Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

У середмістях населених пунктів Тернопільщини військовослужбовці проводять роз’яснювальну роботу пріоритетних напрямків комплектування ЗС України (фото)

06.02.2019 | 16:46

На Тернопільщині представники місцевих районних військових комісаріатів проводять тижневу роз’яснювальну акцію для цивільного населення про пріоритетні напрямки комплектування Збройних Сил України, визначені вищим військово-політичним керівництвом держави. Зокрема, в  усіх райцентрах області військовослужбовці військкоматів у середмісті розгорнули намети та роз’яснюють громадянам, що в умовах продовження бойових дій на Сході країни  питання якісного комплектування української армії, насамперед за рахунок військовослужбовців за контрактом, залишається вкрай актуальним.

more...

Степан Барна зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Угорщини в Україні паном Іштваном Ійдярто (фото)

06.02.2019 | 16:29

Співпрацю у різних сферах, а зокрема в економічній та культурній, обговорили сьогодні, 6 лютого, під час зустрічі в облдержадміністрації голова ТОДА Степан Барна, голова облради Віктор Овчарук та Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні пан Іштван Ійдярто.

«Ми багато часу приділили відкриттю почесного консульства Угорщини у Тернопільській області.

more...

За підтримки держави аграрії Тернопільщини досягли успішних результатів (фото)

06.02.2019 | 15:56

Вперше за багато  років держава передбачила кошти на розвиток сільського господарства та підтримку тваринництва. Минулий рік видався досить вдалий щодо освоєння капітальних вкладень в аграрний сектор краю. Про це наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час наради з керівниками сільськогосподарських підприємств області з питань перспектив розвитку агропромислового комплексу в 2019 році.
«Робота у даному напрямку  продовжуватиметься не менш динамічно, адже цьогоріч на підтримку агропромислового комплексу передбачається 6 млрд грн.

more...

На Тернопільщині стартує проект, який зменшить час митного оформлення товарів

06.02.2019 | 11:30

У січні цього року стартував пілотний проект з переведення підприємств на обслуговування через «єдиний рахунок». Як повідомляють у Тернопільській митниці ДФС, запровадження єдиного казначейського рахунку передбачає сплату платником податків безпосередньо на єдиний казначейський рахунок. Це дозволить представникам бізнесу зменшити час митного оформлення товарів та вільно обирати місце оформлення, оскільки кошти обліковуватимуться в одній картці – особовому  рахунку суб’єкта ЗЕД, а завдяки автоматизованій  системі митного оформлення «Інспектор» митне оформлення із використанням зазначених коштів здійснюватиметься у будь-якій митниці.

more...

«Відновлення обороноздатності – це запорука розвитку держави», - Степан Барна на раді регіонального розвитку у Шумську

06.02.2019 | 11:05

Державна політика полягає в тому, щоб якнайменше 5% валового внутрішнього продукту пріоритетно спрямувати на оборону.  На цьому наголосив голова облдержадміністрації Степан Барна під час ради регіонального розвитку у Шумську, 5 лютого.
«5 тисяч хлопців з Тернопільської області сьогодні захищають нашу землю у Збройних силах України і є елементом нашої безпеки. Зараз для того, щоб забезпечити обороноздатність держави, піднімається соціальне забезпечення військовослужбовців. Мінімальна заробітна плата у бюджеті на 2019 рік становить 10 тисяч гривень.

more...

Спецавтомобіль для мало мобільних груп передали Шумській ОТГ (відео)

05.02.2019 | 16:32

Зусилля держави у сприянні людям з інвалідністю спрямовані зараз на те, щоб допомагати їм не лише фінансово. Важливо створити таким людям комфортні умови для повноцінного життя. Одним із кроків для покращення соціалізації людей з інвалідністю є придбання спеціально обладнаних автомобілів. У вівторок, 5 лютого голова обласної державної адміністрації Степан Барна передав ключі від такого авто голові Шумської ОТГ Володимиру Плетюку.

more...

Глава держави: Україна має стати великим регіональним лідером, який впливає на події в Європі

05.02.2019 | 15:47

Президент Петро Порошенко наголошує, що Європейський Союз є стандартом, який визначає рівень життя людей. Україна рухається до членства в ЄС та НАТО, забезпечуючи розвиток економіки та підвищення соціальних стандартів. Про це сказав Глава держави в ефірі телеканалу ICTV у програмі «Свобода слова».

more...

Військові комісаріати Тернопільської області вже приписали до призовних дільниць 35% юнаків (фото)

05.02.2019 | 15:04

На Тернопільщині проводяться заходи щодо приписки юнаків 2002 року народження до призовних дільниць. Кожного юнака відповідного віку викликають до військових комісаріатів, де вивчають на предмет придатності до військової служби та взяття їх на військовий облік. Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» для приписки до призовної дільниці громадяни України зобов'язані особисто прибути до районного (міського) військового комісаріату в строк, зазначений у повістці, та подати необхідні документи, перелік яких установлюється Міністерством оборони України.

more...

Степан Барна доручив підрядним організаціям області ліквідувати аварійність на дорогах державного значення (відео)

05.02.2019 | 14:55

Підрядні організації області повинні якнайшвидше ліквідувати ямковість на дорогах державного значення і забезпечити безперешкодний проїзд. Особливо це стосується магістралей, які уже капітально відремонтовані: М-09, М-12 та частина М-19. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з представниками підрядних організацій, які відповідають за обслуговування доріг загального та місцевого значення у зимовий період.

more...

Основне, чого вимагаю від перевізників, – людяності, – Степан Барна затвердив склад обласного комітету з організації проведення конкурсів на перевезення пасажирів (фото)

04.02.2019 | 15:13

Важливість питання пасажирських перевезень в області не потребує зайвого представлення. Адже часто чуємо про недобросовісних перевізників, про недотримання не те, що законодавчих норм, а й моральних принципів. Тому, відтепер проведення та результати конкурсів на перевезення пасажирів в області будуть на особистому контролі голови ТОДА Степана Барни. Він вимагає від комітету з організації проведення конкурсів максимальної чесності, відкритості та прозорості, а від перевізників – людяності.

more...
Усього: 17984
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"