Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

03.03.2016 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

І знову на підгаєччину надійшла гуманітарна допомога

23.09.2016 | 10:00
І знову на підгаєччину надійшла гуманітарна допомога, яка буде надана закладам культури та освіти району. І знову ініціатором цього є підгайчанин Віктор Гусак за фінансової підтримки Українсько-данської волонтерської спілки «Збережи Україну» та матеріальної підтримки керівника Волонтерської організації «Допомога Східній Європі» Еллен Марії Хансен. Слова вдячності усім, хто доклався до цієї справи. more...

у Підгаєцькому районі проводились командно-штабні навчання Підгаєцької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи ЦЗ

23.09.2016 | 09:41

22 вересня у Підгаєцькому районі проводились командно-штабні навчання Підгаєцької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Тернопільської області. Практичне відпрацювання готовності усіх служб цивільного захисту району проводилось на території АГЗП ТОВ «Надежда рітейл», за адресою м.Підгайці, вул. Староміська, 2А. Метою проведення даних навчань було визначення рівня готовності органів управління і сил цивільного захисту району до дій під час загрози та виникнення надзвичайних ситуації техногенного та природного характеру мирного часу та в особливий період, перевірка відповідності побудови цивільного захисту району до вимог Кодексу цивільного захисту України, нормативно-правових документів Кабінету Міністрів України.

more...

Відбулася районна комісія з питань ТЕБ і НС

23.09.2016 | 09:25

22 вересня при першому заступнику голови райдержадміністрації І.П. Керницькому відбулася районна комісія з питань ТЕБ і НС за участю Місюк Богдана Івановича – начальника Управління з питань  цивільного захисту населення ОДА, представників Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області та представників спеціалізованої служби ЦЗ Підгаєцького району.

more...

Нарада при першому заступнику голови РДА

23.09.2016 | 09:22

22 вересня відбулася нарада при першому заступнику голови райдержадміністрації І.П.Керницькому з керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту району щодо підготовки до проведення комісії з питань ТЕБ і НС.

more...

Сходи громадян с.Сільце Підгаєцького району

23.09.2016 | 08:48

Відбулися сходи громадян села Сільце Підгаєцького району за участю голови районної адміністрації Алли Колодницької, заступника голови Ю.Д.Колодницького та начальника філії «Підгаєцький райавтодор» І.Ф.Раїнчука. Заслухали звіт сільської голови Куцибали Ірини Дмитрівни за січень-серпень 2016 року та перспективи розвитку села на 2017 рік.

more...

Посвята меморіальної дошки у м.Підгайці

22.09.2016 | 12:54

21 вересня в м.Підгайцях відбулося посвячення меморіальної таблиці, розміщеної на будинку, з якого 12 липня 1941 року було проголошено Акт про відновлення Української Держави. Участь у посвяті взяли підгайчани та керівництво району.

more...

На Тернопільщині продовжується роз’яснювальна робота щодо змін у наданні субсидій

22.09.2016 | 12:09

У рамках інформаційно-роз’яснювальної роботу в області щодо певних змін в наданні субсидій перед початком опалювального сезону, директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації Вадим Боярський під час прес-конференції дав відповіді всі запитання представників ЗМІ.

Зокрема, мова йшла про те, що необхідно знати громадянам до початку опалювального сезону, про субсидії, а також деякі зміни, які уряд ухвалив для непрацюючих громадян, які цьогоріч виходять на пенсію.

Також Вадим Боярський спростував міфи-чутки, які розповсюджені серед значної частини населення області і перешкоджають правильному розумінню свого права отримати субсидію на житлово-комунальні послуги.

                                             

more...

День народження Підгаєцької гімназії

22.09.2016 | 11:38

21 вересня Алла Колодницька взяла участь у заходах, присвячених дню народженню Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського. Гарний настрій, приємна атмосфера та яскраві враження панували на святі.

more...

Нарада щодо підготовки до командно-штабних навчань з органами управління Підгаєцької ланки

21.09.2016 | 14:26

20 вересня голова райдержадміністрації Алла Колодницька провела нараду щодо підготовки до командно-штабних навчань з органами управління Підгаєцької ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи ЦЗ області, які відбудуться 22-23 вересня 2016 року за участю першого заступника, головного спеціаліста по цивільному захисту та начальника РС УДСНС в області.

more...

Робоча зустріч

21.09.2016 | 11:05

20 вересня відбулися  зустріч голови райдержадміністрації Алли Колодницької з Богоніз Володимиром Васильовичем - в.о.Держпродспоживслужби в Тернопільській області. В ході зустрічі ознайомились з проблемними питаннями роботи Держпродспоживслужби в Підгаєцькому районі.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

На шляху нормативного забезпечення впровадження Закону України «Про державну службу» (нова редакція)

Кваліфікований підбір кадрів як важливий елемент модернізації державної служби

Управління державної служби Головного Управління державної служби України в Тернопільській області інформує

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому