Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Будівельна амністія в дії: громадяни мають право узаконити самобуди (фото)

21.09.2018 | 12:55
Порядок проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт, затверджено наказом Мінрегіону від 3 липня 2018 року №158, зареєстрованому у Мінюсті 28 серпня 2018 року за № 976/32428.
 Це своєрідна будівельна амністія, завдяки якій забудовники садибних будинків та невеликих сільськогосподарських споруд мають можливість за спрощеною системою та без штрафних санкцій здати в експлуатацію та оформити правовстановлюючі документи на будинки і споруди. За результатами проведення таких заходів у попередні роки, за такою системою в області вводилося в експлуатацію до 40 % усього збудованого житла.
 З ініціативи Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Тернопільській області, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олега Валова відбулася семінар-нарада на якому обговорили практичні аспекти впровадження вказаного Порядку. Керівники органів містобудування та архітектури області, підприємств з технічної інвентаризації об'єктів та фахівці з технічного обстеження будівель і споруд за результатами обговорення надали пропозиції щодо ефективного і якісного виконання робіт передбачених будівельною амністією та висловили готовність до її проведення. more...

На проведення Конгресу на Тернопільщину з’їхалися лікарі з уього світу (фото)

21.09.2018 | 12:49

Протягом трьох днів, 20-22 вересня, на Тернопільщині триватиме XVII Конгрес Світової федерації українських лікарських товариств. Спеціально на цю подію до Тернополя з’їхалися лікарі практично з уього світу. Участь у відкритті конгресу взяли також голова ОДА Степан Барна та голова облради Віктор Овчарук.

 

more...

Відбулася обласна відеонарада

21.09.2018 | 12:46

У приміщення районної державної адміністрації відбулася відеонарада під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Івана Крисака.

     

more...

Нарада з питань організаційної роботи

21.09.2018 | 12:39
Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька  провела нараду з питань поточної та організаційної роботи в апараті райдержадміністрації more...

Обговорено роботу центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

21.09.2018 | 12:33
Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела нараду з директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Підгаєцького району Юрієм Драпаком. more...

Флешмоб «Хай буде мир на всій землі!»

20.09.2018 | 14:56

З нагоди Міжнародного Дня Миру, як дня загального припинення вогню і відмови від насильства, що покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього, Підгаєцьким районним Центром дитячої та юнацької творчості  організовано флешмоб  на тему «Хай буде мир на всій землі». У ньому взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Назарій Жидовський.

     

more...

Ольга Хома: Держава перед освітянами боргів немає

20.09.2018 | 14:06

Місто Тернопіль у новий рік увійшло із боргами на освіту. Зокрема, станом на 1 січня нестача коштів складала майже57 млн. грн. Для того, щоб це питання врегулювати, саме з державного бюджету за рахунок освітньої субвенції зробили перерозподіл коштів і боргове навантаження вдалося зменшити вдвічі. Про це повідомила начальник управління освіти й науки облдержадміністрації Ольга Хома. 

      

more...

Делегація з Тернопільщини вшанувала у Любліні пам'ять борців за волю України

20.09.2018 | 08:42

До Меморіалу «Борцям за волю України 1917-1921 років», що встановлений на цвинтарі у місті Люблін (Республіка Польща), поклали квіти.  Пам'ять військових УНР з війська Симона Петлюри, які поховані на цьому кладовищі, вшанували голова Тернопільської ОДА Степан Барна та голова обласної ради Віктор Овчарук.

more...

Нарада з питань сплати земельного податку лісокористувачами на території району

19.09.2018 | 16:07

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела нараду з питання щодо сплати земельного податку лісокористувачами району  відповідно до змін в статті 273 Податкового кодексу .

more...

Нарада в голови райдержадміністрації

18.09.2018 | 16:47
Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела нараду. more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому