Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

Прес-служба повідомляє

Водіїв Тернопільщини застерігають

25.11.2015 | 11:46

За прогнозами синоптиків в найближчі дні прогнозуються зниження температури, можливе виникнення ожеледиці. Саме в перші снігопади та тумани збільшується ризик виникнення аварійних ситуацій та скоєння дорожньо-транспортних пригод.


 

more...

Під час зустрічі з сільськими головами обговорили питання роботи з підтримки українських військових

25.11.2015 | 11:31

24 листопада за участі голови районної державної адміністрації А.Колодницької відбулася зустріч членів районної групи райдержадміністрації з питань підтримки військовослужбовців, учасників добровольчих батальйонів, які беруть участь у Антитерористичній операції, та призваних під час мобілізації з Підгаєцького району з сільськими головами, керівниками підприємств, установ, організацій району, Підгаєцьким районним військовим комісаром.

             

more...

На розширеній нараді з сільськими головами розглянули важливі питання

25.11.2015 | 11:08

24 листопада відбулася розширена нарада з сільськими головами, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району, Підгаєцького районного військового комісара, правоохоронних органів.

          

more...

Відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації

25.11.2015 | 10:34

24 листопада  під керівництвом  голови райдержадміністрації Алли Колодницької  відбулося чергове засідання колегії Підгаєцької районної державної адміністрації.

        

more...

Щодо Програми національних обмінів між регіонами України

24.11.2015 | 13:33

З метою сприяння всебічній співпраці соціально-активних громадян на міжрегіональному рівні Центром культурного менеджменту (Львів) за фінансування Національного фонду підтримки демократії (NED, США) з 1 жовтня 2015 року розпочато в Україні річну Програму національних обмінів для активних громадян (далі – Програма).

more...

Алла Колодницька вручила нагрудний знак «Учасник АТО» жителю села Угринів Підгаєцького району Гуралю Андрію

24.11.2015 | 13:21

23 листопада голова Підгаєцької районної державної адміністрації Алла Колодницька вручила нагрудний знак «Учасник АТО» жителю села Угринів Підгаєцького району Гуралю Андрію, який проходив службу в батальйоні «Збруч» у зоні АТО і демобілізувався у серпні 2015 року.

          

more...

Обговорювали питання будівництва третього пускового комплексу від с.Угринів до с.Яблунівка газопроводу середнього тиску Підгайці-Середнє

24.11.2015 | 13:06

23 листопада про питання уточнення, коректування, проходження експертизи проектно-кошторисної документації та можливих шляхів фінансування будівництва третього пускового комплексу від с.Угринів до с.Яблунівка газопроводу середнього тиску Підгайці-Середнє  йшлося на нараді при голові райдержадміністрації Аллі. Колодницькій а участю голови районної ради Ірини Баран, керівника ПАТ "Тернопільгаз" Олега Караванського та  відповідальних працівників "Тернопільгаз", керівників  структурних підрозділів райдержадміністрації та Підгаєцької дільниці Бережанського УГГ, Завалівського і Угринівського сільських голів.

          

more...

За підсумками наради Алла Колодницька видала протокольні доручення

24.11.2015 | 12:52

23 листопада   голова райдержадміністрації Алла Колодницька  провела щотижневу оперативну нараду з першим заступником, заступником голови райдержадміністрації, виконувачем обов’язків керівника апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та апарату, керівниками окремих установ і організацій  району.

          

more...

Перший заступник голови Тернопільської ОДА провів відеонараду

23.11.2015 | 13:02

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Крисак 23 листопада провів відеонараду з керівниками районних державних адміністрацій.


 

more...

Вихованка гуртка «Лідер» Підгаєцького Центру дитячої та юнацької творчості Христина Руда - учасниця конкурсу-виставки авторських фотографій юних аматорів на патріотичну тематику: «Ми в Україні і Україна в нас»

23.11.2015 | 10:13

20 листопада у приміщенні  Тернопільського Народного дому «Перемога» відбулося відкриття фотовиставки та підведення підсумків заключного етапу обласного конкурсу-виставки авторських фотографій юних аматорів на патріотичну тематику: «Ми в Україні і Україна в нас», учасницею якого  була і вихованка гуртка «Лідер» Підгаєцького Центру дитячої та юнацької творчості Христина Руда. Захід був присвячений загальнонаціональному Дню Гідності та Свободи, організаторами якого виступили корпорація «Агропродсервіс» та департамент освіти і науки облдержадміністрації. Головна мета Конкурсу - формування національної і громадянської свідомості підростаючого покоління, виявлення особистого бачення зразків та прикладів проявів патріотизму, любові до України, вивчення історії рідного краю засобами фотомистецтва.

more...

Архів новин

  

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

На шляху нормативного забезпечення впровадження Закону України «Про державну службу» (нова редакція)

Кваліфікований підбір кадрів як важливий елемент модернізації державної служби

Управління державної служби Головного Управління державної служби України в Тернопільській області інформує

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому