Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Діяльність РДА

Антикорупційна політика


Відповідно до повідомлення Підгаєцького відділення Козівської ОДПІ від 23 лютого 2016 року №59 , керуючись ст.12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" відділ культури і туризму районної державної адміністрації оприлюднює декларації керівників закладів культури Сміх Софії Василівни та Островської Ганни Дмитрівни:

Декларація Сміх Софії Василівни

Декларація Островської Ганни Дмитрівни

 

 

Заходи районної державної адміністрації, спрямовані на боротьбу з корупцією

 

      Заходи щодо запобігання корупційним проявам серед державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб місцевого самоврядування району здійснюється відповідно до вимог закону України «Про запобігання корупції», («Про засади запобігання і протидії корупції».) Цей Закон визначає правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, правила щодо усунення наслідків корупційних правопорушень. 

Протистояти корупції можна різними способами, зокрема й через формування негативного ставлення громадян до всіх проявів цього явища, яке істотно спотворює демократичні засади суспільства. З цією метою ведеться робота щодо взаємодії з правоохоронними органами, які ведуть безпосередньо боротьбу з корупцією, та районним судом спрямовану на посилення протидії корупційним проявам в районі, утвердження принципу невідворотності відповідальності за корупційні правопорушення. Ще одна форма протидії, яку запроваджено в органах виконавчої влади, - системне висвітлення у засобах масової інформації роз'яснень та популяризація норм антикорупційного законодавства, реалізація державної антикорупційної політики, проведення інших комунікативних заходів.

Етика поведінки держслужбовця 
Перелік посад державних службовців апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації, які працюють у сферах, де існує високий ризик прояву корупції на 2016 рік

Постанова Кабінету Міністрів України від 4 вересня 2013 р. № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції»

Обласні телефони довіри

Заходи районної державної адміністрації, спрямовані на боротьбу з корупцією

Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції»

Пам’ятка державного службовця щодо врегулювання конфлікту інтересів 

План заходів районної державної адміністрації, спрямованих на запобігання та боротьбу з корупцією на 2016 рік

Процедурні заходи щодо запобігання проявам корупції для осіб, що займають посади, де існує високий ризик корупційних проявів на 2016 рік

Щодо виконання заходів по запобіганню корупції в Підгаєцькій райдержадміністрації за 2015 рік

Закон України «Про запобігання корупції»

 

Обласнітелефони довіри

Про факти скоєння корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією (в тому числі скоєних працівниками правоохоронних органів) телефонуйте на «Антикорупційні лінії прямого зв’язку» до правоохоронних органів Тернопільської області, на які відповідно із Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» покладено обов’язки щодо боротьби з корупцією:

- УПРАВЛІННЯ МВС УКРАЇНИ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ:

телефон довіри, щоденно в цілодобовому режимі - 52-67-15 або «102»;

- УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ:

телефон довіри, щоденно в цілодобовому режимі - 52-90-00;

- ПРОКУРАТУРА ТЕРНПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ:

щоденно з 9.00 до 18.00 год. - 52-10-53, 43-49-10;

- ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ:

телефон довіри, щоденно в цілодобовому режимі - 23-63-92 або особисто звернутися за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1, каб. 705, 707, відділ внутрішньої безпеки при ДПА у Тернопільській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         
Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже наприкінці березня (матеріали інформаційного вісника Уряду  від 12.03.2018)

Пенсія військовим з 1 січня зросте на 1,5 тис (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 21.02.2018 р.)

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому