Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 13.05.19 | 08:56

Голова райдержадміністрації взяла участь у відеонараді

 13 травня голова райдержадміністрації Алла Колодницька взяла участь у вiдеонарадi  під керівництвом голови облдержадміністрації.

Участь у нараді, також, взяли заступник голови районної державної адміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови районної ради, в.о.начальника відділу економіки, управління агропромислового, економічного розвитку та з питань державної реєстрації райдержадміністрації, начальник відділу містобудування, архітектури, розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту РДА, начальник філії «Підгаєцький райавтодор» та заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

               На відеонараді обговорено питання: про надання населенню області субсидій з 1 травня 2019 року; про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного та місцевого значення; про впровадження в області законів України «Про оцінку впливу на довкілля» та «Про стратегічну екологічну оцінку»; про  організацію проведення Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Іnvest 2019».

            За підсумками наради голова райдержадміністрації дала окремі доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому