Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

Шановні кримчани, мешканці східних областей України!

26.06.2014 | 11:08

Шановні кримчани, мешканці східних областей України!

Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

Вам обов'язково допоможуть у:

·  пошуку підходящої роботи - тимчасової і постійної;

·  отриманні інформації та консультацій щодо сприяння зайнятості;

·  участі в громадських оплачуваних роботах;

·  професійній підготовці, перепідготовці і підвищенні кваліфікації, зокрема з видачею ваучера для вікової категорії «45+»;

·    отриманні статусу безробітного.

Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості.

more...

22.04.2014 | 09:19
                            more...

Інформація для громадян, які приїжджають з території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та східних областей

09.04.2014 | 16:22

                 У управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та східних областей відкрито "гарячу" телефонну лінію за номером 2-10-19 та цілодобову "гарячу" телефонну лнію за номером 0685835906.

          Просимо осіб, які бажають надати житло, звертатися в управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На що військові витратять мільйон?

24.07.2014 | 14:54
У рамках Програми матеріально-технічного забезпечення 6-го батальйону територіальної оборони Тернопільської області, Тернопільські облдержадміністрація та рада виділили 1 млн грн. more...

Засідання 30 сесії Підгаєцької районної ради шостого скликання

24.07.2014 | 14:51

              Під головуванням голови районної ради І.Баран за участю голови райдержадміністрації І.Гуля відбулося засідання 30 сесії Підгаєцької районної ради шостого скликання.

             Сесія розпочалася виконанням Державного Гімну України та молитвою за загиблими  під час проведення АТО на сході країни.

             

more...

Нарада з розпорядниками бюджетних коштів

23.07.2014 | 15:56

            Голова райдержадміністрації І.Гуль провів робочу нараду з розпорядниками бюджетних коштів. Обговорено питання про проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік».

   

more...

Засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку фінансів та бюджету

23.07.2014 | 15:48
             Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку фінансів та бюджету. На засіданні розглядалися питання про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, про стан виконання районного бюджету за І квартал 2014 року, про виконання програми соціально-економічного розвитку району на 2013 рік, про проект програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2014 рік, про розгляд листів, звернень, клопотань. more...

Нарада з питань розроблення та виконання механізму охорони родовищ та кар’єрів району на виконання протокольного дорученнями голови ОДА

22.07.2014 | 15:23

             Голова райдержадміністрації І.Гуль провів нараду з начальником відділу економіки райдержадміністрації з питань розроблення та виконання механізму охорони родовищ та кар’єрів району на виконання протокольного дорученнями голови обласної державної адміністрації, даних на нараді 11 червня 2014 року (протокол № 11).

             Згідно даних відділу Держземагенства у Підгаєцькому районі в районі облікується 15 кар'єрів загальною площею 13,22 га. З них 9 кам'яних кар’єрів, 1 – піщаний, 3 – глиняних, 2 – вапняних кар’єри. Протягом останніх трьох років кар’єри району не розробляються. Не зафіксовано також фактів незаконного видобутку надр на території району.

        

more...

Хід збирання ранніх зернових та зернобобових культур в сільськогосподарських підприємствах району

22.07.2014 | 12:42

                 Площа до збирання ранніх зернових та зернобобових культур в сільськогосподарських підприємствах району становить – 3223 га, в тому числі: озимий ячмінь - 70 га, озима пшениця - 2790 га, жито - 5 га, ярі зернові - 358 га.

           Станом на 21 липня ячмінь обмолочено на площі 70 га, намолочено 210 тонн при урожайності 30 цнт/га.

           Господарства приступили до збирання ріпаку. Із загальної площі 1404 га обмолочено 510 га, що становить 36%. Урожайність ріпаку 20 цнт/га, намолочено всього 1020 тонн

 

 

more...

Президент України направив на затвердження парламенту Указ «Про часткову мобілізацію»

22.07.2014 | 10:41

Згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України Президент Петро Порошенко направив на затвердження до Верховної Ради Указ "Про часткову мобілізацію".

У відповідності з документом, часткова мобілізація оголошена «у зв'язку з поширенням проявів тероризму на території України, що призводять до загибелі мирного населення, військовослужбовців і працівників військових формувань та правоохоронних органів України у східних регіонах держави, концентрацією угруповань військ (сил) зі значним наступальним потенціалом на території Російської Федерації поблизу державного кордону України, загрозою нападу, небезпекою державній незалежності України, з метою забезпечення оборони держави, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України».

more...

Хід оздоровлення та відпочинку дітей в районі у 2014 році - на контролі в голови РДА

22.07.2014 | 10:30

           Голова райдержадміністрації І.Гуль провів робочу нараду з завідувачем сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації В.Хованцем. Обговорено питання про хід оздоровлення та відпочинку дітей в районі у 2014 році.

В.Хованець проінформував про те, що станом на 21 липня забезпечено оздоровлення 22 дітей пільгових категорій шкільного віку, зокрема, 8 - дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування, 5 - дітей з багатодітних сімей, 4 - дитини з малозабезпечених сімей, 2 - талановиті та обдаровані дитини, 2 - дитини відмінники навчання та переможці спортивних змагань та 1 - дитина, яка потерпіла від наслідків Чорнобильської катастрофи. З них 5 дітей направлено для оздоровлення в ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія», 5 дітей у табір «Ромашка», с. Нирків, Заліщицького району, 7 дітей у табір «Зорепад-Струсів», с. Струсів, Теребовлянського району та 5 дітей в ДП-ОК «Лісовий» с. Скоморохи, Бучацького району.

more...

Засідання районного оперативного штабу для забезпечення узгодження заходів оперативного реагування на виклики і загрози національній безпеці

21.07.2014 | 14:26

          Голова райдержадміністрації І.Гуль провів засідання районного оперативного штабу для забезпечення узгодження заходів оперативного реагування на виклики і загрози національній безпеці. Під час засідання оперативного штабу розглянуто питання про ведення обліку військовозоб’язаних на підприємствах, установах та організаціях району відповідно до чинного законодавства України, вдосконалення взаємодії силових відомств, цивільного захисту  та органів місцевого самоврядування у забезпеченні захисту населення.

more...

І.Гуль провів розширену апаратну нараду

21.07.2014 | 12:09

          Голова райдержадміністрації І.Гуль провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів та апарату РДА, керівниками підприємств, установ і організацій району за участю начальника Підгаєцького районного сектору управління ДСНС України у Тернопільській області, майора служби цивільного захисту С.Кулявого, заступника голови районної ради П.Калиняка. Під час наради обговорено питання про хід проведення жнив в районі, про організацію і проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей в районі, про виконання заходів  щодо наповнення місцевих бюджетів, економного та раціонального використання бюджетних коштів.

   

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги