Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну

Новини

Голови новостворених ОТГ Тернопільщини поділилися планами та баченням перспективи розвитку (фото)

22.11.2017 | 19:19

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади – одна з найвагоміших реформ, яка реалізується в державі. Значних результатів вдалося досягти завдяки тому, що до жителів області донесли ідеологію реформи, яка полягає у децентралізації влади, передачі фінансових ресурсів органам місцевого самоврядування та зміцнення їхньої матеріально-фінансової основи. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з головами новостворених об’єднаних територіальних громад – Саранчуківської, Лановецької, Зборівської та Хоростківської.  

more...

На Тернопільщині офіційно представили обласного військового комісара (фото)

22.11.2017 | 18:57

На Тернопільщині відбулося одне з важливих та очікуваних призначень. Офіційно представили нового військового комісара Тернопільської області – полковника Леоніда Нечепорука.

За словами голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни, добрим знаком стало призначення на таку важливу посаду нашого земляка, який родом з села Котюжини Збаразького району.

more...

Делегація з Великопольського воєводства відвідала Тернопільщину (фото)

22.11.2017 | 18:13

Міжрегіональне співробітництво з Великопольським воєводством є одним з пріоритетних напрямів двосторонніх відносин. Тому ми хотіли б поглибити співпрацю та укласти відповідну Угоду, яка закріпить спільне прагнення сприяти розширенню партнерства. На цьому акцентував голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з делегацією Великопольського воєводства Республіки Польща, яку очолив Віце-маршалек воєводства Войцех Янковяк.

more...

В Тернопільській ОДА працюють над створенням центру допомоги безпритульним

22.11.2017 | 17:58

Засідання робочої групи щодо створення обласного територіального центру надання соціальних послуг для людей без постійного місця проживання та інших кризових категорій населення відбулося 21 листопада під співголовуванням заступника голови облдержадміністрації Юрія Юрика та заступника голови обласної ради Любомира Крупи.
На даному засіданні обговорили перспективний план створення такого закладу та можливості виділення приміщення, у якому буде розміщено центр.

more...

Рада підтримала законопроект щодо спрощення планування територій ОТГ

22.11.2017 | 14:00

Ми відкриваємо ОТГ шлях управляти своїми територіями. Так прокоментував прийнятий Парламентом у першому читанні законопроект №6403 «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», спрямований на спрощення планування територій для громад, віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

more...

На Тернопільщині створять нові будинки сімейного типу (відео)

22.11.2017 | 13:42

Тернопільщина отримала майже 4 мільйони гривень з державного бюджету на створення будинків сімейного типу. Таким чином реалізовується програма «Україна без сиріт». Її завдання – зменшити кількість дітей, які перебувають в інтернатних закладах.

Кількість сиріт на території області зменшується з кожним роком. Сьогодні на Тернопільщині в інтернатних закладах проживає близько 80 дітей – дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

more...

Тернопільський армрестлер Андрій Пушкар став переможцем престижних світових змагань у Польщі

22.11.2017 | 12:37

Впродовж трьох днів у польському місті Румя тривав черговий Кубок світу серед професіоналів з армрестлінгу Zloty Tur World Cup-2017. Цьогоріч змагання відбувались у незвичному форматі, який поєднав класичний турнір і армфайт-поєдинки Vendetta All Stars, на які зібрались найсильніші спортсмени з усієї планети. «Обставини в світі армрестлінгу складаються добре, - заявив напередодні турніру президент Professional Armwrestling League Игор Мазуренко. - Тому ми вирішили в дні Злотого Туру провести серію армфайт-поєдинків, в тому числі за чемпіонські звання. Всі армфайти проходитимуть на праву руку, тому їх учасники за бажання зможуть поборотися на ліву, а рукоборці, які візьмуть участь у Кубку світу на праву руку, мають додаткові шанси здобути чемпіонські титули».

more...

Готуємося до партнерства з Німеччиною: у Тернопільській ОДА обговорили експортно-імпортний потенціал українського бізнесу (фото)

21.11.2017 | 19:00

Міжнародні партнери розглядають Тернопільщину як перспективний майданчик для розвитку, економічного зростання та залучення іноземних інвестицій. Зокрема, наразі триває підготовка до партнерства з Німеччиною, яке передбачає програму підтримки експортно-імпортного потенціалу українського бізнесу та стажування в Німеччині для керівних кадрів українських підприємств.

more...

Степан Барна презентував у Києві досвід реалізації проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

21.11.2017 | 17:28

Делегація з Тернопільщини взяла участь у заключній оглядовій зустрічі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ», яка відбулася у вівторок, 21 листопада, в Києві.

На даній зустрічі представники донорів, менеджмент Проекту МРГ та партнери підбили підсумки досягнутого за 9 років діяльності, обговорили основні результати 3-ої фази та окреслили перспективи подальшої роботи.

Під час заходу голова Тернопільської ОДА Степан Барна презентував досвід реалізації Проекту на Тернопільщині, поінформував про бачення та оцінку цієї спільної діяльності з боку обласної влади та громадськості.

more...

Збірна Тернопільської області з фрі-файту здобула 11 медалей на Чемпіонаті України

21.11.2017 | 17:23

Тернопільську область на Чемпіонаті України з фрі-файту представили 13 спортсменів. Випробувавши власні сили вони здобули 11 медалей.

«Золото» на змаганнях здобули Арсен Кухаренко, Тимур Музиченко, Максим Каплиш, Михайло Горбатюк. «Срібло» завоювали Роман Бойко, Олександр Небесний, Ігор Бекеша, Олег Прокопів, Євген Коліняк. Бронзовими призерами стали Владислав Тераз та Арсен Кухаренко.

more...
Усього: 15704
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg