Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Земляцтву Тернопілля – 20! Видатні земляки нашого краю відзначили ювілей у столиці

29.10.2018 | 12:27

Минулої суботи, 27 жовтня, у Міжнародному виставковому центрі в Києві відбулися урочисті заходи з нагоди 20-річчя створення Тернопільського земляцтва «Тернопілля». На святкуванні були й голова облдержадміністрації Степан Барна та голова облради Віктор Овчарук.

Традиційно кожне свято у нас розпочинається з молитви. Саме тому, у Патріаршому Соборі відбувся подячний молебень. Після цього в МВЦ гості та учасники заходу мали можливість поспілкуватися та переглянути презентації туристичного, культурного, економічного та інвестиційного потенціалів Тернопільської області.

more...

Перші класи шкіл Тернопільщини забезпечили наборами LEGO PlayBox (фото)

27.10.2018 | 16:58

У рамках «Нової Української школи» та спільного меморандуму Міністерства освіти і науки України та компанії LEGO школи Тернопільщини отримали великі набори конструкторів LEGO PlayBox, кожен з яких містить по 7000 елементів.

Сьогодні, 27 жовтня, у Тернопільській спеціалізованій школі №3 їх передали представникам районів та громад області.

more...

Голова ОДА обговорив розвиток партнерства в культурно-освітній галузі з Послом Узбекистану

26.10.2018 | 21:21

З метою налагодження та розвитку двосторонньої співпраці між Тернопільською областю та районами Узбекистану голова Тернопільської ОДА Степан Барна відвідав Посольство Республіки Узбекистан в Україні.

Під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Паном Алішером Хабібуллайовичем Абдуалієвим обговорили напрями співпраці та розвиток партнерства в економічній та культурно-освітній галузях.

more...

Степан Барна під час відкриття лабораторії для електромонтажників в Бучачі: Щоб забезпечувати область кваліфікованими кадрами, вкладаємо кошти в профісвіту (фото, відео)

26.10.2018 | 21:04

Понад мільйон гривень з державного та обласного бюджетів спрямували на відкриття навчально-практичного центру в Бучацькому професійно-технічному училищі. Студенти, які здобувають фах «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж», «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», навчатимуться тепер у нових та сучасних класах, з професійним обладнанням та в комфортних умовах. Участь у відкритті центру взяло керівництво області та району.

more...

У Тернопільському педуніверситеті презентували книгу «Замки Тернопільщини» (фото)

26.10.2018 | 16:54

Презентація книги «Замки Тернопільщини» відбулася 26 жовтня на історичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. У заході взяли участь автори видання Марина Ягодинська та Богдан Строцень, а також заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик.
«Сьогоднішня презентація «Замків Тернопільщини» — це продукт нашої спільної багаторічної праці. Ми знаємо, яка багата наша область на історично-культурну спадщину, тож наше завдання — зберегти її для наших нащадків, — зазначив Юрій Юрик.

more...

Україна та Білорусь підписали низку двосторонніх документів

26.10.2018 | 16:31

В ході робочого візиту Президента України Петра Порошенка до Білорусі було підписано низку двосторонніх документів про співпрацю між Україною та Республікою Білорусь.

У присутності Глав двох держав було підписано Угоду між Україною та Білоруссю про реадмісію, метою якої є створення правових підстав, необхідних для встановлення та розвитку міждержавного співробітництва у сфері реадмісії осіб, що дозволить мінімізувати негативні наслідки, які породжуються незаконною міграцією, та підвищити ефективність спільної боротьби з незаконною міграцією шляхом удосконалення правового регулювання цієї діяльності.

more...

Бучацька ратуша реставрована уже на 80% (фото)

26.10.2018 | 16:24

Реставрація пам’ятки архітектури ХVIII ст. Бучацької ратуші триває активними темпами. Сьогодні уже виконано майже 80% робіт. Кошторисна вартість об'єкта – понад 19 млн. 700 тис. гривень.

Роботи, які проводяться на об’єкті, – залишаються під контролем голови облдержадміністрації Степана Барни. Час від часу він заїжджає оглянути, як триває реставрація та які проблеми виникають у процесі.

more...

У Теребовлі відбудеться фестиваль «Вставай Сонце»

26.10.2018 | 15:53

Обласний патріотично-мистецький фестиваль «Вставай Сонце» 28 жовтня завітає у Теребовлю. Це унікальна нагода для учасників продемонструвати власні таланти і підкорити зіркове журі співом і танцями.

Одним з організаторів заходу та ідейним наставником є талановитий співак, лідер гурту «Нічлава», а також позаштатний радник голови Тернопільської ОДА з питань культури Андрій Підлужний.

more...

Степан Барна під час ознайомлення з потужностями заводу «Галіція Дистилері»: Приємно, що на Тернопільщині розвивається харчова промисловість (фото)

26.10.2018 | 09:25

Сучасні технології виробництва алкогольних напоїв та високі показники якості продукції – так можна охарактеризувати ПрАТ «Галіція Дистилері» - горілчаний завод, що у Бучачі. Підприємство є одним із лідерів виробництва алкогольних напоїв, продукція якого відома по всій Україні.

25 жовтня з потужностями підприємства ознайомився голова облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Євросоюз спільно з Україною протидіятиме «повзучій анексії» Росією Азовського моря - Президент

25.10.2018 | 17:38

«Вітаю схвалення важливої Резолюції Європарламенту щодо ситуації в Азовському морі. Російський агресор має зрозуміти, що всі його дії у порушення міжнародного права та двосторонніх угод і надалі зустрічатимуть рішучу та адекватну відповідь з боку демократичної спільноти», - наголосив Президент Петро Порошенко в соціальній мережі Facebook.

Глава держави підкреслив: «Євросоюз спільно з Україною протидіятиме «повзучій анексії» Росією Азовського моря та порушенням свободи судноплавства».

more...
Усього: 17657
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"