Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

.

Що потрібно знати особам, які переміщаються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

02.12.2014 | 15:16

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 року № 637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції»  встановлено, що призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій,матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообовязкового державного соціального страхування особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщається з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509.

         

more...

Соціально-незахищені верстви населення при оплаті комунальних послуг отримають компенсації

25.09.2014 | 08:18
З метою посилення соціального захисту найбідніших верств населення у зв’язку з підвищенням цін і тарифів на комунальні послуги постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 83 „Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги” (набрала чинності з 1 липня 2014 року) передбачено надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води у зв’язку з підвищення цін і тарифів на послуги. more...

Підтримай Українську армію

22.04.2014 | 09:19
                            more...

Інформація для громадян, які приїжджають з території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та східних областей

09.04.2014 | 16:22

                 У управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та східних областей відкрито "гарячу" телефонну лінію за номером 2-10-19 та цілодобову "гарячу" телефонну лнію за номером 0685835906.

          Просимо осіб, які бажають надати житло, звертатися в управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Нарада з питань організації надання адміністративних послуг з міграційних питань

26.01.2015 | 10:32

           Перший заступник голови райдержадміністрації І.Керницький провів робочу нараду з в.о. керівника апарату райдержадміністрації Н.Жидовським, керівником центру  надання адміністративних послуг райдержадміністрації В.Заставецькою, завідувачем Підгаєцького районного сектору Управління Державної Міграційної служби України у Тернопільській області А.Лісіком. Обговорено питання про організацію з надання адміністративних послуг з міграційних питань.

          

more...

Нарада з питань роботи Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації за 2014 рік

26.01.2015 | 08:50

23 січня перший заступник голови райдержадміністрації І.Керницький провів робочу нараду з керівником центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації В.Заставецькою з питань роботи Центру  надання адміністративних послуг райдержадміністрації за 2014 рік.

more...

25 січня в Україні оголошено Днем жалоби

25.01.2015 | 10:43
У зв’язку з трагічною загибеллю мирних жителів Маріуполя 24 січня 2015 року внаслідок масованого обстрілу житлових районів міста терористами Президент України Петро Порошенко оголосив 25 січня Днем жалоби. Відповідний Указ № 30/2015 Глава держави підписав сьогодні вночі. more...

Заява Президента України у зв'язку з терористичним актом у Маріуполі

25.01.2015 | 08:51
Криваве вбивство проросійськими терористами десятків мирних людей і поранення майже ста мирних мешканців Маріуполя є не просто терористичним актом. Це – злочин проти людяності, підсудний Гаазькому трибуналу. more...

Книжкова виставка «Єдності живий ланцюг» присвячена Дню Соборності України

23.01.2015 | 12:17

              День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України Саме цій знаменній події і була присвячена книжкова виставка «Єдності живий ланцюг», яка була влаштована 22 січня у Підгаєцькій бібліотеці для дорослих. Боротьба українського народу за соборність своїх земель – одна із важливих сторінок нашого минулого. Слово «соборність» включає в себе єдність і згуртованість. У ньому ми чуємо слово «собор».  Нам усім слід пам’ятати слова великого українського класика Олеся Гончара: «Бережіть собори душ наших!». Собор душі є у кожного із нас. Берегти його означає слідкувати за своїми думками, діями, вчинками. Одним із головних завдань собору душі є знати і пам’ятати свою історію.

more...

Петро Порошенко вшанував пам’ять загиблих під час Революції Гідності

23.01.2015 | 10:30
У День Cоборності Президент Петро Порошенко вшанував пам’ять перших загиблих учасників протестів на Майдані.
Він поклав квіти до пам’ятних знаків Сергію Нігояну та Михайлу Жизневському на вулиці Грушевського, які рік тому загинули під час протистоянь із силовиками.
more...

Нарада працівників закладів культури району

23.01.2015 | 08:45

         22 січня у районному Будинку культури відбулася нарада працівників закладів культури району. Нараду відкрила і проводила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації О.Гайва. На порядку денному розглянули питання виконавської  та трудової дисципліни, підготовки до відзначення в районі Дня Героїв Крут, виконання заходів спрямованих на економію газу закладами культури,  економного та раціонального використання бюджетних коштів,  зміни у фінансуванні сільських клубних працівників,  дотримання чинного законодавства про щорічні відпустки, підготовка по проведенню до творчої лабораторії на базі сільських клубних закладів.

        

more...

Нарада з питань ходу проведення четвертої черги мобілізації в районі

23.01.2015 | 08:40

22 січня перший заступник голови райдержадміністрації І.Керницький провів робочу нараду за участю голови районної ради І.Баран, в.о. керівника апарату райдержадміністрації Н.Жидовського, в.о. начальника РВ УМВС України в Тернопільській області Ю.Куньки, завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації В.Нискоклона, військового комісара Бережанської ОРВК В.Богданова з питань ходу проведення четвертої черги мобілізації в районі.

       І.Керницький наголосив на забезпечення порядку під час проведення мобілізації.

more...

Засідання робочої Групи управління проектами

22.01.2015 | 16:19

Відбулось засідання робочої Групи управління проектами під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації І.Керницького, на якій розглядались питання: про конкурс проектів на здобуття грантів з метою просування демократичних практик громадської участі у процесі прийняття рішень на місцевому та регіональному рівнях, який організовує Чорноморський фонд регіонального співробітництва за фінансової підтримки Фонду Маршалла “Німеччина-США”, конкурс ідей для проектів, спрямованих на впровадження Плану Дій “Партнерство “Відкритий Уряд” у 2014-2015 роках який оголосила компанія Трансперенсі Інтернешнл – Україна (ТІ-Україна) у рамках проекту Секретаріату Трансперенсі Інтернешнл (Transparency International Secretariat) та компанії Х’юлетт-Пакард (Hewlett Packard, HP) “Відкрите врядування: без паперових обіцянок, досягнення реальних результатів”; конкурс грантів у рамках Програми “UK-UA: Підтримка реформ в Україні”, який оголосив Уряд Великобританії разом з компанією PricewaterhouseCoopers (PwC) з метою надання урядові України, громадянському суспільству та бізнесу всебічної фінансової допомоги для створення системи демократичного та відповідального державного управління і оздоровлення економіки.

more...

Світ має повірити в Україну - Президент

22.01.2015 | 10:07
Тероризм – проблема всього світу, і ми переможемо у цій битві, тільки якщо будемо єдиними, заявив Президент Петро Порошенко у своєму виступі на Всесвітньому економічному форумі у Давосі. «Ми потребуємо дуже добре скоординованих зусиль всього світу, щоб перемогти у цій битві», - відзначив Президент. more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги