Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Вітання з нагоди світлого Христового Вос­кресіння

20.04.2014 | 09:40

                                                                         Дорогі підгайчани!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди світлого Христового Вос­кресіння, побажання особистого щастя, радощів земного життя, миру і злагоди у кожній родині.

Для українського народу, як і всього християнського світу, Велик­день сповнений величним змістом, уособлюючи перемогу добра над злом, торжество істини і справедливості, віри і людського духу.

more...

ЗВЕРНЕННЯ ДО ЖИТЕЛІВ ПІДГАЄЧЧИНИ!

09.04.2014 | 16:22

                 У зв’язку з прибуттям сімей у Тернопільську область з території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь,  просимо осіб, які бажають надати житло, звертатися в управління соціального захисту населення РДА за номером телефону 2-10-19.  

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Нарада з питань стану погашення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України в районі

18.04.2014 | 09:41

            17 квітня перший заступник голови райдержадміністрації І.Керницький провів робочу нараду з заступником начальника управління Пенсійного фонду України в районі Г. Почигайло.Обговорено питання про стан погашення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України.

      

more...

Інформація про видачу довідок про відсутність або наявність судимостей

18.04.2014 | 09:37

                Відповідно до ЗУ "Про захист персональних даних", ЗУ "Про доступ до публічної інформації", ЗУ "Про інформацію" передбачено безоплатний доступ суб'єкта до даних про себе, що надає можливість громадянам отримання відомостей про відсутність чи наявність судимості.               

more...

Нарада з питань аналізу виробництва і реалізації сільськогосподарської продукції в сільськогосподарських підприємствах району за І квартал поточного року

17.04.2014 | 09:38

            16 квітня перший заступник голови райдержадміністрації І.Керницький провів робочу нараду з начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації. Обговорено питання про аналізу виробництва і реалізації сільськогосподарської продукції в сільськогосподарських підприємствах району за І квартал поточного року.

           І.Керницький дав відповідні доручення.

 

more...

Засідання спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників

17.04.2014 | 09:36

           16  квітня заступник голови райдержадміністрації Л.Городецька провела засідання спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників. Обговорено питання про масове вивільнення працівників з ініціативи роботодавця, про ситуацію з масового вивільнення працівників в Підгаєцькому районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

         

more...

В Укравтодорі пропонують збільшити строки договорів до 5-7 років

16.04.2014 | 10:55

Для того, щоб залучити приватні дорожні компанії до виконання робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг необхідно створити належні умови для укладання багаторічних договорів – до 5-7 років.

 

more...

І.Керницький провів нараду з питань обсягу реалізації платних послуг району на 2014 рік

16.04.2014 | 10:49

            15 квітня перший заступник голови райдержадміністрації І.Керницький провів робочу нараду з начальником відділу економіки райдержадміністрації Н.Федорчак з питань обсягу реалізації платних послуг району на 2014 рік.

            

more...

Нарада з питань проведення у районі весняної акції з благоустрою та озеленення населених пунктів та придорожніх смуг автомобільних доріг

16.04.2014 | 10:47

           15 квітня заступник голови-керівник апарату райдержадміністрації М.Рудий провів робочу нараду з спеціалістами відділу розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації. Обговорено питання про проведення  у районі  весняної акції з благоустрою та озеленення населених пунктів та придорожніх смуг автомобільних доріг.

        

more...

Нарада з питань організацію і проведення заходів із вшанування учасників ліквідації та потерпілих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

16.04.2014 | 10:44

           15  квітня заступник голови райдержадміністрації Л.Городецька провела робочу нараду з начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації О.Гайвою, начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації О.Сулятицькою, завідувачем сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації І.Патрою. Обговорено питання про організацію і проведення заходів із вшанування учасників ліквідації та потерпілих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

            

more...

Двох своїх заступників та керівника апарату представив сьогодні на апаратній нараді Олег Сиротюк

15.04.2014 | 16:52

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк представив сьогодні своїх заступників та керівника апарату. Першим заступником голови ОДА, відповідно до розпорядження, став Іван Крисак.

more...

Виїзд у сільськогосподарські підприємства району

15.04.2014 | 08:04

           14 квітня перший заступник голови райдержадміністрації І.Керницький спільно з начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В.Оружим здійснили виїзд у сільськогосподарські підприємства району. Під час виїзду ознайомилися з проведенням комплексу весняно-польових робіт у 2014 році, зі станом посівів озимих культур.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги