Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Запрошуємо взяти участь у заходах

18.01.2018 | 09:53

22 січня о 15.00 год.  у  місті Підгайці в районному будинку культури відбудеться  урочисте зібрання громадськості та культурно-мистецькі заходи, присвячені життю і діяльності видатного політичного і державного діяча, борця за незалежність України, Героя України В’ячеслава Чорновола,  з нагоди 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років і пам’ятних дат, пов’язаних з національним державотворенням на початку XX століття – Днем Соборності України, битвою під Крутами.

          Запрошуємо взяти участь у заходах.

         

Організаційний комітет

more...

Питання селекторної наради - фінансова та бюджетна звітність за минулий рікта складання кошторисів на 2018 рік

17.01.2018 | 12:50

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька, керівник апарату районної державної адміністрації, начальник районного управління Державної казначейської служби України, начальник та відповідальні працівники за ведення фінансової та бюджетної звітності фінансового управління, головний бухгалтер апарату районної державної адміністрації  взяли участь у селекторній нараді, що відбулася  під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Олега Валова.

            

more...

Практичні аспекти підготовки до подання е-декларації

17.01.2018 | 12:30
Відповідно до частини першої статті 54 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) особи, зазначені у пункті 1, підпунктах «а» і «в» пункту 2, пункті 5 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – Національне агентство) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством. more...

В райдержадміністрації відбулася нарада для відповідальних осіб за організацію роботи з питань запобігання та протидії корупції та осіб, відповідальних за організацію кадрової роботи

16.01.2018 | 12:15

В приміщені Підгаєцької районної державної адміністрації за участі керівника апарату райдержадміністрації Ковбасник О.І.  проведено нараду для  осіб відповідальних за організацію роботи з питань запобігання та протидії корупції та осіб, відповідальних за організацію кадрової роботи в структурних підрозділах Підгаєцької райдержадміністрації.

more...

У районному центрі надання адміністративних послуг можна одержати 120 послуг

16.01.2018 | 11:30

Проблемні питання, які виникають в процесі функціонування та діяльності районного центру надання адміністративних послуг розглянуто на нараді в голови районної державної адміністрації Алли Колодницької з першим заступником голови райдержадміністрації Іваном Керницьким та керівником центру надання адміністративних послуг Вірою Заставецькою.

        
more...

На нараді йлося про роздільне збирання твердих побутових відходів у районі

16.01.2018 | 10:21

Питання запровадження роздільного збирання твердих побутових відходів в голови районної державної адміністрації Алли Колодницької  районі розглянуто на нараді з першим заступником голови районної державної адміністрації Іваном Керницьким та начальником відділу  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Сергієм Мельниченком.

      

more...

Заслухано питання щодо залучення громадян на військову службу за контрактом у Збройні сили України

16.01.2018 | 09:15

Питання щодо залучення громадян на військову службу за контрактом у Збройні сили України заслухано під час робочої зустрічі голови районної державної адміністрації Алли Колодницької з районним військовим комісаром Сергієм Дзюмою.

       

more...

22 січня у районі відзначатимуть День соборності України та вшановуватимуть Героїв битви під Крутами - істориичними подіями, повязаними із Українською революцією 1917-1921 років

15.01.2018 | 12:47

Оргкомітет визначив, що  22 січня 2018 року о 15.00 год.  у м.Підгайці відбудеться урочисте зібрання громадськості та  культурно-мистецький захід до Дня  Соборності України та вшанування Героїв Крут за участю представників органів місцевої виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян.      

          

more...

Оргкомітет обговорив хід проведення заходів з відзначення в районі 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола

15.01.2018 | 12:38

На засіданні організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з відзначення в районі  80-річчя від дня народження В’ячеслава  Чорновола - борця за незалежність України, одного із лідерів правозахисного руху, визначного політичного і державного діяча, Героя України, що відбулося  за участі голови районної державної адміністрації Алли Колодницької заслухано інформації виконавців щодо проведенні у грудні 2017 року та  заплановані заходи на січень-березень 2018 року.

           

more...

Алла Колодницька провела щотижневу апаратну нараду

15.01.2018 | 11:30

В районній державній адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Алли Колодницької відбулася щотижнева апаратна нарада з першим заступником голови райдержадміністрації, керівником апарату районної державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, керівниками окремих установ і організацій району. У нараді взяв участь заступник голови районної ради Петро Калиняк.

     

more...
Усього: 8166
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому