Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

« Борітеся – поборете,

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!»

 

 (Т.Шевченко,«Кавказ» 1845 р.).

 

2014 рік оголошено в Україні Роком Тараса Шевченка.

 Відповідно до Указу Президента України від 11 квітня 2012 року № 257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка» 2014 рік оголошено в Україні Роком Тараса Шевченка.

  

Що потрібно знати особам, які переміщаються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

02.12.2014 | 15:16

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 року № 637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції»  встановлено, що призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій,матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообовязкового державного соціального страхування особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщається з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509.

         

more...

Соціально-незахищені верстви населення при оплаті комунальних послуг отримають компенсації

25.09.2014 | 08:18
З метою посилення соціального захисту найбідніших верств населення у зв’язку з підвищенням цін і тарифів на комунальні послуги постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 83 „Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги” (набрала чинності з 1 липня 2014 року) передбачено надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води у зв’язку з підвищення цін і тарифів на послуги. more...

Підтримай Українську армію

22.04.2014 | 09:19
                            more...

Інформація для громадян, які приїжджають з території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та східних областей

09.04.2014 | 16:22

                 У управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та східних областей відкрито "гарячу" телефонну лінію за номером 2-10-19 та цілодобову "гарячу" телефонну лнію за номером 0685835906.

          Просимо осіб, які бажають надати житло, звертатися в управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України - інформує

19.12.2014 | 11:06

До уваги страхувальників!

                   Нагадуємо, що на виконання статті 45 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» страхувальники один раз на рік до 25 січня року, наступного за звітним, подають до робочих органів виконавчої дирекції Фонду за місцезнаходженням (місцем проживання) відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності (далі – відомість розподілу) за минулий календарний рік.

more...

Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

19.12.2014 | 09:31

         18 грудня   перший заступник голови райдержадміністрації І.Керницький провів засідання  районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Розглянуто питання  про погашення заборгованості із сплати внесків до Пенсійного фонду України в районі, до бюджетів всіх рівнів підприємств, установ та організацій району.

more...

«Найсильніший Миколай 2014 року»

18.12.2014 | 12:41

       Напередодні найулюбленішого  для дітей свята  Дня Святого Миколая,  в спортивному залі Підгаєцької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися районні змагання «Найсильніший Миколай» серед учнів 5 -8 класів. Вищевказаний захід проводиться вже вп’яте. Метою вищевказаного заходу є пропаганда здорового способу життя, організація змістовного відпочинку, розвиток фізичних якостей учнів, популяризація фізичної культури і спорту серед учнів та визначення обдарованих особистостей. Змагалися хлопчики району на ім’я Микола з нагоди Дня святого Миколая. Змагання індивідуальні. Включено п’ять доступних ігор та естафет.

     

more...

Нарада з питань підготовки та проведення свята Новорічної ялинки «Раз, два, три Новорічна ялиночко гори!»

18.12.2014 | 10:21

         17 грудня  голова райдержадміністрації І.Гуль провів робочу нараду з начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації О.Гайвою, завідувачем сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації В.Хованцем з питань підготовки та проведення свята Новорічної ялинки «Раз, два, три Новорічна ялиночко гори!» та проведення районної святкової програми «Миколай  дарує радість», які заплановано провести 19 грудня.

         

more...

Нарада з питань підготовки матеріалів на засідання колегії РДА

18.12.2014 | 10:14

            17 грудня  в.о керівника апарату райдержадміністрації Н.Жидовський провів робочу зустріч з начальником організаційного відділу апарату райдержадміністрації Г.Королюс. Обговорено питання про підготовку матеріалів на засідання колегії райдержадміністрації.

         

more...

Всеукраїнський тиждень права

18.12.2014 | 09:36

 У період із 8 по 13 грудня 2014 року школярі брали участь  у заходах у рамках Тижня права.  

Змістовною була зустріч, присвячена проблематиці прав людини, за круглим столом учнів 9 та 10 класів (Підгаєцької, Литвинівської, Голгочанської ЗОШ І-ІІІ ступенів) з працівниками кримінальної міліції, працівниками органів місцевого самоврядування, учасниками Майдану у м. Києві та воїнами АТО Цяпою С.С., Хованцем В.Б., Чайковським І.Ю., працівником РВ УМВС в Підгаєцькому районі Профецьким І.Г. , членами громадської організації  «Майдан – Нива» Шадловським Я., Рудою М., Колодницьким С.

more...

Участь дітей району у обласному святі «Миколай дарує радість»

18.12.2014 | 09:33

17 грудня в приміщенні Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки відбулась святкова програма «Миколай дарує радість» для дітей кризових категорій, а також дітей, батьки, яких постраждали під час Революції гідності або перебувають у зоні проведення антитерористичної операції. Розпочав свято своїм привітанням директор департаменту сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації – Віктор Мацикур, а актори театру подарували дітям казкову виставу. Після завершення дійства малечі вручили солодкі подарунки.

more...

Навчання для працівників центру надання адміністративних послуг

17.12.2014 | 10:03

З метою забезпечення комплексного підходу до реалізації Закону України «Про адміністративні послуги»,  для належного обслуговування громадян через центр надання адміністративних послуг районної державної адміністрації за участю фахівців реєстраційної служби Підгаєцького районного управління юстиції  проведено  навчання для працівників центру надання адміністративних послуг.

more...

Вітання виконувача обов'язків голови облдержадміністрації Івана Крисака з Днем працівників виконавчої служби

17.12.2014 | 09:35

Шановні працівники виконавчої служби, прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята!

Виконавча служба відіграє важливу роль в суспільному житті країни, у питаннях забезпечення виконання рішень судів. Ваша щоденна кропітка праця захищає конституційні права та свободи громадян.

more...

Про хід підготовки проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2015 рік

17.12.2014 | 09:18

16 грудня голова райдержадміністрації І.Гуль провів засідання робочої групи з розроблення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2015 рік, на якій обговорено питання про розроблення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району на 2015 рік. За результатами розгляду питання дано завдання керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації подати в відділ економіки райдержадміністрації пропозиції до проекту Програми, відділу економіки подати проект Програми на погодження в департамент економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва облдержадміністрації відповідно до графіку погодження.

.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги