Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У місті Підгайці відбулося відзначення Дня Державного Прапора України!

23.08.2019 | 15:34

З метою відзначення Дня Державного Прапора України 23 серпня у Підгайцях було проведено патріотичний захід.

 Підгайчани зібралися сьогодні на площі Майдан Незалежності,на площі біля церковного храму Всіх Святих Українського Народу, що у центрі міста, відбулось урочисте підняття синьо-жовтого стяга.

 У церемонії підняття Державного Прапора взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Назарій Жидовський ,представники органів влади,духовенства, трудові колективи, громадськість. Учасники зібрання виконали Державний Гімн України. Загиблих захисників незалежності України вшанували хвилиною мовчання і молитвою.

more...

23 серпня о 9.00 год. відбулося засідання районної комісії з питань матеріальної допомоги окремими категоріям громадян при заступнику голови райдержадміністрації Назарію Жидовському.

23.08.2019 | 12:09

23  серпня о 9.00 год.  відбулося засідання районної комісії з питань матеріальної допомоги окремими категоріям громадян при заступнику голови райдержадміністрації Назарію Жидовському.

На засіданні обговорювалося питання, надання матеріальної допомоги особам з інвалідністю та учасникам АТО, за рахунок коштів районного бюджету. 

more...

Завдяки генерації енергії із сміття Україна може заміщувати в еквіваленті до 1 млрд куб. м газу в рік

23.08.2019 | 11:27

«Сміття – це той ресурс, який можна перетворити з екологічної проблеми на джерело енергії та точку росту вітчизняної економіки», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук в інтерв’ю 7 каналу в рамках прес-конференції у Будинку Уряду.

 

Тому Держенергоефективності вже розроблено не лише концепцію, а й цілу низку законопроектів для стимулювання енергетичної утилізації твердих побутових відходів.

 

Основна ідея – створити такі законодавчі умови, відповідно до яких бізнесу буде вигідно встановлювати «waste-to-energy plants» та вивозити відходи саме на заводи, а не на звалища чи в ліс.

more...

Привітання першого заступника голови адміністрації Івана Керницького з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

23.08.2019 | 11:21

Щиро  вітаю Вас з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

З проголошенням незалежної України національні символи – гімн, прапор і герб стали на стороні утвердження самостійності і суверенітету держави.

Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу й з півночі до півдня України задля спільного нового майбутнього.

Під рідним знаменом Український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. З ним ідуть у бій, за нього віддають життя. Сьогодні, як ніколи, державні символи наповнюються новим, майже сакральним змістом та розумінням важливості усвідомлення кожним громадянином держави, що значать вони для його особисто.

more...

Понад 3,3 млрд євро інвестовано в «чисту» енергетику та енергоефективність України за 5 років завдяки ефективним законодавчим змінам

22.08.2019 | 12:00
На прес-конференції 20 серпня у Будинку Уряду Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив журналістам результати роботи за 5 років та ініціативи, завдяки яким українські сім’ї зменшують комунальні платежі, а бізнес інвестує у вітчизняну «зелену» електро- та теплоенергетику. more...

Відбулося засідання комісії у справах альтернативної( невійськової) служби

21.08.2019 | 14:46

   21 серпня заступник голови райдержадміністрації Назарій Жидовський провів засідання комісії у справах альтернативної( невійськової) служби.

    Комісія розглянула питання щодо проходження альтернативної (невійськової) служби жителів села Угринів та села Білокриниця, які підлягають призову на строкову військову службу але виконання ними військового обов’язку суперечить їх релігійним переконанням і які належать до діючих згідно законодавством України релігійних організацій , віровчення яких не допускає користування зброєю.

  За результатами розгляду звернень , комісією прийнято відповідні рішення.

more...

Засідання комісії з вирішення спірних питань щодо призначення всіх видів соціальних допомог та субсидій

21.08.2019 | 14:39

      В приміщенні  управлінні соціального захисту населення Підгаєцької районної державної адміністрації відбулося засідання комісії з вирішення спірних питань щодо призначення всіх видів соціальних допомог та субсидій при Підгаєцькій районній державній адміністрації.

     Засідання комісії проводив голова комісії Жидовський Н.Я. - заступник голови Підгаєцької районної державної адміністрації,

     На засіданні комісії з вирішення спірних питань щодо призначення всіх видів соціальних допомог та субсидій при Підгаєцькій районній державній адміністрації було заслухано інформацію по 16 зверненнях громадян по питаннях призначення державної соціальної допомоги та субсидій на житлово-комунальні послуги. Комісією задоволено усі  звернення громадян.

more...

о 11:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації Іван Керницький разом з заступником голови адміністрації Назарієм Жидовським та начальником відділу культури та туризму Олександрою Гайвою відбувся оргкомітет щодо відзначення в районі 28-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України.

20.08.2019 | 15:04
о 11:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації Іван Керницький разом з заступником голови адміністрації Назарієм Жидовським  та начальником відділу культури та туризму Олександрою Гайвою відбувся оргкомітет щодо відзначення в районі 28-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України. more...

20 серпня перший заступник голови адміністрації Іван Керницький разом з начальником управління агропромислового економічного розвитку та з питань державної реєстрації райдержадміністрації Володимиром Оружим провів нараду про стан збирання ранніх зернових і зернобобових культур та озимого ріпаку урожаю 2019 року згідно оперативної інформації.

20.08.2019 | 15:02
20 серпня перший заступник голови адміністрації Іван Керницький разом з начальником управління агропромислового економічного розвитку та з питань державної реєстрації райдержадміністрації Володимиром Оружим провів нараду про стан збирання ранніх зернових і зернобобових культур та озимого ріпаку урожаю 2019 року згідно оперативної інформації. more...

19 серпня 0 8.30 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації Івана Керницького відбулася відеонарада під керівництвом тимчасово виконувача обов’язків голови адміністрації Крисака І.Б.

19.08.2019 | 15:23
19 серпня о 8.30 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації Івана Керницького відбулася відеонарада під керівництвом тимчасово виконувача обов’язків голови адміністрації Крисака І.Б. more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому