Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

19 першачків Яблунівської ЗОШ уже оцінили позитивні зміни від впровадження "Нової української школи" (фото)

03.09.2018 | 12:09

Такою сьогодні, 3 вересня, побачили свою школу першачки Яблунівської опорної ЗОШ І-ІІІ ст. Гусятинського району. За новою програмою "Нової української школи" навчатимуться 19 першокласників. Спеціально для того, щоб їх навчання було комфортним, цікавим та пізнавальним облаштували клас, придбали дидактичні матеріали.

Емоції діток від того, якою привітною тепер стала школа, видно на цих яскравих фото. Бо основна мета "Нової української школи" - це максимальна увага до дітей та їхнього розвитку й самореалізації.

more...

Інклюзивно-ресурсний центр відкрили в Гусятинському районі (фото)

03.09.2018 | 11:30

Забезпечення рівного доступу до навчання та соціалізація діток з обмеженими фізичними можливостями - саме таке завдання інклюзивної освіти, яка впроваджується в усій Україні. Долучилася до проекту й Тернопільська область.

Власне, перший інклюзивно-ресурсний центр відкрили в смт Гусятин. На його оснащення з освітньої субвенції виділили майже 161 тис. грн.

more...

Урочиста посвята у студенти: на перший курс тернопільського педуніверситету вступили понад дві тисячі абітурієнтів (фото)

03.09.2018 | 11:12

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна привітав із початком студентського життя та зі стартом навчального року у стінах вишу студентів-першокурсників Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Цього року на першому курсі педуніверситету навчатимуть 2018 майбутніх педагогів.

«Наша держава потребує висококваліфікованих вчителів та викладачів. Особливо тепер в контексті Нової української школи та коли впроваджується реформа освіти. Тому ми покладаємо великі надії на молодих та активних, готових до роботи та до навчання дітей»

more...

У ТНЕУ відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти (фото)

01.09.2018 | 18:40

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна сьогодні, 1 вересня взяв участь в урочистій церемонії посвяти першокурсників у студенти Тернопільського національного економічного університету.
«Студентство — це неповторна пора у житті кожного із нас. Нехай усі роки вашого навчання будуть сповнені новими пошуками та звершеннями заради освоєння корисних навиків майбутнього фахівця, духовно збагаченого й патріотично вихованого громадянина своєї держави, гідного представника молодої української інтелігенції. Щиро зичу натхнення, не зупинятися на досягнутому й постійно вдосконалюватися.

more...

Степан Барна про співпрацю бізнесу по кредитах з Німецько-Українським Фондом: Це унікальна можливість реалізуватися (відео)

31.08.2018 | 18:38

Обласна державна адміністрація максимально підтримує ініціативи, які спрямовані на розвиток бізнесу на території області. Про це зазначив голова ОДА Степан Барна під час зустрічі з представниками банків-партнерів Німецько-Українського Фонду, а саме з Укргазбанком, Ощадбанком та ПАТ «KredoBank».

«Я вдячний представникам банківського сектору, котрі є партнерами наших програм, і хочу наголосити, що спільна робота дала можливість не тільки працювати в області з потужними суб’єктами господарювання, котрі мають реальні ресурси, а й забезпечила створення лише в першій половині поточного року майже 2,5 тисяч фізичних осіб підприємців та 302 юридичні особи підприємців. Я дуже ціную таку динаміку!», – наголосив Степан Барна.

more...

Тернопільська ОДА перша в Україні розпочинає співпрацю з банками щодо відшкодування відсоткових ставок по кредитах для малого і середнього бізнесу (відео)

31.08.2018 | 18:31

Про організацію впровадження Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для суб’єктів малого і середнього підприємництва йшлося під час наради з керівництвом області та представниками банківських установ, які є банками-партнерами Німецько-Українського Фонду. Це стосується Укргазбанку, Ощадбанку та ПАТ «KredoBank».

Як поінформувала директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Галина Воляник, в січні цього року обласна державна адміністрація підписала Меморандум про співпрацю з Німецько-Українським Фондом.

more...

Тернопільські школярі створюють кінофантастику (фото)

31.08.2018 | 17:25

«Знайди мене в наступному столітті» — кінематографічний проект під такою загадковою назвою цього літа започаткували 16-річні підлітки, учні тернопільських шкіл.

Аліна Завітій, Максим Мартинчук та Діана Борецька — головні автори даного задуму, який загалом втілюють в життя дев’ятеро друзів — однолітків та однодумців. Школярі створюють кінострічку самостійно. Роблять все самі, без допомоги дорослих — від написання сценарію, розподілу ролей та самого процесу кінозйомок, що відбувається не лише у Тернополі, а й на теренах області. Це успішне починання активно підтримують їхні батьки та друзі.

more...

У ТДМУ відбулася урочиста матрикуляція студентів першого курсу (фото)

31.08.2018 | 15:44

Фах лікаря, провізора, стоматолога, медсестри, парамедика або фізичного терапевта здобуватимуть ще 1050 молодих людей, які цьогоріч вступили до Тернопільського державного медичного університету імені Івана  Горбачевського.  Церемонія матрикуляції студентів першого курсу відбулася 31 серпня, у внутрішньому дворі центрального корпусу вишу. Посвята в студенти ТДМУ розпочалася зі спільної молитви та благословення Архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора.
«Ви обрали шлях цілителя — це благородна та самовіддана справа. Бо нерідко доведеться жертвувати своїм часом та зусиллями заради порятунку життя.

more...

Як зустрічатиме першачків на навчання Підвочиська ЗОШ, яка була пілотною у проекті «Нової української школи» (фото)

31.08.2018 | 14:16

Завдяки реформам, які сьогодні відбуваються в державі, – якісно змінюється й освіта. Як приклад успішної взаємодії органів місцевого самоврядування та державної влади можна назвати Підволочиську загальноосвітню школу І-ІІІ ст.

Там за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку на умовах співфінансування з місцевого бюджету Підволочиської об’єднаної територіальної громади вдалося реалізувати проект із енергоефективності школи, утепливши фасад та пофарбувавши її відповідно до концепції «Нового освітнього простору». 

more...

8-9 вересня на Тернопільщині відбудеться фестиваль «Борщівська вишиванка» (програма)

31.08.2018 | 14:05

Традиційно у вересні Борщівщина скликає на Всеукраїнський фольклорно-мистецький фестиваль «Борщівська вишиванка». Цього року фестиваль відбудеться 8-9 вересня. Організатори обіцяють не менш цікаву та насичену програмі, ніж у попередні роки. До слова, цього року «Борщівська вишиванка» відбудеться уже водинадцяте.

Програма фестивалю:

more...
Усього: 17369
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"