Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

Проведення акції в рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства»

06.12.2019 | 15:14
На виконання вимог Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», листа управління сім’ї та молоді «Про проведення акції в рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» та з метою привернення уваги громадськості до  проблем подолання домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства з 25 листопада по 10 грудня 2019 року проводиться щорічна всесвітня кампанія «16 днів проти насильства». more...

Вітання першого заступника голови адміністрації Івана Керницького з Днем Збройних Сил України!!!

06.12.2019 | 12:33

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних сил України!

Вітаю вас із Днем Збройних сил України! Це свято має дуже особливе значення. Адже Україна вперше за роки незалежності зі зброєю в руках відстоює своє право на територіальну цілісність та соборність. Практично кожен українець розумом та серцем відчув місію наших військових, котрі ціною власного життя захищають цілісність та суверенність країни.

Боронити рідну землю на сході держави від агресорів сьогодні пішли тисячі наших земляків у складі Збройних Сил України та в бойових загонах добровольців. Військовослужбовці прославилися своєю мужністю та героїзмом.

Дякуємо матерям, які виховали синів, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу Землю!

more...

О 10.00 год. перший заступник голови адміністрації Іван Керницький взяв участь у щотижневій нараді

06.12.2019 | 10:54
О 10.00 год. перший  заступник голови адміністрації Іван Керницький взяв участь  у щотижневій нараді, яку проводитиме голова обласної державної адміністрації Сопель І.М. щодо експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, та підготовки до проходження осінньо-зимового періоду 2019/20р. more...

06 грудня о 09.00 год. заступник голови адміністрації Назарій Жидовський провів засідання комісії.

06.12.2019 | 10:06
06 грудня о 09.00 год. заступник голови адміністрації Назарій Жидовський провів засідання комісії. На комісії розглядались питання по захисту прав дитини та питання щодо позбавлення батьківських прав. more...

В рамках районного фестивалю «Повір в себе» для дітей що потребують особливої уваги.

04.12.2019 | 14:35
В рамках районного фестивалю «Повір в себе» для дітей що потребують особливої уваги.  Підгаєцьким районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді проведено майстер клас (аплікація з круп) «Світ моїми очима» в Підгаєцькому інклюзивно – ресурсному центрі та в опорному закладі « Підгаєцька школа І-ІІІ ст.». Діти проявили свої творчі здібності і отримали  позитивні враження.  Учасники конкурсу були нагороджені солодкими подарунками і призами. more...

Перший заступник голови адміністрації Іван Керницький о 14.00 год. взяв участь у засіданні координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху на автомобільному транспорті в області у відео режимі.

03.12.2019 | 15:50

Перший заступник голови адміністрації Іван Керницький о 14.00 год. взяв участь  у засіданні координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху на автомобільному транспорті в області у відео режимі.

          На нараді обговорювались питання порядку денного: про виявлені недоліки в експлуатаційному утриманні автомобільних доріг загального користування - Петрук Андрій – начальник відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в області; про стан утримання залізничних переїздів та безпеку дорожнього руху на них - Данилюк Володимир – начальник відокремленого підрозділу «Тернопільська дирекція залізничних перевезень»; про стан підготовки автотранспортних підприємств до функціонування в зимовий період - Табака Ігор – начальник управління Укртрансбезпеки в області; про забезпечення стану проїзду автомобільними дорогами області - Ходаковський Юрій - виконувач обов’язків начальника Служби автомобільних доріг в області, Кузяк Віктор – начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації.

more...

03 грудня в кабінеті першого заступника голови адміністрації Івана Керницького відбулася нарада щодо відзначення в районі 06 грудня Дня Збройних сил України.

03.12.2019 | 10:18
03 грудня в кабінеті першого заступника голови адміністрації Івана Керницького відбулася нарада щодо відзначення в районі 06 грудня Дня Збройних сил України. На нараді було вирішено,що святкування відбуватиметься на базі Новосільківської ради в будинку культури. Очікується концертна програма, а також нагородження військовослужбовців . more...

Міжнародне агентство з відновлюваних джерел енергії IRENA підтримує Україну у розвитку «зеленої» енергетики та декарбонізації економіки

02.12.2019 | 15:19

На запрошення Держенергоефективності генеральний директор Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA Франческо Ла Камера вперше відвідав Україну, взяв участь у відкритті X Міжнародного інвестиційного форуму з відновлюваної енергетики та запевнив у підтримці України в цій сфері. 

Зокрема, експерти IRENA надавали консультації Україні під час розробки законодавчої бази для аукціонів. Як показує досвід різних країн світу, аукціони – дієвий інструмент для здешевлення електроенергії, що виробляється із відновлюваних джерел.

«Диверсифікувати енергоресурси – цілком реально. Ми готові й надалі підтримувати Україну на цьому шляху», - підкреслив Ла Камера.

more...

Україна піднялася на 8-е місце за привабливістю інвестицій у відновлювану енергетику серед країн, що розвиваються

02.12.2019 | 15:11

Ще рік тому Україна займала 63 позицію, а вже у 2019 р. піднялася на 55 сходинок, а саме – на 8 місце рейтингу інвестиційної привабливості «чистої» енергетики серед країн, що розвиваються. Про це йдеться у щорічному звіті «Climatescope» (http://global-climatescope.org/results), підготовленому авторитетним у світі дослідницьким агентством «Bloomberg New Energy Finance».

