Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 18.09.19 | 09:24

Про підсумок оздоровлення та відпочинку дітей Підгаєцького району влітку 2019 року

Відповідно до Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей” (зі змінами), обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 - 2021 роки, затвердженої рішенням Тернопільської обласної ради від 10 грудня 2018 року № 1290, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 травня 2019 року № 306-од „Про затвердження Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету”, зареєстрованого в Головному територіальному  управлінні юстиції у Тернопільській області 29 травня 2019 року за № 73/1094, розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 липня 2019 року №135-од  „Про затвердження Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів районного бюджету”, зареєстрованого в Головному територіальному  управлінні юстиції у Тернопільській області 04 липня 2019 року за № 85/1106, районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 - 2021 роки, затвердженої рішенням Підгаєцької районної ради від 21 березня 2019 року № 334, та з метою організації оздоровлення та відпочинку дітей Підгаєцького району, на  проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році виділено кошти з місцевого бюджету на загальну суму 198 тисяч  гривень.

Станом на 26 липня 2019 року,  відділом освіти, молоді та спорту райдерж-адміністрації сформовано групу, в кількості 20 дітей пільгових категорій, у віці 7-18 років,  і 06 липня цього ж року відправлено до позаміського дитячого оздоровчого закладу „Лісовий дзвіночок” с. Скоморохи , Бучацького району Тернопільської області для оздоровлення та відпочинку. 15 липня 2019 року  відправлено ще 13 дітей до пансіонату «Лісова пісня» м. Борщів Борщівського району. З них:

-діти з багатодітної  сім’ї –16 +9 =25;

- діти з малозабезпеченої сім’ї –1+2=3;

- талановиті та обдаровані діти -2+2=4;

- діти інваліди-1.

Всього – 33 дитини. 

Оздоровлення здійснювалося за рахунок коштів районного бюджету.

      Відділом освіти, молоді та спорту забезпечено і  належну підготовку, проведення і контроль за організацією літнього відпочинку дітей у 18 закладах загальної середньої освіти району, у яких працювало протягом травня-червня 2019 року 18 пришкільних відпочинкових таборів.

 З них:

10 –національно-патріотичного виховання;

2 - спортивно-оздоровчих;

5- пришкільних відпочинкових таборів та

1- краєзнавчо-екологічного спрямування.

Всього протягом зазначеного періоду охоплено відпочинком 906 дітей, що становить 42.29%

     У районі відсутні стаціонарні заклади оздоровлення та відпочинку.

      Оздоровленням (21 день)  за рахунок обласного бюджету станом на 17 вересня  2019 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відправлено в оздоровчі  табори області 11 дітей пільгових категорій, а саме:

7- дітей з багатодітної сім’ї; 1 – дитина постраждала від Чорнобильської катастрофи;

2 – дітини талановиті та обдаровані;

1 –дитина позбавлена батьківського піклування;

27 - дітей, які перебувають на диспансерному обліку відправлено Підгаєцьккою ЦРКЛ.

      Також відправлено на оздоровлення 3 дитини пільгових категорій (одна дитина позбавлена батьківського піклування та 2 дитини з багатодітної сім’ї) до  державного підприємства „Український дитячий центр „Молода  гвардія”(м. Одеса). Одну дитину (дитина позбавлена батьківського піклування)  та 3 дитини з багатодітної сім’ї відправлено в державне підприємство України «Міжнародний дитячий центр «Артек» (місцезнаходження – Пуща Водиця, Київська область) та.

       Оздоровлено за рахунок обласного бюджету Кураш Вікторію Іванівну – дитину загиблово воїна АТО в Мазоведському воєвудстві, республіка Польща та дитину воїна АТО Човган Анастасію Миколаївну в м. Скадовськ, Херсонської області. Всього оздоровлено 80 дітей району, що становить 3.73%. Разом  охоплено оздоровленням (21 день) та відпочинком (14 днів)- 986 дітей, що становить 46.02%.

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

ПРОЕКТ ПРОГРАМИ соціально-економічного та культурного розвиткуПідгаєцького району  на 2020 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправилповедінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому