Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

.

Пам'ятки дій населення при надзвичайних ситуаціях

05.02.2015 | 14:26

Правила безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях.

1. При загрозі ураження стрілецькою зброєю.

 - Закрийте штори або жалюзі (заклейте вікна паперовою стрічкою) для зниження  ураження уламками скла.

 - Вимкніть світло, закрийте вікна та двері.

 - Займіть місце на підлозі в приміщенні, що не має вікон на вулицю (комора, ванна, передпокій).

 - Інформуйте можливими засобами про небезпеку близьких і знайомих.

 

more...

Підтримай Українську армію

22.04.2014 | 09:19
                            more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Підгайчани зустрічали своїх героїв, що захищають цілісність та незалежність України і борються з російським агресором на сході держави

27.02.2015 | 09:26

26 лютого  підгайчани зустрічали своїх  героїв, що захищають цілісність та незалежність України і борються з російським агресором  на сході держави. Бійці пройшли пекло війни в боях під Дебальцево та на період короткочасної відпустки повернулися додому на відпочинок.

        Воїнів вийшли зустрічати батьки і рідні, друзі, односельчани, учні шкіл району, учні місцевого аграрного ліцею та студенти приватного вищого медичного коледжу, волонтери, трудові колективи, громадськість міста представники органів виконавчої влади. Їм дарували квіти, подарунки на приховуючи сліз радості, що повернулися живими. Даруючи квіти бійцям учні кланялися і висловлювали захоплення їх патріотизмом та запрошували до себе на зустріч.

       

more...

На Тернопільщині підписали "декларацію безхабарності"

27.02.2015 | 09:20

Антикорупційні закони обговорили 26 лютого представники влади громадськості та науковці. Публічне обговорення «Створення нової  системи органів з протидії та попередження корупції в Україні – під громадський контроль!» відбулося за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.

more...

У райдержадміністрації проаналізували стан розгляду звернень громадян за 2014 рік

26.02.2015 | 10:15

На виконання Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2012 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення», з метою подальшого покращення та всебічного розгляду питань, що порушують громадяни перед органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, райдержадміністрацією впродовж 2014 року здійснено комплекс заходів організаційного, інформаційно-аналітичного характеру, спрямованих на забезпечення дотримання вимог чинного законодавства, реалізації конституційного права громадян на звернення.

more...

Виявлено вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни

26.02.2015 | 09:49

На території Литвинівської сільської ради (хутір Фурдія) Підгаєцького району 25 лютого 2015 року виявлено два вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни. На місце знахідки виїхала бригада піротехніків з м.Тернопіль для їх знешкодження контрольованим вибухом.

more...

Про стан виконання місцевих та обласного бюджетів заслухали на колегії ОДА

26.02.2015 | 09:42
Під час засідання колегії облдержадміністрації, яке відбулося 25 лютого, директор департаменту фінансів ОДА Степан Скибиляк поінформував про виконання обласного бюджету на 2015 рік.
 
more...

Військовослужбовці строкової служби не будуть відправлятися у зону АТО

25.02.2015 | 12:22
Тернопільщина на 60% виконала планове завдання щодо  мобілізації.Про це повідомив Тернопільський обласний військовий комісар полковник Володимир Катинський під час брифінгу 23 лютого. more...

І.Керницький провів нараду з питань мобілізації

25.02.2015 | 12:06

23 лютого  перший заступник голови райдержадміністрації  провів нараду  з працівником Підгаєцької філії Бережанського ОРВК щодо проблемних питань проведення оповіщення військовозобов’язаних, в тому числі з завідувачем сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації щодо підготовки проекту розпорядження про призов на строкову військову службу до Збройних Сил України.

more...

Робоча група Підгаєцької районної державної адміністрації відвідала сім'ю військовослужбовця, який бере участь у зоні АТО

25.02.2015 | 11:35

Робоча група районної державної адміністрації з підтримки військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, учасників добровольчих батальйонів, які беруть участь у Антитерористичній операції, та призвані під час мобілізації з території Підгаєцького району, відвідала сім'ю в с.Боків Підгаєцького району, військовослужбовець якої бере  участь в Антитерористичній операції.

more...

Досягнуті домовленості з ОАЕ дозволять посилити обороноздатність української армії – Президент

25.02.2015 | 09:17
Президент Петро Порошенко називає успішним свій робочий візит до Об’єднаних Арабських Еміратів та зазначає важливість проведених переговорів і контрактів, які підписали українські підприємства під час виставки IDEX–2015. more...

Відбулося чергове засідання колегії Підгаєцької районної державної адміністрації.

25.02.2015 | 09:11

 24 лютого   під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації І.Керницького відбулося чергове засідання колегії Підгаєцької районної державної адміністрації.

       

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги