Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 15.05.19 | 17:02

Змагання серед дітей та юнацтва "Олімпійське лелеченя"

     Нещодавно у спортивному залі опорного закладу «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів», відбулися районні  змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». Метою вищевказаного заходу є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей та юнацтва до занять спортом,  збагачення знаннями учнів стосовно олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, видатних спортсменів та організація змістовного дозвілля.

    У другому етапі  брали участь команда 6-8 класів  опорного закладу «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів» та Підгаєцька гімназія ім. Маркіяна Паславського в кількості 6 хлопчиків та 6 дівчаток.

     Програма Заходу включала три складові : спортивну, освітню та культурну частини - презентація команди (емблема, девіз); комбінована естафета(12  окремих естафет) та вікторина.

    Дуже гарну презентацію продемонструвала команда Підгаєцької гімназії ім. Маркіяна Паславського. Діти мали нагрудну емблему, чітко з їх вуст пролунав девіз та на належному рівні виконали елементи гімнастичних вправ, поєднавши їх з олімпійською символікою. За це отримали 16 балів. Учні опорного закладу «Підгаєцької ЗОШ І-ІІІ ступенів» за презентацію команди отримали 9 балів. Щодо спортивної програми, яка включала 12 окремих естафет, то перемогу святкували вихованці  Підгаєцької Гімназії ім. Маркіяна Паславського, пройшовши всі етапи естафети за 2 хв.20.48 сек., заробивши 3 штрафні секунди. Хлопчики та дівчатка опорного закладу «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів» подолали дистанцію за 2 хв.26.27 сек., заробивши 2 штрафні секунди. Щодо вікторини, то знання з олімпійської тематики надавались двом командам у запитаннях та відповідях (27 питань).

Відповідно 13 проти 11 правильних відповідей на користь юних спортсменів Підгаєцької гімназії ім. М. Паславського. Вони і стали переможцями цього спортивного заходу.

      Команди нагороджені грамотами відповідних ступенів. Вдалих стартів на спортивних аренах району та області!

 

 

Головний спеціаліст відділу освіти,

молоді та спорту райдержадміністрації                  М.О. Легкий       

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому