Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 11.01.18 | 15:35

У Підгаєцьку районну державну адміністрацію завітали колядники

У Підгаєцьку районну державну адміністрацію завітали колядники. До голови районної державної адміністрації Алли Колодницької та колективу районної державної адміністрації з Різдвяною колядою прийшли учасники гуртка «Словограй», що діє при  Голгочанській ЗОШ І-ІІІ ст., а далі - вихованці Підгаєцького центру дитячої та юнацької творчості та  чоловічий вокальний ансамбль районного будинку культури.

        Маленькі  колядники привітали працівників  з Різдвяними святами. Чарівним співом діти заполонили серця присутніх. У їхньому співі звучали не лише вітання з Різдвом Христовим, не тільки новина про народження Сина Божого, а й побажання миру, добра і благополуччя всім добрим людям.

         За гарні привітання, побажання та колядки малеча отримала солодкі подарунки та щиру вдячність від голови районної державної адміністрації.

        Колядники з районного будинку культури, що прийшли колядувати слідом  за маленькими колядниками,  подарували  цілий віночок  народних та сучасних  колядок, супроводжуючи спів милозвуччям народних інструментів та дзвониками.

           Дякуючи колядникам голова районної державної адміністрації сказала, що дуже приємно, що колективи колядників – це діти та молоді люди, а це означає що народні традиції не вмирають а знаходять продовження і розвиток у молодому поколінні, і звучать колядки – приємно, чисто, створюючи позитивні емоції та святковий настрій.

           Мелодійні звуки дзвоників, чисті голоси колядників знову і знову нагадують нам про те, що свята новорічно-різдвяного циклу тривають.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому