Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 26.10.18 | 16:29

Урочисте відкриття спортивного майданчика у с.Голгоча

В селі Голгоча на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

                 Проект реалізовано за рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку в с. Голгоча.

                 З нагоди такого  дійства біля Голгочанської загальноосвітньої школи І-ІІІст. зібралось багато жителів громади, учнівської та юнацької спільноти і, звісно, чимало почесних гостей.

                 Привітати учнів з визначною подією в житті школи та району завітали:заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Валов, Народний депутат України Тарас Юрик, голова Підгаєцької районної державної адміністрації Алла Колодницька, заступник голови районної ради Петро Калиняк, сільський голова  Василь Мороз. Вони сказали багато теплих слів.

                Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька у своєму виступі зазначила, що відкриття спортивного майданчику є знаковою подією для села. Адже молодь бере участь у турнірах різних рівнів, тож сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить їм ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні.

                Право перерізати символічну стрічку було надано заступникові голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олегу Валову , голові Підгаєцької районної державної адміністрації Аллі Колодницькій, Народному депутату України Тарасу Юрику, та голові Голгочанської сільської ради Василю Морозу.

                Діти з радістю на новому майданчику влаштували флешмоб.

Створення умов для занять спортом дасть можливість виховувати здорову націю. Завдання на сьогодення полягає в ефективному використанні таких майданчиків. Є надія, що відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому