Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

20 лютого 2017 року Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні (інформаційний матеріал та заходи, які відбудуться у Підгаєцькому районі)

17.02.2017 | 15:41

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні  на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

       Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

         

more...

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

03.03.2016 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Стан дотримання антикорупційного законодавства в райдержадміністрації та її структурних підрозділах - питання порядку денного при голові райдержадміністрації

17.02.2017 | 15:27

При голові районної державної адміністрації Аллі Колодницькій відбулася нарада з питання про стан дотримання антикорупційного законодавства в райдержадміністрації та її структурних підрозділах.

     

more...

Обговорили питання залучення громадян до контрактної служби

17.02.2017 | 14:44

16 лютого відбулася робоча зустріч голови районної державної адміністрації Алли Колодницької з заступником обласного військового комісара по роботі з особовим складом підполковником Андрієм Миськівим  та районним військовим комісаром Сергієм Дзюмою.

        

more...

В районі вшанували учасників бойових дій на території інших держав

16.02.2017 | 09:03

15 лютого відповідно до затверджених головою районної державної адміністрації заходів в закладах культури та освіти району відбулися  тематичні години, інформаційні заходи   з метою вшанування учасників бойових дій на території інших держав.  

        Зокрема у Підгаєцькій районній бібліотеці для дорослих  в читальному залі для відвідувачів бібліотеки відбувся відео-перегляд  фільму під назвою «Афганістан:  1979- 1989рр». Учасниками перегляду були відвідувачі бібліотеки.

more...

Колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди

15.02.2017 | 14:51

Управління соціального захисту населення Підгаєцької районної державної адміністрації повідомляє, що Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди.

more...

Щодо фінансової підтримки мікропроектів Посольством Німеччини у Києві у 2017 році

15.02.2017 | 14:36

Посольство Федеративної Республіки Німеччини у місті Києві оголошує про надання у 2017 році фінансової підтримки мікропроектам, спрямованим на поліпшення умов життя найбідніших верств населення.

До участі у даному грантовому конкурсі мікропроектів запрошуються організації, об’єднання та установи, які не мають змоги самостійно профінансувати свій проект у сфері покращення задоволення основних потреб бідних та найбідніших верств населення, що має довгострокову дієвість (наприклад, ремонт ігрового майданчика, встановлення опалювальних систем чи заміна вікон у громадських установах).

more...

Інформує РВ ФДМ України по Тернопільській області

15.02.2017 | 14:15
Перелік об'єктів нерухомого майна, які знаходяться на балансі  підприємств і організацій, підпорядкованих міністерствам та відомствам, що пропонується для надання  в оренду станом на 09.02.2017 р.: more...

Сергій Савчук: З початку лютого цього року ОСББ залучили вже більше 1 млн. грн на енергомодернізацію своїх багатоповерхівок

15.02.2017 | 14:08

Урядова програма "теплих" кредитів для ОСББ з року в рік набирає швидких обертів, навіть у такі періоди, як новорічні свята та початок нового бюджетного року. Так, у 2015 році програмою скористалося майже 200 ОСББ, у 2016 році – додатково ще 435. Із початку 2017 року, незважаючи на очікування прийняття рішення щодо продовження програми, ще 30 ОСББ поспішили за "теплими" кредитами та залучили 2,6 млн гривень. Для порівняння за аналогічний період 2016 року лише 12 ОСББ взяли участь у програмі і залучили більше 800 тис гривень.

more...

Сьогодні — 28 річниця виведення військ з Афганістану

15.02.2017 | 10:55

Двадцять вісім років тому, 15 лютого 1989 року, закінчилася одна із трагічних воїн другої половини ХХ століття – війна в Афганістані.  

       Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця.

       Зараз в Україні — понад 150 тисяч ветеранів афганської війни, з них близько 8-ми тисяч мають поранення, понад 6 тисяч є інвалідами. У складні для країни часи воїни-афганці проявили героїзм і мужність на Донбасі, де у боях загинуло більш як 70 воїнів, серед яких і перший заступник голови Української Спілки ветеранів Афганістану, Герой України легендарний Олег Міхнюк. Пройшовши пекло Афгану, мужній десантник загинув, боронячи незалежність і цілісність Батьківщини вже сьогодні...

        15 лютого ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах.

more...

Ще 20 малозабезпечених сімей району одержуватимуть державну соціальну допомогу, 74 сімї користуватимуться субсидіями на оплату ЖКП та тверде паливо

15.02.2017 | 10:37

14 лютого   відбулося засідання районної комісії з вирішення спірних питань щодо призначення всіх видів соціальних допомог.

     Відповідно до покладених на неї функцій комісія розглянула заяви 94 громадян.

     Розглянувши заяви та представлені пакети документів комісія ухвалила рішення щодо призначення державної соціальної допомоги 20 малозабезпеченим сім’ям, та 74 сім’ям щодо призначення  субсидій на оплату за житлово-комунальні послуги та тверде паливо.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Запрошуємо долучитись до розробки Проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

На шляху нормативного забезпечення впровадження Закону України «Про державну службу» (нова редакція)

Кваліфікований підбір кадрів як важливий елемент модернізації державної служби

Управління державної служби Головного Управління державної служби України в Тернопільській області інформує

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому