Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

27.07.2016 | 12:51
                                                            more...

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

03.03.2016 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Уряд закликав голів ОДА та мерів активніше допомагати людям проводити енергомодернізацію житла

29.07.2016 | 11:31
Проведений Держенергоефективності аналіз попиту на Урядову програму з енергоефективності – «теплі» кредити – свідчить, що населення найактивніше долучається до енергомодернізації свого житла у тих регіонах, де є додаткова місцева фінансова підтримка. Тому вчора, 27 липня 2016 року, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав відповідне доручення  обласним державним адміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування прискорити прийняття місцевих програм співфінансування енергоефективних заходів для населення. more...

Співбесіди з сільськими радами

29.07.2016 | 09:39

28 липня в голови райдержадміністрації відбулися чергові співбесіди з представниками сільських рад, а саме: Угринівської, Сільцівської та Староміської. Обговорювались питання діяльності керівництва сільських рад, соціально-економічного розвитку сіл, фінансового забезпечення сільрад, виконання показників за перше півріччя 2016 року, обробіток та використання земель орендарями, сплата земельних податків. Також було обговорено питання децентралізації та перспективи створення громад на теренах Підгаєччини.

more...

Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

29.07.2016 | 09:25

28 липня голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела чергове засідання колегії Підгаєцької районної державної адміністрації за участю керівників органів, закладів та установ району та сільських голів. Також на колегії був присутній Кузяк Віктор Степанович – начальник управління капітального будівництва ОДА, куратор нашого району.

     

more...

Президент підписав Указ, який впорядковує території та об’єкти природно-заповідного фонду України

29.07.2016 | 08:28

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про території та об'єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення». Про це повідомляє офіційний сайт адміністрації Президента України. Указом оголошується низка територій та об'єктів природного заповідного фонду заказниками та пам'ятниками природи загальнодержавного значення, змінюються межі певних територій та об'єктів природного заповідного фонду

Згідно переліку територій та об’єктів природно-заповідного фонду, що оголошуються заказниками, пам’ятками природи загальнодержавного значення, на Тернопільщині такими вважаються ландшафтний заказник «Товтровий степ» (Підволочиський район), ботанічний заказник «Ваканци» (Кременецький і Шумський райони) та ботанічний заказник «Під конем» (Підгаєцький район).

До слова, у межах села Крива Руда Семенівського району Полтавської області створюється дендрологічний парк загальнодержавного значення «Криворудський».

Реалізація Указу дасть можливість зберегти біологічне і ландшафтне різноманіття, унікальні й особливо цінні природні комплекси, та сприятиме поліпшенню екологічного стану навколишнього природного середовища у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Полтавській, Тернопільській, Херсонській та Черкаській областях.

more...

Обласний семінар на тему: ,,Організація надання соціальних послуг в умовах децентралізації”.

28.07.2016 | 14:21

27 липня 2016 року Тернопільським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Тернопільського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій забезпечено проведення тематичного семінару для директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та працівників об’єднаних територіальних громад Тернопільської області на тему: ,,Організація надання соціальних послуг в умовах децентралізації”. В даному семінарі взяла участь О.Я.Стецяк – директор Підгаєцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

more...

ВОЛОДИМИР ХРЕСТИТЕЛЬ – ВЕЛИКИЙ КНЯЗЬ КИЇВСЬКИЙ

28.07.2016 | 14:15

День Хрещення Київської України-Русі відзначається 28 липня в день Святого Володимира Великого - одного із засновників і покровителів української державності. Прийняття християнства - найвизначніше досягнення князя Володимира. Ще до визнання християнства державною релігією, воно проникло в українське суспільство і було визнане князями Аскольдом, Ігорем, Святославом, княгинею Ольгою та їх оточенням. І лише у 988 році, коли склалися сприятливі умови, князь Володимир утвердив християнство, як державну релігію. Прийняття християнсвта принесло позитивні зрушення, бо нова віра, на відміну від усіх інших релігій, несла не агресивну політику. Саме ця мирна політика підняла князівську владу на небувалу висоту, зміцнила зв`язок між окремими частинами могутньої держави, підняла міжнародний авторитет. Отже прийняття християнства було прогресивним явищем бо воно сприяло формуванню, зміцненню і розвитку державності та розвитку культури.
Бібліотекарі Підгаєцької районної  бібліотеки для дорослих  не стоять осторонь цієї події, вони доносять інформацію про це дійство до читачів через книгу. Так з 25 по 30 липня в центральній бібліотеці діє книжкова виставка «Володимир Хреститель – великий князь Київський» та для користувачів проведено пізнавальну бесіду.

