Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Тернопільщина / Житлово-комунальне господарство

Благоустрій


   БЛАГОУСТРІЙ

 

У 2018 році на благоустрій міст, сіл та селищ з місцевого бюджету використано  391,4  млн гривень, що на 101 млн гривень більше аналогічного періоду.

Протягом року послуги у сфері поводження з відходами надавали  31 підприємств різної форми власності, з них 21 підприємств комунальної форми власності, 10 - приватної.

Рівень охоплення населення області вивезенням твердих побутових відходів становить – 66% (128 населених пунктів) . Зросла кількість населених пунктів, де впроваджено роздільний збирання твердих побутових відходів із 112 до 156 (з 10,2% до 14,7%). У 2018 році придбано близько  450 контейнерів для збирання побутових відходів, з них 255 для роздільного збирання.

Завдяки впровадженню роздільного збирання побутових відходів, роботі сміттєсортувальної лінії в селі Плебанівка, комунального підприємства  Тернопільської міської ради „Екоресурси у 2018 – 14,6 % побутових відходів потрапило на заготівельні пункти вторинної сировини та переробку   (Україна 5 %).

  В області відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 07 березня 2019 року № 110 та доручення від 04 квітня 2019 року № 38 акцію проведено у березні-квітні, дні благоустрою територій населених пунктів 22 березня та 6,13,20 квітня 2019 року.

  В процесі виконання робіт з експлуатаційного утримання підрядними організаціями прибрано смуги відводу  на автомобільних дорогах загального користування державного та місцевого значення.

В рамках акції:  

- ліквідовано  673 стихійних сміттєзвалищ побутових  та інших відходів, з них у межах смуг вулиць та доріг населених пунктів - 361, на прибудинкових територіях – 67, на пустирях – 245 (обсяг зібраних відходів – 16,9 тис. метрів куб);

- упорядковано та висаджено нові зелені насадження (дерева, кущі, газони, квітники) – 116,8 тис. одиниць;

- очищено  від  сміття  6,8 тис. метрів квадратних берегів  водойм  у  населених пунктах та інше.

За період січень - травень 2019 року на благоустрій населених пунктів витрачено 102,3 млн гривень, з них: 100,7 млн гривень бюджетних, 1,4 млн гривень позабюджетних.

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 24 вересня 2018 року № 713-од управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради надано в постійне користування земельні ділянки загальною площею 14 га за межами населеного пункту на території Малашівецької сільської ради Зборівського району.

У 2018 році за рахунок коштів програми DOBRE на території Вишнівецької та Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади встановлено 22 дитячих і 12 спортивних майданчиків загальною вартістю понад 4,0 млн гривень. На території Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади затверджено проекти по модернізації системи вуличного освітлення у 12 населених пунктах загальною вартістю 2,4 млн  гривень та проекти по покращенню  послуг поводження з твердими побутовими відходами  на території Гусятинської та Микулинецької об’єднаних територіальних громад.

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в Тернопільській області придбано 6 одиниць комунальної техніки на загальну суму 9,4 млн гривень, проведено капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі на 12 об’єктах  на суму 14,5 млн гривень та проведено реконструкцію на 12 об’єктах зовнішнього вуличного освітлення на суму 1,2 млн гривень.

        10 грудня  2018 року сесією Тернопільської обласної ради затверджено програму поводження з твердими побутовими відходами в Тернопільській області на 2018-2020 роки. Програмою передбачено комплекс заходів з впровадження сортування, роздільного збору та переробки твердих побутових відходів, розробку схем санітарного очищення населених пунктів, видавництво поліграфічної  продукції, проведення семінарів, конференцій, вивчення досвіду щодо належного поводження з твердими побутовими відходами та інше.
Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

 

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"