Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Завдяки державній підтримці на Тернопільщині створили 17 інклюзивно-ресурсних центрів

28.01.2019 | 13:47

Президент Петро Порошенко наголошує, що саме завдяки реформі в галузі освіти та реалізації програми впровадження інклюзивної освіти в Україні нині вже більше 14 тисяч українських дітлахів з особливими освітніми потребами можуть відвідувати дитячі садочки та загальноосвітні навчальні заклади разом з іншими дітьми.

more...

Реформа децентралізації на Тернопільщині як і в Україні одна з найуспішніших

28.01.2019 | 13:18

Таких можливостей та ресурсів для розвитку громад, які надала реформа децентралізації, розпочата Президентом України Петром Порошенком, в історії України ще не було. На цьому під час прес-конференції «Реформи NON-STOP. Масштаб змін» наголосив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

more...

Пріоритетні цілі розвитку затвердили на Чортківщині (фото)

25.01.2019 | 13:25

У рамках робочої поїздки голова Чортківської райдержадміністрації Оксана Чайчук відвідала Заболотівську, Капустинську та Милівецьку сільські ради, де зустрілася з активом громади.
Зібрання відбулося за участі провідного спеціаліста відділу прийому та прийняття рішень управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марії Присяжної, секретарів сільських рад, представників культури, медичних працівників, директорів загальноосвітніх шкіл, місцевих депутатів та мешканців сіл. Предметом обговорення стали питання соціально-економічного та культурного розвитку сіл за період 2018 року та найближчі плани для роботи.

more...

У Зборівському районі громада продовжує визначати перспективи розвитку (фото)

25.01.2019 | 13:10

Виїзна робоча група на чолі з головою Зборівської РДА Ігорем Яворським, що займається розробкою плану перспективного розвитку району на 2019-2021 роки, побувала на території Беримівської сільської ради, де зустрілася з активом громади.
Керівник району презентував відео про роботу Тернопільської обласної державної адміністрації та Зборівської районної державної адміністрації, що містить заходи стосовно забезпечення реформ та децентралізації влади та пріоритети розвитку району в усіх галузях.

more...

20 громад мають шанс стати учасником нового проекту «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині»

25.01.2019 | 12:02

У процесі децентралізації громади здобули ресурси, фінанси та повноваження – значний інструментарій і можливості для забезпечення повноцінного місцевого розвитку. Однак ти все ще не відчуваеш покращення в управлінні життєдіяльності своєї ОТГ та не знаєш, як можеш долучитися до прийняття рішень у громаді? Продовжуєш стикатися з проявами корупції в освітніх та медичних закладах?

more...

Тернопільське управління СБУ запрошує вступників на навчання у провідні вищі навчальні заклади в галузі національної безпеки

25.01.2019 | 11:39

Вищі військові навчальні заклади - Національна академія Служби безпеки України (м. Київ) та Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків) - оголошують набір на денну форму навчання на 2019 рік за спеціальностями:

“Правознавство”, “Державна безпека” та “Філологія”. Заяви прийматимуться до 1 березня 2019 року.

more...

Україна та Швейцарія підписали Протокол про уникнення подвійного оподаткування

25.01.2019 | 11:08

У рамках робочого візиту Президента України Петра Порошенка до Швейцарської Конфедерації для участі в роботі Всесвітнього економічного форуму в Давосі було підписано Протокол між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Швейцарською Федеральною Радою про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і на капітал та Протоколу до неї, вчинених у м. Київ 30 жовтня 2000 року.

more...

"Будівельна амністія" дозволила узаконити біля 9 тис будинків, - Геннадій Зубко

24.01.2019 | 14:40

Запроваджений Мінрегіоном у 2018 році механізм "будівельної амністії" для об’єктів незначного класу наслідків (СС1), дозволив українцям узаконити вже близько 9 тис будинків.

Про це на прес-конференції "Реформи NON-STOP. Масштаб змін" заявив Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

more...

Литовська компанія NEVDA представила на Тернопільщині інноваційний проект «Моя школа» (фото)

24.01.2019 | 13:28

Запровадження інноваційних технологій у роботі багатьох галузей та сфер життєдіяльності – це вимога часу. А тому, щоб бути сучасними та максимально ефективними на Тернопільщині підтримують багато ініціатив, спрямованих на покращення та оптимізацію роботи. Однією із таких ініціатив, яку представила в області литовська компанія NEVDA, є проект «Моя школа», що передбачає електронну систему оцінок, розкладу та відвідування. Сьогодні, 24 січня, її представники зустрілися з заступником голови ТОДА Юрієм Юриком.

more...

В Гусятинському районі планують спільну роботу на найближчі три роки (фото)

24.01.2019 | 13:14

У   селах   Целіїв, Старий Нижбірок та  Нижбірок Васильківської об’єднаної територіальної громади відбулися чергові зустрічі керівництва Гусятинської райдержадміністрації з активами громад. Подібні заходи відбуються згідно складених графіків з метою розроблення плану перспективного розвитку  на 2019-2021 роки.
У них взяли участь перший заступник  голови районної державної адміністрації Ігор Гайдук, заступник голови райдержадміністрації Надія Галябарда, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

more...
Усього: 17984
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"