more...

Сергій Савчук: Коштів у держбюджеті на допомогу ОСББ при утепленні достатньо

28.07.2016 | 12:38

«Ми ведемо абсолютно чесну політику по відношенню до наших громадян. Тому інформую, що коштів у державному бюджеті на відшкодування витрат ОСББ та ЖБК під час утеплення у цьому році вистачить», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук слухачам Громадського радіо та запевнив, що об’єднання співвласників можуть впевнено звертатися до Ощадбанку, Укргазбанку чи Укрексімбанку за коштами, брати усі необхідні матеріали та починати утеплення багатоповерхівки.

more...

На співфінансування "теплих" кредитів у Львівській області цьогоріч виділено рекордну суму коштів – 16,5 млн грн.

28.07.2016 | 12:35

Враховуючи підвищений попит населення на Урядову та регіональну програми з енергоефективності, Львівська обласна рада прийняла рішення про виділення додаткових коштів з обласного бюджету на співфінансування "теплих" кредитів у 2016 році, а саме – 9 млн грн. У результаті загальна сума фінансування програми у цьому році складає 16,5 млн грн. Про це поінформував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи рішення Львівської облради.

more...

200 тисяч українських родин можуть розраховувати на допомогу держави в утепленні

28.07.2016 | 12:34

Кабінет Міністрів України виділив додатково 100 млн. грн. на підтримку населення в утепленні до зими, збільшивши державну безповоротну допомогу до 35%. Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду у середу 27 липня 2016 року.

Це означає, що ще більше 12 тисяч українських родин можуть скористатися урядовою підтримкою, закупити обладнання та матеріали, енергомодернізуватисвої оселі до зими і таким чином менше платити за комунальні послуги в опалювальний період.

more...

Сергій Савчук: Закликаю населення активізуватися та звертатися до органів місцевого самоврядування за додатковим відшкодуванням витрат на утеплення

28.07.2016 | 12:30

Українці активно та відповідально беруть участь в Урядовій програмі з енергоефективності. Вже більше 190 тисяч родин утеплилися за Урядової підтримки. Попит на програму щотижня зростає, а «теплі» кредити завдяки Урядовому і місцевому відшкодуванню виплачуються населенням раніше запланованого строку. «Водночас активних дій ми наразі чекаємо і від органів місцевого самоврядування. Завдяки фінансовій децентралізації коштів у місцевих бюджетах стало значно більше, ніж раніше. Їх можна спрямувати на відшкодування населенню витрат під час утеплення та підготовки до опалювального сезону», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук сьогодні в ефірі Громадського радіо та додав, що завдяки такому співфінансуванню «теплих» кредитів ефект від реалізованих заходів з енергоефективності відчуватиметься по всій країні – щороку зменшуватиметься споживання газу.

Він нагадав, що Агентство ініціювало підписання з органами місцевого самоврядування меморандумів про спільну відповідальність перед громадянами: разом з різних бюджетів надавати населенню безповоротну фінансову допомогу на утеплення. У результаті в країні діє 178 місцевих програм з відшкодування населенню та ОСББ частини суми чи відсотків за «теплими» кредитами.

more...

Архів новин

  

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

На шляху нормативного забезпечення впровадження Закону України «Про державну службу» (нова редакція)

Кваліфікований підбір кадрів як важливий елемент модернізації державної служби

Управління державної служби Головного Управління державної служби України в Тернопільській області інформує

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому