Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

Прес-служба повідомляє

Відео-нарада з головами районних державних адміністрацій

06.10.2015 | 15:58

06 жовтня  голова районної державної адміністрації Алла Колодницька взяла участь у відео-нараді з головами районних державних адміністрацій, яка відбулася під керівництвом голови обласної державної адміністрації  Степана Барни.

          

more...

Про заплановані заходи з нагоди відзначення Дня захисника України в Підгаєцькому районі

06.10.2015 | 15:19

У Підгаєцькому районі відзначатимуть День захисника України згідно з заходами, затвердженими розпорядженням голови районної державної адміністрації від 24 вересня 2015 року №209-од.

Заходами передбачено проведення:                                                   

more...

14 жовтня - День захисника України

06.10.2015 | 15:05

Президент України Петро Порошенко минулого року своїм указом скасував День захисника Вітчизни, яке щороку відзначали 23 лютого.

more...

Система електронних державних закупівель «ProZorro» - нове у державних закупівлях

06.10.2015 | 12:01

З 30 вересня набрали чинності нові правила у державних  закупівлях!
Те що ми тривалий час називали "Законопроект 2087а" перетворився на вже діючий Закон "Про внесення змін до деяких законів України у сфері державних закупівель щодо приведення їх у відповідність із міжнародними стандартами та вжиття заходів з подолання корупції" № 679-VIII від 15.09.2015 (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/679-19

more...

Питання забезпечання паливом учасинків та військовослцужбовців АТО на контролі у керівництва

06.10.2015 | 10:27

05 жовтня  робоча нарада щодо надання допомоги учасникам антитерористичної операції, військовослужбовцям, які проходять службу в АТО та їхнім сім’ям відбулася в голови райдержадміністрації  Алли Колодницької з першим заступником голови райдержадміністрації Іваном Керницьким, керівником і членами районної робочої групи з підтримки учасників АТО, лісничими лісництв Підгаєцького району.    

more...

Алла Колодницька провела щотижневу оперативну нараду

06.10.2015 | 09:38

05 жовтня  голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела щотижневу оперативну нараду з першим заступником, заступником голови райдержадміністрації, виконувачем обов’язків керівника апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та апарату, керівниками окремих установ і організацій  району.

          

more...

У ярмарку у Тернополі взяли участь сільськогосподарські підприємства Підгаєцького району

06.10.2015 | 09:27

03 жовтня на виконання листа департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації від 15.09.2015 року №01-1286/3,3, для забезпечення населення області широким асортиментом сільськогосподарської продукції і продуктів харчування за цінами виробників, у м. Тернополі 03 жовтня 2015 року відбувся  ярмарок, у якому взяли участь  сільськогосподарські підприємства Підгаєцького району.

more...

Архів новин

  

 

 

 

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

На шляху нормативного забезпечення впровадження Закону України «Про державну службу» (нова редакція)

Кваліфікований підбір кадрів як важливий елемент модернізації державної служби

Управління державної служби Головного Управління державної служби України в Тернопільській області інформує

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому