Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Функції органів прокуратури України

25.09.2017 | 16:09

Сутність інституту прокуратури, його роль у державному механізмі розкриваються передусім через функції прокуратури. Функції є одним з основних понять, за допомогою яких розкривається основний зміст діяльності прокуратури. Функції прокуратури зумовлені завданнями органів прокуратури, на вирішення яких вони спрямовані.

more...

Голова Підгаєцької районної державної адміністрації Алла Колодницька провела щотижневу оперативну нараду

25.09.2017 | 11:55

Голова  Підгаєцької районної державної адміністрації Алла Колодницька провела щотижневу оперативну нараду, в ході якої розглянуто ряд питань.  

          Нарада відбулася за участю першого заступника голови райдержадміністрації Івана Керницького, керівника апарату райдержадміністрації Оксани  Ковбасник,  керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та  окремих установ і організацій району.

        

more...

Відбулася обласна відеонарада відеонарада

25.09.2017 | 11:52

В кабінеті голови районної державної адміністрації за участі керівників районних виконавчих структур відбулася відеонарада під керівництвом голови облдержадміністрації.

       

more...

За неповний 2017 рік ОСББ залучили вдвічі більше коштів на енергоефективність за програмою «теплих кредитів» ніж за весь 2016 рік

25.09.2017 | 09:42

За 8,5 місяців поточного року ОСББ та ЖБК взяли в державних банках 560 «теплих кредитів» на суму 120 млн гривень. Це у 2 рази більше ніж за весь 2016 рік, коли ОСББ отримали 435 кредитів на суму 61 млн гривень.

 

more...

В Підгайцях відбулася туристична ярмарка і фестиваль народного колориту «Підгаєччина туристична» (фото)

23.09.2017 | 19:46

Туристична ярмарка та фестиваль національного колориту «Підгаєччина туристична» в Підгацях розпочалася  з урочистої хода з майдану Незалежності до міського стадіону «Нива» у супроводі  колективу духових інструментів ДНЗ "Підгаєцький професійний аграрний ліцей".

       

more...

В Підгайцях відбулася наукова конференція з нагоди 350-річчя битви гетьмана Петра Дорошенка з військом Яна Собєського під Підгайцями (фото)

23.09.2017 | 19:08

В Підгайцях відбулася наукова конференція з нагоди 350-річчя битви  гетьмана Петра Дорошенка з військом Яна Собєського під Підгайцями за участю істориків Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, краєзнавців, керівників району, вчителів-істориків, громадських діячів.

      Урочисто відкрила  і привітала учасників конференції голова Підгаєцької районної державної адміністрації Колодницька Алла Іванівна, голова районної ради Ірина Баран, Дорошенко Олексій Олександрович, директор благодійного гетьманського фонду імені Петра Дорошенка, Колодницький Степан Гілярович, краєзнавець. Привітав учасників конференції начальник управління капітального будівництва обласної державної адміністрації, куратор району Віктор Кузяк

      

more...

Меморіальну таблицю «Підгаєцькі угоди» відкрили і освятили в м. Підгайці на костелі Пресвятої Трійці

23.09.2017 | 18:35

З нагоди 350-річчя битви козацького війська гетьмана Петра Дорошенка з польським військом Яна Собєського під Підгайцями та підписання  за її наслідками угод відомих в історії під назвою «Підгаєцькі угоди» на костелі Пресвятої Трійці  відкрили і освятили меморіальну дошку.

       

more...

На Підгаєччині в с.Старе Місто освятили відновлену могилу козаків –дорошенківців

23.09.2017 | 18:09

Урамках заходів з відзначення 350-річчя битви гетьмана Петра Дорошенка з військом Яна Собєського під Підгайцями в с. Старе Місто, що, на Підгаєччині, освятили відновлену могилу козаків, які під керівництвом Петра Дорошенка 350 років тому зійшлися у битві за державність України з польським військом Яна Собєського.

    

more...

Безпечні умови праці - це життя та здоров’я працівників

22.09.2017 | 12:27

«Сьогодні державна політика в галузі охорони праці базується на принципах пріоритету життя і здоров'я працівників, повної відповідальності роботодавця за створення належних, безпечних і здорових умов праці.

Питання створення безпечних умов праці, профілактики виробничого травматизму та профзахворювань на виробництві були, є і повинні залишатися одними з найважливіших та актуальних на будь-якому підприємстві, незалежно від форми власності, його розмірів та кількості працівників.

     

more...

Відбулася презентація книги

22.09.2017 | 12:04

21 вересня 2017 р. в Підгаєцькій районній бібліотеці для дорослих відбулася  презентація книги нашого краєзнавця, історика, публіциста Степана Колодницького: «Битва гетьмана Петра Дорошенка під Підгайцями 1667 року: передумови, хід та наслідки».

Автор цього науково-краєзнавчого видання прагне якнайширше відтворити дух і суть цієї вікопомної битви, яка єднає мале, але історичне місто Підгайці з історією всієї України.

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги