Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 
На головну / Економіка регіону / Зовнішньоекономічна діяльність

Форуми, виставки, ярмарки


Щодо участі у Другому українському форумі Шовкового шляху

---------------------------------------------------------------------------

Інформація щодо найбільш рейтингових міжнародних виставково-ярмаркових заходів у 2017 році

Міжнародні виставки – ярмарки в Грецькій Республіці у 2017 році

Інформація щодо виставкових заходів в Ісламській Республіці Іран
---------------------------------------------------------------------------

           За інформацією Українського торгового представництва в Китайській Народній Республіці китайська компанія Jinnoc Int’l Expo Co. Ltd. має намір організувати 13 щорічних виставок у Китаї у 2017 році.

Детальніше про компанію можна дізнатись за наступним посиланням: http://www.jinnoc.com/en/. Участь у виставках може бути, як індивідуальна, так і колективна.

            З питань участі та отримання додаткової інформації просимо звертатись до спеціаліста з проектного менеджменту (пані Lily Zhao) за допомогою електронної адреси: lily.zhao@jinnoc.com.

--------------------------------------------------------------------------

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. №917-р „Про участь України в Міжнародній спеціалізованій виставці „Експо- 2017” проводиться робота з підготовки до проведення вказаної виставки.

У разі зацікавленості щодо участі в роботі Національного стенду України на Міжнародній спеціалізованій виставці „Експо-2017” необхідно зв’язатися з представниками Торгово-промислової палати України за такими контактами: тел.: (044) 568-57-53, електронна пошта: enb-expo@ucci.org.ua.

        --------------------------------------------------------------

Офіс із просування експорту спільно з Київською торгово-промисловою палатою запрошують українських виробників в експортній категорії «готові продукти харчування та напої» (Food & Beverages) до участі в Українській торговій місії до Китайської Народної Республіки 13-17 листопада 2017 року в рамках проведення продуктивної виставкиFHC CHINA, яка відбудеться 14-16 листопада 2017 року.

FHC CHINA 2017. Global Food&Hospitality Trade Show – це:

–        40 виставкових павільйонів;

–        2350 компаній учасниць з більш ніж 66 країн і регіонів;

–        72 246 професійних відвідувачів в 2016 році

Місце проведення: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC),   м. Шанхай.

На виставці планується організувати сучасний український колективний стенд для 15 компаній із загальною площею до 100 кв.м, яка включатиме зону для проведенняb2b зустрічей усіх учасників торгової місії. Окрім участі та відвідуванняFHC CHINA, в програмі торгової місії передбачені візити на підприємства, неформальні нетворкінг-заходи з китайськими партнерами тощо.

Попередня реєстрація відкрита до 15 червня 2017 року. У разі будь-яких питань, просимо звертатися до Інни Буряк (+38067-828-20-35, iburiak@epo.org.ua).

--------------------------------------------------------------

14 – 15  листопада 2017 року в м. Абу Дабі (Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) відбудеться виставка продуктів агропромислового комплексу „Agriscape”, яка є закритим заходом. Учасники, після затвердження їх кандидатур організаторами, отримують персоналізовані запрошення.

На виставці планують зібрати керівництво найбільш впливових компаній та авторитетних експертів агропромислової галузі з 30 країн світу, зокрема 40 компаній та 300 покупців, які матимуть можливість провести прямі переговори. Відвідувачів буде відібрано за принципом 100 осіб – представників ОАЕ, 100 осіб – представників країн-членів Ради співробітництва арабських держав Перської затоки та 100 осіб – представників інших країн світу.

Організатором виступає Альянс за безпеку харчових продуктів (м. Абу Дабі), до складу якого входять усі місцеві компанії, які здійснюють інвестування у агропромисловий комплекс закордоном.

Стратегічним партнером є Центр безпеки харчових продуктів   (м. Абу Дабі), що здійснює нагляд за усіма іноземними інвестиціями в агропромисловому секторі ОАЕ.

Складовими елементами виставки будуть:

1. Виставкова зона (кількість стендів обмежена 40 об’єктами, які будуть розділені за принципом „перший прийшов – перший отримав”).

2. 45-хвилинні семінари, під час яких учасники матимуть змогу презентувати свій інвестиційний потенціал.

3. Двосторонні зустрічі.

4. Гала-вечеря.

У разі прийняття рішення про участь необхідно звертатись до Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах: P.O.Box: 35572 – Abu Dhabi – U.A.E.; тел.: (971 2) 6327586; факс: (971 2) 6327506; e-mail: emb_ae@mfa.gov.ua,  веб-сайт: http://uae.mfa.gov.ua.

 

----------------------------------------------------------------------

Центр міжнародної ділової співпраці Торгово-промислової палати України, спільно з Посольством України в Китайській Народній Республіці організовує участь українських підприємств у роботі 9-ї сесії Ярмарку китайських інвестицій - COIFair.

До участі запрошуються міські, районні державні адміністрації, підприємства, компанії, що бажають представити інвестиційні проекти на Колективному стенді українських компаній Ярмарку, який  пройде в м. Пекін (Китай), 21-22 листопада 2017 року.

У разі зацікавленості, просимо не пізніше 10 вересня 2017 року підтвердити участь, надіславши заповнену анкету, що додається (більш детальна інформація в додатках).

Анкета учасника Дев’ятої сесії Ярмарки китайських інвестицій за кордоном «Нові реалії, нові можливості»

            ApplicationCOIFair2017

-------------------------------------------------------------------------

          Торгово-промислова палата України спільно з Посольством України в Китайській Народній Республіці організовує колективний стенд українських підприємств на Дев’ятій сесії Ярмарку китайських інвестицій, яка відбудеться 21-22 листопада 2017 року у Виставковому центра м. Пекін (КНР), за підтримки Комітету з розвитку і реформ КНР.

       У рамках Ярмарку організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори та зустрічі за участю представників реального сектору економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, працівників науково-дослідних об’єднань, експертів. Ярмарок надає можливості для інвестування та налагодження партнерських зв’язків і є дієвим механізмом виходу китайських підприємств на світові ринки, сприяє розвитку двостороннього та багатостороннього інвестиційного співробітництва.

         Для участі у Ярмарку запрошуються підприємства та ділові кола. Попередня вартість участі української компанії (з інвестиційним проектом) на стенді України складає: з використанням площі розміром 9м2 – 3950 євро, 4,5м2 – 2225 євро, 9м2 – 1480 євро.

        За додатковою інформацією можна звертатися в ТПП України до керівника проекту Станіслави МАЛАХІВСЬКОЇ. Контактні реквізити: тел.: 044-279-17-50, 067-232-92-20; e-mail: ems58@ukr.net.

          --------------------------------------------------------------------------

      21-24 листопада 2017 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15, ст. М “Лівобережна”) відбудеться ІІ Міжнародний форум INNOVATION MARKET (МФІМ).

      МФІМ - це модель підприємницької екосистеми з усіма складовими елементами: наукою та бізнесом, Startup-проектами, бізнес-інкубаторами та акселераторами, венчурними фондами підприємствами та комерційними структурами, яка надає можливість розробникам, науковцям та новаторам представити ідеї та інновації потенційним покупцям та інвесторам на виставці, продемонструвати перспективні проекти на Startup-алеї, почути нові ідеї та шляхи вирішення різних питань на профільній конференції, обмінятись думками або отримати експертну оцінку своїх ідей та розробок в ході панельних дискусій.

Деталі на офіційному сайті заходу http://innovationmarket.com.ua/

----------------------------------------------------------------------

З 27 по 30 січня 2018 року в м. Ахваз (Ісламська Республіка Іран) проходитиме VII Міжнародна виставка промисловості та сільськогосподарського машинобудування “AGROMET 2018 AHWAZ”.

Виставка спеціалізується на  засобах сільськогосподарського виробництва, зрошення земель, водопостачання, тваринництва, птахівництва, рибних промислів та вирощування морепродуктів, а також ветеринарній медицині.

У разі зацікавленості – звертатися в управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу обласної державної адміністрації, internationalrelations.te@gmail.com або за тел. 0352 52 08 65.
Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/17082016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg