Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Тернопільщина / Житлово-комунальне господарство

Водопостачання та водовідведення


Централізованим питним водопостачанням в області забезпечено 45 населених пунктів. Послуги з централізованого водопостачання надає 34 підприємства, з яких 33 комунальної та 1 приватної форми власності.

Протяжність водопровідних мереж становить 1260,2 км.

Засобами технологічного обліку води оснащено 93 % водозабірних споруд. Квартирними засобами обліку оснащено 87 % абонентів.

Для централізованого водопостачання Тернопільській області використовується 105 водозаборів, в тому числі один водозабір поверхневий з річки Серет.

Із 35 міст та селищ міського типу області, централізованими системами водовідведення забезпечено 28 населених пунктів, централізоване водовідведення відсутнє у смт Мельниця-Подільська Борщівського району;  смт Золотий Потік Бучацького району, смт Скала-Подільська Борщівського району; смт Гримайлів Гусятинського району; смт Залізці Зборівського району; смт Козлів Козівського району; смт Коропець Монастирського району). Послуги із централізованого водовідведення надає 26 підприємств, з яких 25 комунальної та 1 приватної форми власності.

Загальна протяжність мережі водовідведення становить 602,46 км.

Cпеціалістами міжрайонних відділів та відділень Державної установи „Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” в області регулярно відбираються проби води із джерел централізованого та децентралізованого водопостачання для проведення хімічного та бактеріологічного аналізу. Для покращення якості питної води в м.Тернопіль двічі на рік здійснюється планова профілактична дезінфекція водогонів, резервуарів питної води та водопровідної мережі міста. Якість питної води на території області в цілому відповідає основним нормативним вимогам санітарно-епідеміологічних норм.

За результатами обстежень технічного стану об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства, в ході підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року, проведено профілактично-відновлювальні роботи на 31 комунальній водопровідній та 31 каналізаційній насосних станціях, проведено ремонт або заміну 23,6 км комунальних водопровідних мереж та 6,0 км комунальних каналізаційних мереж.

В напрямку забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства за рахунок місцевих бюджетів протягом 2017 року виконано роботи на суму 5197,0 тис. гривень, на заходи, пов’язані з поліпшенням якості питної води виділено 386 тис. гривень.

У 2017 році по області за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку проводились роботи на 4 об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства в селищах Товсте, смт Мельниця-Подільська та містах Ланівці і Монастириська на загальну суму 30769,674 тис.гривень.

У 2017 році за програмою „Здійснення природоохоронних заходів” передбачено провести реконструкцію біологічних очисних споруд продуктивністю 7000 куб. метрів на добу з виділенням першого пускового комплексу на 4000 куб. метрів на добу по вул.Граничній, 88, в м. Чорткові Тернопільської області на суму 20473,53 тис.гривень (з них кошти з: державного бюджету – 16473,53 тис. гривень, місцевого бюджету – 4000 тис. гривень).

За рахунок субвенції загального та спеціального фондів державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в 2017 році проводились роботи на 17 об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства в шістьох об’єднаних територіальних громадах області на суму 6,96 млн гривень.
Анонси подій

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg

Актуальна тема

Детінізація економіки

Присвоєння почесного звання України "Мати- героїня"