Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Україна вийшла з трьох угод щодо економічної співпраці в рамках СНД

24.01.2019 | 12:08

23 січня за ініціативи Мінекономрозвитку Кабінет Міністрів України прийняв рішення про припинення для України дії трьох угод щодо економічної співпраці, укладених в рамках Співдружності Незалежних Держав (СНД). Це Угода про міждержавний обмін економічною інформацією, Угода про обмін інформацією в галузі зовнішньоекономічної діяльності та Угода про співробітництво в галузі зовнішньоекономічної діяльності.

more...

У Теребовлянському районі продовжують напрацьовувати стратегію розвитку (фото)

23.01.2019 | 17:19

В Золотниківській ОТГ пройшли чергові зустрічі керівництва райдержадміністрації з активами громад сіл Бенева, Багаткцівці, Семиківці, Підруда, Маловоди, Соснів та Раковець з метою розроблення плану перспективного розвитку Теребовлянського району на 2019-2021 роки.

Нагадаємо, аналогічні зібрання вже відбулися в селах Вишнівчик, Зарваниця, Сапова, Золотники, Бурканів, Соколів, Надрічне.

more...

Володимир Гройсман представив новий етап реформи децентралізації (інфографіка)

23.01.2019 | 15:13

Сьогодні, 23 січня, на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував плани Уряду по продовженню реформи децентралізації, яка визнається експертами як одна з найуспішніших реформ в Україні. Голова Уряду представив план дій, який має забезпечити незворотність реформи та її повсюдність – щоб усі жителі України відчули на собі усі переваги децентралізації, щоб громади отримали всі необхідні ресурси і повноваження для свого розвитку.

more...

В Гусятинському районі триває робота над пріоритетами розвитку громад (фото)

23.01.2019 | 12:06

З активами сіл Коцюбинець, Гадинковець та Котівка зустрілися районні керівники. За участю активу населених пунктів формували пріоритеті завдання на 2019-2021 роки.
Заходи проходили під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гайдука, голови районної ради Василя Бойчука, заступника голови РДА Надії Галябарди.
«У вас є чим похвалитися. Ви, створивши об’єднану територіальну громаду, отримали значні фінансові можливості для розвитку», - зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук під час зустрічі в с. Коцюбиці.

more...

Степан Барна про відзначення 100-річчя Соборності України: Об’єднавши два береги річки Збруч, ми об’єднали Україну (фото, відео)

22.01.2019 | 18:26

100 років тому український народ в акції єдності проголосив Україну соборною державою. Сьогодні ми маємо робити висновки з того періоду. Адже кроки, зроблені тоді, дали можливість проголосити незалежність України тепер. На цьому наголосив голова ТОДА Степан Барна під час урочистостей з нагоди 100-річчя Соборності України.

Цьогоріч заходи відбулися на межі Борщівського району Тернопільської області та Чемеровецького району Хмельницької області.

more...

На День Соборності Тернопільщина і Хмельниччина встановили спільний рекорд (фото)

22.01.2019 | 18:17

Цьогоріч під час відзначення 100-річчя Соборності України Тернопільщина і Хмельниччина встановили унікальний рекорд у категорії «Масові заходи». А саме: представники Книги рекордів України зафіксували найбільшу кількість державних прапорів на одній локації. Нарахували їх понад три тисячі.

Це було дуже символічно, адже традиційно у заході до Дня Соборності України беруть участь багато патріотичних людей, які приносять із собою українські стяги.

more...

У Зборівському районі громада визначала першочергові завдання

22.01.2019 | 15:04

Виїзна робоча група на чолі з головою Зборівської районної державної адміністрації Ігорем Яворським, що займається розробкою плану перспективного розвитку району на 2019-2021 роки, побувала на території Зарудянської сільської ради, де зустрілася з активом громади.
Перший заступник голови РДА Марія Назарчук доповіла про стан гуманітарної сфери району та громад. Начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Світлана Мелих донесла до присутніх інформацію про нововведення щодо нарахування субсидій з 1 січня 2019 року.

more...

Результатом розвитку бізнесу на Тернопільщині є ліберальна політика щодо нього (відео)

22.01.2019 | 14:06

Підприємництво і бізнес є важелем для зміни структури економіки. Він виконує найважливіші соціально-економічні функції. Зокрема це забезпечення збалансованості попиту і пропозиції на ринку товарів і послуг та створення додаткових робочих місць. Про важливість підприємництва на території області говорили на Раді регіонального розвитку у селі Скорики Підволочиського району.
“Аналізуючи ті зміни, які відбуваються на прикладі Підволочиського району маємо можливість говорити про зміни, які відбуваються у державі.

more...

Наш шлях – це дорога до Євросоюзу і НАТО, до миру і добробуту – Президент

22.01.2019 | 11:49

«Наш шлях – це дорога до Євросоюзу, до НАТО, до миру і добробуту. Ми з вами зберегли державу, зцементували її фундамент і довели, що здатні здобувати перемоги на нашому власному шляху»,  - наголосив Президент Петро Порошенко під час виступу з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

more...

Творчий звіт художніх колективів Козівського району представили до 100-річчя Соборності України (фото)

22.01.2019 | 11:39

Урочиста академія з нагоди 100-річчя Соборності України відбулася у Березілі в Тернополі. Свій творчий звіт представили художні та аматорські колективи Козівського району. Привітав із початком академії, а також побажав колективам гарних виступів та вдячних слухачів голова ТОДА Степан Барна.

"Нам приємно, що традиційна естафета творчості припала на велике свято українського народу, на день об'єднання в рамках акту Злуки, - зазначив голова під час заходу.

more...
Усього: 17984
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"