Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

Опитування

.
На головну / Тернопільщина / Житлово-комунальне господарство

Теплопостачання


Теплопостачання населених пунктів області забезпечують обласне комунальне підприємство “Тернопільтеплокомуненерго” і комунальне підприємство “Тернопільміськтеплокомуненерго”, які обслуговують 80 котелень сумарною потужністю 829,2 Гкал/год.

            Протяжність теплових мереж  у двохтрубному обчисленні становить    226,13 км, з них ветхих та аварійних –58,2 км (25,7%), що на 0,1 % менше у порівнянні з минулим роком. Втрати теплової енергії по області становлять 9,9%

В області  формування  тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води  здійснюється відповідно до Порядку формування тарифів  на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і  постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2006  року № 955.(із змінами, внесеними згідно з Постановами КМУ).

В області діє двохставковий тариф на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, який складається з двох частин (ставок):- річної абонентської плати (вартості обслуговування одиниці теплового навантаження об'єкта теплоспоживання), яка компенсує умовно-постійну частину тарифу; - вартості одиниці реалізованої теплової енергії, послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води, яка компенсує умовно-змінну частину тарифу. Двоставкові тарифи вводяться з метою зменшення фінансового навантаження на споживачів в міжопалювальний період та забезпечення надійних і високоякісних послуг з теплопостачання за рахунок зменшення збитків підприємства в під час відсутності постачання тепла упродовж року шляхом наближення доходів від реалізації теплової енергії та послуг централізованого теплопостачання до витрат підприємства.




Інформаційні послуги