Монастириська районна державна адміністрація
48300, м.Монастириська, вул.Шевченка, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 29.02.16 | 13:30

ВІЧНА СЛАВА І ПАМЯТЬ ГЕРОЮ !

  27 лютого 2016 року  на 40-му році життя після важкої хвороби,  раптово помер учасник російсько-української війни 2014-2016 років, житель міста Монастириська Дерев’яник Руслан Петрович.

            Руслан Дерев’яник народився 26 серпня 1976 року в с. Нова Гута Монастириського району Тернопільської області. В 1991 році після закінчення 9-и класів Монастириської ЗОШ І-ІІІ ст. навчався в Івано-Франківському ПТУ № 5, здобувши спеціальність столяра-паркетника. Протягом 1994-1995 років проходив строкову військову службу в Збройних Силах України. Після закінчення служби працював на різних сезонних роботах, в останні роки- продавцем у магазині будматеріалів.

            У березні 2014 року в першій хвилі мобілізації проходив військову службу  у зоні проведення антитерористичної операції            біля м.Маріуполь, а згодом на блок-посту біля Амвросіївки. Служив Руслан водієм-механіком БМП в складі 72-ї механізованої бригади, брав безпосередню участь у бойових операціях проти проросійських сепаратистів.

            Отримавши за добру службу короткотермінову відпустку, по дорозі додому разом із 5-а військовими був захоплений у полон до проросійських найманців, де зазнав нелюдських знущань та катувань. Після звільнення із полону у складі групи військових побував на прийомі в Президента України П.Порошенка. Перебування в нелюдських умова в полоні у сепаратистів далося взнаки, підірвавши здоров’я воїна.

            Після важкої операції, не вийшовши з коми, серце Руслана перестало битися 27 лютого 2016 року. Без батька і чоловіка залишилися двоє неповнолітніх дітей та дружина Оксана. Поховали Героя у його рідному селі Нова Гута. Провести Руслана в останню путь прийшли жителі м.Монастириська та навколишніх сіл району.

 

Світла пам'ять про патріота і вірного сина України назавжди збережеться в наших серцях!

УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

Інформаційні послуги

 

 

Актуальна тема