У звіті проаналізовано понад 100 країн світу та їхній потенціал залучати інвестиції у «чисту» енергетику, а також розвивати «зелену» економіку.

Першу сімку країн у рейтингу очолюють: Індія, Чилі, Бразилія, Китай, Аргентина, Йорданія і Кенія.

more...

В Україні зросли мінімальна пенсія і прожитковий мінімум

02.12.2019 | 14:03

 

В Україні з 1 грудня зросли прожитковий мінімум і мінімальна пенсія.

Тепер прожитковий мінімум становить 2102 гривні для працездатних (було 2007),

-1638 для осіб, які втратили працездатність (було 1564),

- 1779 для дітей, у віці до 6 років (було 1699) та 2218 для дітей із 6 до 18 років (було 2118).

Підвищення прожиткового мінімуму приведе до перерахунку пенсій для 11 мільйонів пенсіонерів. Тепер розмір мінімальної пенсії становитиме 1638 гривень.

Крім того, в Україні з 1 грудня зросте максимальний розмір допомоги з безробіття - до 8408 гривень (4 прожиткові мінімуми).

Також збільшаться і різні соціальні виплати, наприклад, мінімальний розмір аліментів для дітей до шести років виросте - з 849,5 до 889,5 грн, а для дітей від шести до 18 років - з 1059 до 1109 грн.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Штраф за перевозку дітей без автокрісла

01.11.2019 | 09:30

Верховна Рада запровадила штрафи 510-850 грн за перевезення дітей в автівках без спеціальних крісел.

В Адмінкодекс внесли норму про штраф 510 грн за порушення правил перевезення дітей, а 850 грн - за повторне порушення протягом року.

more...

Відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації

31.10.2019 | 14:46

Під керівництвом  першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Керницького відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації. На засідання колегії запрошувалися керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівники підприємств, установ і організацій району.

more...

Проведено комплексну перевірку виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки у Підгаєцькому районі

30.10.2019 | 14:11
9 жовтня, на виконання Плану основних заходів цивільного захисту Тернопільської області на 2019 рік, комісією, під головуванням заступника начальника Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Тернопільській області полковника служби цивільного захисту Романа Терлецького, проведено комплексну перевірку виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки у Підгаєцькому районі.
more...

До відома громадян про необхідність внесення до кадастру відомостей про земельні ділянки по яких видано державні акти до 2004 року

30.10.2019 | 10:10

Як відомо, з моменту набрання чинності Закону України “Про Державний земельний кадастр”, принципи ведення Державного земельного кадастру було докорінно змінено. Так, з початку 2013 року запрацював електронний державний земельний кадастр. Сьогодні кожен охочий на Публічній кадастровій карті в режимі он-лайн може віднайти земельну ділянку, яка його цікавить, та отримати вичерпну інформацію про неї, або ж виявити помилку чи неточності, про які зразу ж є можливість повідомити державного кадастрового реєстратора.

more...

Як не відпрацьовувати 2 тижні та звільнитись у бажаний день? Що робити, якщо роботодавець не приймає заяву про звільнення?

29.10.2019 | 13:50

Такими питанням переймаються більшість осіб, які звертаються за юридичною консультацією з приводу припинення трудових відносин з роботодавцем.

У кожного з нас хоча б раз у житті виникає необхідність припинення трудових відносин, яка викликана певними життєвими обставинами. Якщо припинення трудових відносин відбувається з ініціативи робітника, то першочергово постає питання: як не відпрацьовувати 2 тижні та одразу звільнитись.

more...

Відеонарада під керівництвом тимчасово виконувача обов’язків голови адміністрації Крисака І.Б.

28.10.2019 | 15:43

В кабінеті першого заступника голови адміністрації Івана Керницького відбулася  відеонарада під керівництвом тимчасово виконувача обов’язків голови адміністрації Крисака І.Б.

 

more...

Кабмін спростив умови призначення субсидій

25.10.2019 | 14:27
З 1 травня 2020 року наберуть чинності нові правила розрахунку розміру субсидій. more...

Проводилась соціально профілактична робота працівниками Центру в с. Мозолівка та с. Голгоча.

23.10.2019 | 16:26

Відповідно Календаря соціальних дат в жовтні відзначається Всесвітній день психічного здоров`я. На виконання заходів до цього дня та згідно графіку виїздів фахівців соціальної роботи Підгаєцького РЦСССДМ в територіальні громади, проводилась соціально профілактична робота працівниками Центру в с. Мозолівка та с. Голгоча.

   

more...

Зареєструвати народження дитини можна прямо у пологовому будинку

23.10.2019 | 10:29

Народження дитини – радісна подія у житті кожної родини, але разом із тим виникає багато питань щодо оформлення документів.

Згідно з законодавством на вибір імені для малюка і оформлення свідоцтва про народження батьки отримують місяць з моменту появи дитини на світ. Проте новоспеченим батькам в останню чергу хочеться думати про формальності. Щоб процедуру з реєстрації народження малюків зробити максимально простою та доступною для батьків, зареєструвати дитину можна просто у пологовому будинку.

more...

ПраваЗахисників: оплата послуг ЖКГ

21.10.2019 | 15:21
Знижку на оплату житлово-комунальних послуг мають право отримати учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, ветерани війни та прирівняні до них особи. Знижка надається для оплати користування житлом, комунальних послуг, вартості палива more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Підгаєцького району  на 2019 рік

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодоправил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому