Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

« Борітеся – поборете,

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!»

 

 (Т.Шевченко,«Кавказ» 1845 р.).

 

2014 рік оголошено в Україні Роком Тараса Шевченка.

 Відповідно до Указу Президента України від 11 квітня 2012 року № 257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка» 2014 рік оголошено в Україні Роком Тараса Шевченка.

  

22.04.2014 | 09:19
                            more...

Інформація для громадян, які приїжджають з території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та східних областей

09.04.2014 | 16:22

                 У управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та східних областей відкрито "гарячу" телефонну лінію за номером 2-10-19 та цілодобову "гарячу" телефонну лнію за номером 0685835906.

          Просимо осіб, які бажають надати житло, звертатися в управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вітання голови РДА Ігоря Гуля з нагоди Дня Державного Прапора України

23.08.2014 | 08:00

         

23 серпня – День Державного Прапора України

 

  Шановні жителі Підгаєччини!

    

              Уже 23 рік над рідною Батьківщиною гордо майорить жовто-блакитний прапор, тризуб єднає людей, а гімн славить Україну на весь світ. Ці визначні державні свята, вистраждані мільйонами відданих українців, достойних її синів і доньок, стали по справжньому всенародними. У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи і праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього – обов’язок кожного з нас, усього народу. Своєю повсякденною працею ви прославляєте і возвеличуєте нашу державу. Нехай ваша любов до рідної землі, професіоналізм, відданість справі і надалі слугують національним інтересам і розквіту Української держави.

        Прийміть наші побажання життєдайної сили, щедрості серця, добра  і щасливої долі. Бажаємо мирного неба над безкраїми, золотавими пшеничними полями, сили і наснаги в усіх ваших справах,. Злагоди порозуміння та згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя. До кращого прийдешнього. Нехай у кожній родині запанує щастя, добробут і радість!

    

 

                                  Ігор Гуль, голова Підгаєцької районної державної адміністрації

 

more...

Відбулось засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС

22.08.2014 | 14:02

       21 серпня  під головуванням голови Підгаєцької РДА відбулось засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС. На засіданні розглянуто важливих питань.

          

more...

Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

21.08.2014 | 09:55

       20 серпня голова райдержадміністрації І.Гуль взяв участь у засіданні районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

more...

Необхідно вживати заходів спрямованих на зменшення споживання енергоресурсів

21.08.2014 | 09:48

        20 серпняголова райдержадміністрації І.Гуль провів нараду з питань стану розрахунків споживачів району за використані у першому півріччі 2014 року енергоносії та проведену роботу щодо зменшення споживання природного газу у бюджетних установах.

       

more...

Програма відзначення у районі 23-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України

20.08.2014 | 11:33

                                                                                                  ПРОГРАМА

відзначенняу районі 23-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України

 

 

 

 

                                                    

more...

20 серпня на Тернопільщині День жалоби

20.08.2014 | 11:22
           Згідно з розпорядженням голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка, у зв’язку із загибеллю в дорожньо-транспортній пригоді мешканців Бучацького району Брожини Сергія Ігоровича, Бочковського Михайла Михайловича, Мулика Івана Михайловича, Клима Василя Михайловича, Лесюка Євгена Євгеновича, Глухана Руслана Івановича  оголосити у Тернопільській області 20 серпня 2014 року Днем жалоби. more...

І.Гуль взяв участь у заходах дор 70-річчя трагічних подій спалення села Гнильче

20.08.2014 | 09:05

       19 серпня голова райдержадміністрації І.Гуль взяв участь у заходах з відзначення 70-річчя трагічних подій  спалення села Гнильче під час Великої вітчизняної війни у 1944 році.

       У заходах взяли участь заступник голови обласної ради О.Боберський, депутат обласної ради В.Болещук, заступник голови районної ради П.Калиняк, депутат районної ради В.Головатий, громадськість села, представники громадськості району.

more...

Нарада з питань виявлення, запобігання та припинення протиправних та інших деструктивних дій

19.08.2014 | 11:35

         Голова райдержадміністрації І.Гуль з метою своєчасного виявлення, запобігання та припинення протиправних та інших деструктивних дій під час підготовки та проведення в районі заходів з нагоди відзначення Дня незалежності України провів нараду з з керівниками структурних підрозділів та апарату РДА, керівниками правоохоронних органів, керівниками окремих підприємств та організацій представниками місцевого самоврядування, на якій розглянуто питання щодо обстановки у районі, стану захищеності об’єктів забезпечення життєдіяльності, готовності сил і засобів  до реагування на надзвичайні події з ознаками терористичного акту, забезпечення взаємодії з місцевими активістами, місцевої самооборони для контролю за обстановкою, та інформування територіальних підрозділів Управління СБУ України в області, Управління МВС України в області, дільничних інспекторів про появу підозрілих осіб, дії яких викликають підозру.

more...

Підприємства Тернопільщини запрошують взяти участь у міжнародному економічному форумі «Експорт в ЄС»

19.08.2014 | 10:28

           18-20 вересня 2014 року в м. Ужгороді, у Закарпатському обласному державному  українському музично – драматичному театрі відбудеться міжнародний економічний форум «Експорт в ЄС». Його організатори - Закарпатська обласна рада та ТВО «Кротос» м. Кривий Ріг.Вони запрошують підприємства Тернопільщини взяти участь у роботі Форуму та пропонують підготувати виставкову експозицію про власні експортні можливості. more...

Прийшов Спас – пішло літо від нас

19.08.2014 | 08:00

        19 серпня весь християнський світ відзначає одне з найбільших релігійних свят – Преображення Господнє, або Спас. Цього дня в церквах святять фрукти й овочі, обжинкове колосся, хліб та мед і дякують Господу за всі земні плоди.

       

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги