Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Розроблена дорожня карта реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в Тернопільській області

21.05.2019 | 08:52

У рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що здійснюється Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку, 14-15 травня 2019 року у м. Києві відбувся семінар-нарада  для членів Міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей при Тернопільській обласній державній адміністрації. На нараді обговорювалися  результати досліджень, проведених консультантом з реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області, та на їх основі сформувалася «дорожня карта» додаткових заходів щодо попередження потрапляння дітей до інтернатних закладів.

 

more...

Підсумки XІV щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!»

20.05.2019 | 14:49

З 01 квітня по 30  квітня 2019 року в Підгаєцькому районі проводилася XІV Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», головною метою якої є збір благодійних коштівдля закупівлі кардіологічного медичного обладнання для відділу Тернопільської обласної лікарні.

    

more...

Відбулась відеонарада під керівництвом голови ОДА

20.05.2019 | 10:27

20 травня голова райдержадміністрації Алла Колодницька взяла участь у вiдеонарадi  під керівництвом голови облдержадміністрації.

Участь у нараді, також,  взяли заступник голови районної державної адміністрації, заступник голови районної ради, керівник апарату райдержадміністрації, в.о.начальника відділу економіки, управління агропромислового, економічного розвитку та з питань державної реєстрації райдержадміністрації, начальник відділу містобудування, архітектури, розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту РДА та головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Підгаєцької районної ради.

more...

Відбувся звітний концерт Підгаєцької державної музичної школи

19.05.2019 | 18:41

19 травня у районному Будинку культури відбувся звітний концерт Підгаєцької державної музичної школи. Концертна програма присвячена Дню матері.

more...

На Підгаєччині вшанували День пам'яті жертв політичних репресій

19.05.2019 | 15:22

Сьогодні, 19 травня 2019 року, вся Україна вшановує пам’ять жертв Великого терору – політичних репресій СРСР. Також, згадують трагічні події в історії України, впровадженням комуністичної ідеології. 
Мітинг-реквієм з вшанування пам’яті жертв політичних репресій відбувся у м.Підгайці біля пам'ятного знаку жертвам сталінізму та в пам'ять про криваву неділю 11 травня 1941 року.

more...

Співпраця із Підгаєцьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

16.05.2019 | 10:52

13.05.2019 в приміщенні Підгаєцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася робоча зустріч директора центру Оксани Стецяк та провідного фахівця центру Олександра Доскоча із провідним інспектором Підгаєцького районного сектору філії Державної установи “Центр пробації” в Тернопільській області Мирославом Лисим.

more...

День вишиванки на Підгаєччині особливий

16.05.2019 | 09:58

День вишиванки на Підгаєччині святкували по особливому, у кожному колективі установи, організації району проведено флешмоби «Одягни вишиванку»,  у районному будинку культури  відбувся районний фестиваль «Цвіт вишиванки», підготовлений відділом культури і туризму райдержадміністрації за участю колективів сільських клубних закладів.

more...

Змагання серед дітей та юнацтва "Олімпійське лелеченя"

15.05.2019 | 17:02

Нещодавно у спортивному залі опорного закладу «Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів», відбулися районні  змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». Метою вищевказаного заходу є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей та юнацтва до занять спортом,  збагачення знаннями учнів стосовно олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, видатних спортсменів та організація змістовного дозвілля.

   

more...

З 1 липня зміниться вартість оформлення біометричних документів

15.05.2019 | 09:26

24 квітня Урядом ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, які будуть сплачуватися після 1 липня. Зміниться також і вартість бланків згаданих документів. Вартість оформлення документів вперше зросла з 2016 року і за підрахунками експертів таке підвищення збільшить надходження до місцевих бюджетів у 2019 році на близько 200 млн грн, які буде спрямовано зокрема на виконання програм місцевого значення.

more...

Вже понад 140 млн грн. виділено місцевою владою для додаткового співфінансування «теплих кредитів» у 2019 році

14.05.2019 | 12:29

У 2019 р. у співпраці з Держенергоефективності впроваджено вже 140 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів». На їхню реалізацію виділено більше 140 млн грн із місцевих бюджетів.

Це додаткова підтримка до 400 млн грн державного фінансування «теплих кредитів» у цьому році.

Партнерство із місцевою владою триває. Лише у квітні ц.р. прийнято 24 нові місцеві програми, а на їх реалізацію виділено 7,5 млн грн із місцевих бюджетів.

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому