Монастириська районна державна адміністрація
48300, м.Монастириська, вул.Шевченка, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 06.09.18 | 15:27

Центр зайнятості інформує

 За сприяння Монастириської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості за січень - серпень 2018 року вдалося працевлаштувати 300 громадян, в т.ч. 122 безробітних.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 42 безробітних громадян. Плідною є співпраця щодо організації громадських робіт з комунальним підприємством «Монастириський комунсервіс». Так, з початку року заключено 6 договорів на організацію громадських робіт, в яких взяли участь 26 безробітних громадян.

У січні-серпні ц.р. 44 безробітних проходили професійне навчання або підвищували свою кваліфікацію.

З компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування отримали роботу 2 осіб зі статусом безробітного.

Цьогоріч 111 роботодавців запропонували 314 вакансій. Плідною і довготривалою є співпраця служби зайнятості з публічним акціонерним товариством «Коржівський спеціалізований гірничо-дробарний кар’єр», яке з 2010 року успішно працює на теренах Монастирищини по добуванню декоративного та будівельного каменю. Так, з початку 2018 року подано 46 вакансій, рівень укомплектування яких становить 100 %.

За станом на 01.09.2018 року у Монастириській районній філії перебуває 140 безробітних громадян, з них 2 учасника АТО, 128 осіб отримують  допомогу по безробіттю, кількість актуальних вакансій становить – 30.         

 

 

Директор Монастириської районної філії

Тернопільського обласного центру зайнятості                        Н.С.Андрусів

  

УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

Інформаційні послуги

 

 

Актуальна тема