Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

03.03.2016 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Кабінетом Міністрів України запропонований проект Закону, яким передбачено, щоб накопичувальна система почала працювати

31.05.2016 | 12:24

В Україні демографічна ситуація складається таким чином, що в середньому один працівник утримує одного пенсіонера. Тому Уряд вживає заходів щодо пошуку інших джерел пенсійного забезпечення громадян. Одне з них — накопичувальна система, яка базується на засадах накопичення коштів застрахованих осіб у Накопичувальному фонді або у відповідних недержавних пенсійних фондах.

more...

Обговорили питання проведення святкових заходів у червні

31.05.2016 | 12:11

30 травня заступник голови районної державної адміністрації Юрій Колодницький провів нараду з питання підготовки та проведення заходів щодо відзначення річниці Конституції України, Дня молоді та фестивалю духовної пісні «Один Бог, один народ, одна Україна».

        

more...

У райдержадміністрації обговорили питання призову громадян на строкову службу

31.05.2016 | 11:15

30 травня  за результатами селекторної наради з головою ОДА Степаном Барною з метою забезпечення організованого проведення в районі призову громадян на строкову військову службу в райдержадміністрації відбулася нарада з головами і членами районної призивної і районної медичної комісії, районним військовим комісаром, керівниками місцевого відділку поліції, прокуратури.

        

more...

Відбулася відеонарада при голові обласної державної адміністрації

31.05.2016 | 08:48

30 травня голова районної державної адміністрації Алла Колодницька взяла участь у відеонараді при голові обласної державної адміністрації.

         

more...

Організували семінар для керівників сільських закладів культури

30.05.2016 | 12:13

29 травня на базі сільського клубу с. Галич відділом культури райдержадміністрації організовано семінар спільно з  керівниками сільських  закладів культури сіл Сільце, Вербів, Галич на тему «Розвиток пісенного мистецтва» присвячений Дню Матері. У заході взяли участь вокальні аматорські колективи села Сільце, театральний та танцювальний колективи села Галич, танцювальний колектив  та дитячий вокальний ансамбль с. Вербів.

more...

Ціна на газ для населення - 6,9 гривень

30.05.2016 | 12:02
Кабінет міністрів України встановив єдину ціну для побутових споживачів і виробників теплової енергії з 1 травня на рівні 6,879 тис. грн за 1 тис. куб. м. (6,9 гривень за кубометр). Відповідні зміни в постанову №758 прийняли в середу, 27 квітня, на засіданні Кабміну.
Про це повідомили в управлінні розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження облдержадміністрації. more...

Спартакіада сильних духом

30.05.2016 | 11:47

Інтегрувати людей з особливими потребами у суспільство, допомогти їм відчути, що вони здатні на більше. Такий мотиваційний проект у 2013 році започаткувала виконавча дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України - Всеукраїнську спартакіаду серед інвалідів праці «Сила духу».

more...

У загальноосвітніх школах району відбулися урочисті заходи з нагоди свята Останнього дзвоника

30.05.2016 | 11:26

27 травня  у загальноосвітніх школах району відбулися урочисті заходи з нагоди свята Останнього дзвоника. Голова районної державної адміністрації А.Колодницька побувала з нагоди цієї події у Підгаєцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та Підгаєцькій гімназії.

       

more...

Відбувся районний огляд «Цвіт вишиванки»

30.05.2016 | 11:23

26 травня в приміщенні Підгаєцького районного Будинку культури за сприяння відділу культури районної державної адміністрації проведено районний огляд «Цвіт вишиванки».

more...

Відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації

30.05.2016 | 11:21

26 травня голова районної державної адміністрації Алла Колодницька провела чергове засідання колегії Підгаєцької районної державної адміністрації.

       

more...

Архів новин

  

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

На шляху нормативного забезпечення впровадження Закону України «Про державну службу» (нова редакція)

Кваліфікований підбір кадрів як важливий елемент модернізації державної служби

Управління державної служби Головного Управління державної служби України в Тернопільській області інформує

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому