Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

До уваги виборців Підгаєцького району

23.04.2014 | 10:20

                                                           Шановні виборці Підгаєцького району!

   25 травня 2014 року ми з Вами обиратимемо Президента України на позачергових виборах.            Вибори в Україні пройдуть в 225 одномандатних виборчих округах та у закордонному виборчому окрузі. Номер нашого виборчого округу - 167.

           

more...

ЗВЕРНЕННЯ ДО ЖИТЕЛІВ ПІДГАЄЧЧИНИ!

09.04.2014 | 16:22

                 У зв’язку з прибуттям сімей у Тернопільську область з території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь,  просимо осіб, які бажають надати житло, звертатися в управління соціального захисту населення РДА за номером телефону 2-10-19.  

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

І.Керницький провів робочу нараду з питань виконання районного і місцевих бюджетів за І квартал 2014 року

23.04.2014 | 10:15

            22 квітня перший заступник голови райдержадміністрації І.Керницький провів робочу нараду з начальником фінансового управління райдержадміністрації, в.о. начальника Підгаєцького відділення Козівської ОДПІ. Обговорено питання про виконання районного і місцевих бюджетів за І квартал 2014 року.

           І.Керницький дав відповідні доручення.

more...

Нарада з питань висвітлення стану соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та заходів з вшанування її жертв

23.04.2014 | 10:09

            22 квітня заступник голови райдержадміністрації Л.Городецька провела робочу нараду з працівниками сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації. Обговорено питання про висвітлення стану соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та заходів з вшанування її жертв.  

more...

Нарада з питань стану фінансування виплати пенсій в районі

23.04.2014 | 10:07

22 квітня перший заступник голови райдержадміністрації І.Керницький провів робочу нараду з першим заступником начальника управління Пенсійного фонду України в районі Г.Почигайло. Обговорено питання про стан фінансування виплати пенсій в районі.

more...

Управлінні соціального захисту населення РДА - інформує

22.04.2014 | 09:28

            В управлінні соціального захисту населення Підгаєцької районної державної адміністрації на обліку перебуває  постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи 67 осіб, з них:

           

more...

Заступники голови РДА взяли участь у святкових літургіях у церковних храмах з нагоди Воскресіння Христового

22.04.2014 | 09:25

            20 квітня перший заступник голови райдержадміністрації І.Керницький, заступники голови райдержадміністрації взяли участь у святкових літургіях у церковних храмах з нагоди Воскресіння Христового.  

more...

Робоча зустріч з питань стану соціального захисту постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та організації і проведення мінгу-реквієму

22.04.2014 | 09:16

            18 квітня заступник голови райдержадміністрації Л.Городецька здійснила робочу зустріч з начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації О.Сулятицькою, начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації О.Гайвою, завідувачем сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації І.Патрою, головою Підгаєцької районної добровільної організації «Спілка Чорнобиль». Обговорено питання про стан соціального захисту постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, про організацію та проведення мінгу-реквієму із вшанування постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

          

more...

Вітання В.о. Президента зі Світлим Христовим Воскресінням

20.04.2014 | 12:03

                                                    Дорогі співвітчизники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята - Воскресіння Христового. Ця важлива і радісна подія символізує перемогу життя над смертю та добра над злом. Пішовши на Голгофу, Христос явив усім нам приклад найвищої жертовності та любові до ближніх. Ми живемо у доленосний час, коли Український народ з усією рішучістю заявив про прагнення до свободи і справедливості та утвердження у суспільстві істинних цінностей.

more...

Привітання голови Тернопільської ОДА Олега Сиротюка з Великоднем

20.04.2014 | 09:59

                                                      Шановні краяни!

Сердечно вітаю Вас із Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

Свято Великодня, яке є джерелом вічної радості, святої надії й сили, надихає й зміцнює нас на шляху побудови незалежної Української держави, допомагає у виконанні християнського обов’язку поєднання творчої праці з моральними засадами любові, благочестя, милосердя, спрямованих на процвітання Батьківщини, благо і щастя усіх нас, наших рідних і близьких.

more...

Нарада з питань стану погашення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України в районі

18.04.2014 | 09:41

            17 квітня перший заступник голови райдержадміністрації І.Керницький провів робочу нараду з заступником начальника управління Пенсійного фонду України в районі Г. Почигайло.Обговорено питання про стан погашення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України.

      

more...

Інформація про видачу довідок про відсутність або наявність судимостей

18.04.2014 | 09:37

                Відповідно до ЗУ "Про захист персональних даних", ЗУ "Про доступ до публічної інформації", ЗУ "Про інформацію" передбачено безоплатний доступ суб'єкта до даних про себе, що надає можливість громадянам отримання відомостей про відсутність чи наявність судимості.               

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги