Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

    

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

03.03.2016 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Новини законодавства

29.05.2017 | 12:44

17 травня 2017 року, Верховна рада України прийняла Закон №4928, котрим вносяться зміни до відповідних Законів та нормативних актів, стосовно виплати та отримання аліментів.

more...

В’ячеслав Войнаровський: Запровадження безвізового режиму відкриває нові можливості для громадян України

29.05.2017 | 11:52
І в цьому випадку особлива роль буде відведена молоді, яка зможе більш вільно пересуватися, знайомитися з іншими країнами, з їхньою культурою, історією та привозити нові знання та можливості для ведення бізнесу до України. На цьому наголосив керівник Представництва МЗС України у Львові В’ячеслав Войнаровський під час першого дипломатичного дня Форуму «Тернопільщина INVEST-2017», що проходив у Збаразькому замку. more...

На Тернопільщині оновлять дорожнє покриття на 4 дорогах

29.05.2017 | 11:43

Завдяки митному експерименту інфраструктура області отримає додаткові капіталовкладення.

Так, у 2017 році тернопільські митники прогнозують перевиконання плану надходжень. Половину цих коштів інвестують у відновлення доріг області, адже з 1 січня 2017 року набувають чинності зміни до Бюджетного кодексу України. Йдеться про запровадження реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування (Закон України від 20 грудня 2016 року № 1789 – VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України»), інформує Служба автомобільних автомобільних доріг в Тернопільській області.

more...

В загальноосвітніх школах Підгаєцького району відбулися урочисті заходи з нагоди Свята останнього дзвоника

26.05.2017 | 13:01

26 травня  у загальноосвітніх школах району відбулися урочисті заходи з нагоди Свята останнього дзвоника.

         Урочистості в загальноосвітніх навчальних закладах розпочиналися урочистими лінійками із внесенням Державного Прапора України і виконанням Державного Гімну України.

        

more...

Вітання голови районної державної адміністрації Алли Колодницької зі Святом останнього дзвоника

26.05.2017 | 08:35

Дорогі випускники, школярі! Шановні вчителі, батьки!

 

       Щиро вітаю із Святом останнього дзвоника, яке увінчує пору дитинства випускників і виводить їх на дорогу дорослого життя.

Відтепер ви, юні друзі, самостійно прийматимете свідомі, виважені рішення, власними силами і здібностями будуватимете своє життя, життя рідного краю, життя всієї країни, визначатимете її долю і майбуття.

     Низько вклоняємось батькам, які дбали про виховання своїх дітей, учителям  - за натхненну працю, за чуйне ставлення до своїх вихованців, за віру в їхні здібності й обдарування. Бажаю, щоб ви завжди відчували радість удач і заслужену гордість за невтомну працю на освітянській ниві.

        Добра вам і здоров’я, щастя, невичерпної снаги, творчого піднесення в роботі та навчанні. Хай кожен прожитий день дає вам радість пізнання нового, задоволення від творчого пошуку, а енергія та оптимізм будуть вашими постійними супутниками.

 

          Алла КОЛОДНИЦЬКА, голова Підгаєцької районної державної адміністрації

more...

Степан Барна: Мета цьогорічного Інвестфоруму – відкрити нові ринки

26.05.2017 | 08:20
Ми зацікавлені в тому, щоб створити всі умови для бізнесу, для його самореалізації. А ліберальна політика обласної державної адміністрації в питаннях створення робочих місць, реєстрації суб’єктів господарювання на території області вже дала позитивні результати. Йдеться про 161 млн. доларів капітальних інвестицій у реальний сектор економіки Тернопільської області у 2016 році. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час другого дня Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина INVEST-2017». more...

Представники району взяли участь в спортивних змаганнях людей з особливими потребами

26.05.2017 | 08:10

17 травня 2017 року уже вп’яте на Тернопільщині відбулася Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» серед інвалідів праці та потерпілих на виробництві. Проект започаткували ще у 2013 році. Спартакіада об’єднує людей, які постраждали від нещасних випадків на виробництві та отримали професійне захворювання.

more...

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька бере участь в Міжнародному інвестиційному форумі (фото)

25.05.2017 | 11:47
Голова районної державної адмінітсрації Алла Колодницька бере участь в Міжнародному  інвестиційному форумі «Тернопільщина INVES-2017» more...

Степан Барна: Інвестфорум-2016 допоміг покращити показники в розрізі міжнародного співробітництва

25.05.2017 | 10:20
На Міжнародному інвестиційному форумі будуть розглядатися важливі питання в напрямі промоції Тернопільщини, а також того, щоб створити й показати умови за яких реалізовуються спільні інвестиційні проекти в області. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час першого дня форуму «Тернопільщина INVES-2017», який був присвячений розширенню міжнародного співробітництва. more...

Мешканців Тернопільщини запрошують на Всеукраїнський фестиваль "Карпатська Україна"

25.05.2017 | 10:15
26-27 травня 2017 року в м. Ужгород Закарпатської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль, спрямований на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, "Карпатська Україна".
more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

Бажаючих увійти у склад ради з питань розвитку малого і середнього підприємництва при районних державних адміністрації просимо подавати заявки до 5 травня 2017 року у відділ економіки районної державної адміністрації.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому