Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

03.03.2016 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В Підгайцях відбудеться футбольний поєдинок ветеранів команд «Нива» (Підгайці) і «Старт» (Козова)

21.10.2016 | 11:30

23 жовтня в Підгайцях відбудеться футбольний поєдинок команд «Нива» (Підгайці) і «Старт» (Козова). У матчі, який присвячений шістдесятилітньому ювілею гравців підгаєцької команди, візьмуть участь ветерани обох команд. З метою популяризації футболу серед учнівської молоді організовано участь у перегляді матчу учнів загальноосвітніх шкіл, які брали участь у футбольному фестивалі,  та учнів навчальних закладів району.

 На матч запрошуються усі уболівальники футболу.

more...

Спеціалісти Підгаєцького РЦСССДМ вивчали потреби сімей з дітьми

21.10.2016 | 11:25

Згідно плану роботи та графіку виїздів в територіальні громади 18 жовтня 2016 року  спеціалістами Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзд в с. Боків, с. Шумляни з метою вивчення потреб сімей з дітьми.

     

more...

Вшанували учасників АТО

21.10.2016 | 08:54

20 жовтня  голова районної державної адміністрації Алла Колодницька, голова районної ради Ірина Баран, представник благодійної організації агрохолдингу «Мрія» Ігор Метенько в урочистій обстановці у рамках заходів до Дня захисника України вручили демобілізованим учасникам АТО нагороди та грошові допомоги.

       

more...

відбулася шоста сесія Підгаєцької районної ради сьомого скликання

21.10.2016 | 08:51

20 жовтня відбулася шоста сесія Підгаєцької районної ради сьомого скликання. Сесію відкрила та повела голова районної ради Ірина Баран. У сесії взяла участь голова районної державної адміністрації Алла Колодницька, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.  

       

more...

Степан Барна: Про всі відомі факти корупції прошу повідомляти мені

20.10.2016 | 12:30

Голова обласної державної адміністрації Степан Барна 19 жовтня зустрівся з представниками інститутів громадянського суспільства та членами громадської ради при облдержадміністрації.

«Про всі відомі факти корупції прошу повідомляти мені, - зазначив Степан Барна. – Це стосується і незаконної вирубки лісів. Маєте інформацію про незаконну вирубку лісів – я готовий поїхати з вами і перевірити, чи інформація правдива».

more...

Пенсійна реформа: чого чекати нинішнім і майбутнім пенсіонерам

20.10.2016 | 09:31

Розроблена урядом реформа заснована на західному зразку пенсійного забезпечення. Передбачається, що замість одного джерела пенсії будуть виплачуватися з трьох - солідарної (діє зараз), накопичувальної систем та фондів недержавного пенсійного страхування.

Почнуть реформу з наведення порядку в солідарній системі. Сьогодні вона працює таким чином, що внески працюючих громадян забезпечують виплати пенсіонерам. Але така система практично вичерпала свій ресурс. Солідарна система добре працює тільки в тому випадку, коли кожне наступне покоління більше попереднього. В Україні сьогодні прямо протилежна ситуація, ресурсів не вистачає, тому перехід до трьох різних джерел фінансування виглядає цілком виправдано.

more...

Про фінансування проектів із енергозбереження в соціально-культурних закладах Угринівської сільської ради

20.10.2016 | 09:24

19 жовтня у голови районної державної адміністрації Алли Колодницької відбулася робоча зустріч з головою Угринівської сільської ради Марією Погребнюк, де було обговорено про можливість фінансування проектів із енергозбереження в соціально-культурних закладах даної сільської ради.

more...

Обговорено питання підготовки та реалізації інвестиційних проектів на території сільської ради

20.10.2016 | 09:21

19 жовтня Алла Колодницька зустрілася з головою Староміської сільської ради Романом Гудимою.

      У ході робочої зустрічі обговорили питання підготовки та реалізації інвестиційних проектів на території сільської ради з покращення соціальної інфраструктури населених пунктів.

more...

Сергій Савчук: Цієї осені вдвічі зросла популярність Урядової програми з енергоефективності серед ОСББ

19.10.2016 | 08:37

Друге півріччя 2016 року відзначається зростанням зацікавленості ОСББ до Урядової програми з енергоефективності. Зокрема, цієї осені за державною безповоротною фінансовою допомогою звертається 14-20 ОСББ в тиждень. Це вдвічі, а інколи й втричі більше, ніж, наприклад, навесні. Так, за останній тиждень, з  10 по 17 жовтня, ще 14 ОСББ стали учасниками програми, залучили більше 3 млн грн. на утеплення та впроваджують заходи з енергоефективності у своїх будинках.

more...

Співбесіди з керівниками органів, закладів та установ району

19.10.2016 | 08:30

18 жовтня голова районної державної адміністрації Алла Колодницька  провела співбесіди з керівниками окремих установ, органів та закладів району за участю БАРАН Ірини Петрівни - голови районної ради, ПОЛЯЧУК Ольги Богданівни – начальника фінансового управління райдержадміністрації. На співбесідах розглядали про стан фінансування бюджетних установ у 2016 році та план на 2017 рік. Другим питанням порядку денного було про оптимізацію коштів в галузях освіти, культури, медицини, соціального захисту та спорту.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

На шляху нормативного забезпечення впровадження Закону України «Про державну службу» (нова редакція)

Кваліфікований підбір кадрів як важливий елемент модернізації державної служби

Управління державної служби Головного Управління державної служби України в Тернопільській області інформує

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому