районних відділів державної реєстрації актів цивільного стану 26 липня 2017 року та 27 липня 2017 року державними нотаріусами з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщеннях Тернопільського, Кременецького, Чортківського місцевих центрів, Бережанського, Борщівського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Збаразького, Зборівського, Козівського, Лановецького, Монастириського, Підгаєцького, Підволочиського, Теребовлянського, Шумського бюро правової допомоги проводитиметься консультування та надання правової допомоги жителям району.

 

more...

Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада

24.07.2017 | 12:03

Під головуванням голови районної державної адміністрації Б.Онищука відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних управлінь та організацій.

На нараді заслухали питання: про хід виконання доручень даних на нараді від 17.07.2017 року (Доповів: Копач Петро Іванович  - керівник апарату райдержадміністрації); про розвиток бібліотек та результати перевірки реформування бібліотечної справи в районі (Доповідає: Була Богдан Стефанович  - заступник начальника служби з гуманітарних питань райдержадміністрації); про  стан нарахування субсидій в районі; про результати роботи робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення (Доповідає: Кучеравенко Євген Степанович  – начальник управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації); про стан проведення жнив в районі (Доповідає: Мокрій Мирослав Степанович  - начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації).

Голова районної державної адміністрації Б.Онищук  підвів підсумки наради та дав протокольні доручення.

more...

Закон України «Про енергетичну ефективність будівель»підписано Президентом України

24.07.2017 | 10:11

20 липня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про енергетичну ефективність будівель».

«Цей Закон стане основою державної політики щодо скорочення енергоспоживання у будівлях та залучення інвестицій у цю сферу. Саме сектор будівель – один з найбільш енергоємних в Україні», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та нагадав, що Закон розроблено у тісній співпраці з Агентством на виконання 31-ої Директиви ЄС про енергетичну ефективність будівель.

 

more...

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації І.Крисака відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі скайп – конференції

24.07.2017 | 10:02

Впродовж наради було обговорено питання  стану ремонту автомобільних доріг в області; стану використання та відтворення водних біоресурсів у області; про екологічну ситуацію в області; про фінансове забезпечення медичної галузі області.

Після обговорення на районному рівні усіх питань порядку денного головою райдержадміністрації Б. Онищуком   підсумовано роботу наради та дано ряд доручень.

more...

Відбулася нарада з питань запобігання виникнення пожеж під час жнив 2017 року в Підволочиському районі

21.07.2017 | 14:24

Під зерновими та зернобобовими культурами в сільськогосподарських підприємствах району, включаючи дрібні фермерські господарства,  зайнято 21480 гектарів, в тому числі під такими легкозаймистими культурами, як пшениця, ячмінь – 14870 гектарів. Крім того, в особистих селянських господарствах під даними культурами зайнято ще 8000 га, які часто межують з посівами сільгосппідприємств, і на збиранні яких задіяна застаріла техніка, яка не завжди обладнана елементами протипожежного захисту. Всі ці фактори ставлять питання протипожежного захисту урожаю на одне з чільних місць.

more...

Книгозбірні сприяють розбудові освідченої нації !

21.07.2017 | 12:10

21 липня поточного року відбулась нарада в кабінеті голови райдержадміністрації Онищука Б.В. з представниками інформаційно-консультативної групи з питань реформування бібліотечної системи району.

Згідно розпорядження голови ОДА Барни С.С., очолює групу Вітенко В. І.- директор Тернопільської університетської наукової бібліотеки.  

В нараді брали участь також начальники відділів культури громад, фахівці бібліотечної справи. Невтішна ситуація з реформуванням бібліотечної системи склалась у Новосільській громаді. Головою РДА, було наголошено на необхідності дотримання чинного законодавства при проведенні реформування бібліотек району, та зазначено, що книгозбірні сприяють розбудові читаючої, мислячої, освідченої нації, тому фінансування бібліотек по залишковому принципу є неоправданим.

more...

Сергій Савчук: Разом з данськими партнерами будемо працювати над збільшенням виробництва тепла з відновлюваних джерел в Україні

20.07.2017 | 12:34

Дослідити шляхи збільшення частки відновлюваних джерел енергії в системі теплопостачання України – мета нового проекту, який буде реалізовано в рамках двосторонньої співпраці України та Данії. План його реалізації обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом з Георгієм Гелетухою - головою Біоенергетичної асоціації України та Клаусом Фафнером - керівником проекту данської компанії «Ramb?ll Denmark», яка має понад 70-річний досвід роботи в енергетиці та реалізує низку проектів в 14 містах України.

  

more...

За два тижні липня ОСББ залучили на утеплення багатоповерхівок майже 20 млн гривень

20.07.2017 | 12:31

З початку липня, лише за два тижні, ОСББ залучили на енергоефективні заходи майже 20 млн грн. за програмою «теплих кредитів». Для порівняння за весь червень на ці цілі ОСББ спрямували 18,5 млн гривень.

more...

Голова Підволочиської районної державної адміністрації Б.В. Онищук провів прийом громадян у Підволочиському районі спільно з першим заступником начальника Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області В.І. Білецьким.

20.07.2017 | 12:30

На особистий прийом звернулися учасники бойових дій АТО по питанню передачі їм у власність  земельних  ділянок за межами населених пунктів  та процедури надання земельних ділянок відповідно до Постанови Кабінету Міністрів  №413  від 7 червня 2017 р.

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги