Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 

 

.

Про головне

Тернопільська обласна державна адміністрація. Акценти СЕРПНЯ

31.08.2016 | 15:58

Серпень місяць був насичений візитами міжнародних делегацій. За результатами зустрічей з іноземними партнерами, Тернопільщина пожвавить зв’язки з Литвою та Аргентиною. Так, угода про співпрацю підписана з Радою Регіонального розвитку Тауразького повіту, відповідну угоду підписали також Збаразький район та Пагегяйське самоуправління Тауразького повіту. За словами Голови Тернопільської ОДА Степана Барни, увага у співпраці з литовськими партнерами буде зосереджена, в першу чергу, на проектах у сфері енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії. Окрім того, важливо перейняти литовський досвід у формуванні загонів територіальної оборони.

more...

Архів гарячих новин

  

Події дня

На Тернопільщині відремонтують дороги, що ведуть до опорних шкіл (відео)

31.08.2016 | 16:41

Ямковий ремонт доріг буде проведений у населених пунктах, де розташовані опорні школи. Шкільні автобуси повинні безперешкодно прибувати до місця призначення. Про це наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

«Для нас важливо, аби тих 40 автобусів, що ми придбали за рахунок державного та місцевого бюджетів, могли довго прослужити, якісно надаючи послуги з перевезення дітей в Тернопільській області. Відповідно, принциповим залишається питання стану доріг, по яких прямуватиме шкільний транспорт, — підкреслив очільник області. — Також ми ставимо за мету повне технічне переоснащення шкіл на Тернопіллі. Зокрема, йдеться про придбання щонайменше тисячі компютерів».

more...

У вересні на Тернопільщину завітають духовні делегації з 20 країн Європи

31.08.2016 | 13:36

На Тернопільщині вже розпочалась підготовка до проведення ХІІІ Конгресу «Marian European Network». Тернопільська обласна державна адміністрація долучилась до цього процесу та активно допомагає в його організації. В рамках міжнародного духовно-суспільного заходу протягом 19-22 вересня до Зарваниці з’їдуться делегації з 20 Марійських Духовних Центрів Європи.

«Як відомо Тернопільська область є духовною колискою Західної України. Одним з найсвятіших місць нашого краю, яке об’єднує греко-католиків, православних та римо-католиків є Зарваниця. Цієї осені тут пройде визначна для нашої області і для нашої держави подія – ХІІІ Конгрес Марійського Європейського Зв’язку.

more...

На Теребовлянщині ремонтують дорогу

30.08.2016 | 16:45

Розпочався ямковий ремонт дороги до села Ілавче Теребовлянського району,. Планується, що аналогічний ремонт буде проведено і внутрішньої сільської дороги. Ремонт, якому минулого тижня передували земляні роботи, проводиться зусиллями філії «Теребовлянський райавтодор».

«Для проведення ремонту буде використано 17 тонн щебеню та 22 тонни гарячого асфальту», — повідомляє керівник дорожньої служби району Ярослав Давибіда.

Місце проведення ремонтних робіт оглянув голова райдержадміністрації Юрій Ништа. Він обстежив темпи проведення ямкового ремонту та відзначив якісно виконані земляні роботи.

more...

Польська компанія пропонує очистити Тернопільщину від азбесту

30.08.2016 | 13:48

Польська компанія «Groneko» пропонує співпрацю Тернопільщині. Офіційна зустріч польської делегації з головою Тернопільської обласної державної адміністрації Степаном Барною відбулася 30 серпня.

Компанія «Groneko» займається комплексною утилізацією комунально-побутових, промислових і небезпечних відходів й бере участь в загальнонаціональній програмі щодо видалення азбесту.

Шкідливий для здоров'я людини азбест містить шифер, яким покриті дахи будинків. Його частинки — важкі канцерогени — можуть проникати навіть в легені. Тож на вимогу Європейського Союзу Польща відмовляється від шиферних дахів.

more...

Жителі Тернопільщини отримали допомогу від німецького благодійного фонду

30.08.2016 | 13:20

Німецький благодійний фонд «Гуманітарна допомога м.Білефельд» неодноразово допомагав установам та жителям Теребовлянського району. Цього разу німецькі благодійники знову доставили гуманітарний вантаж для тих, хто його найбільше потребує.

Благодійну допомогу продуктами харчування від німецького фонду отримали сім’ї переселених осіб із Криму та зони АТО, в яких виховуються діти, сімї, що опинилися в складних життєвих обставинах, а також родини загиблих учасників АТО.

Голова райдержадміністрації Юрій Ништа висловив подяку керівництву благодійного фонду, а також його координатору Віллі Маттіесу, який і доставив гуманітарний вантаж на Теребовлянщину.

more...

Відбулося погашення художнього немаркованого конверту “Граф Ян Амор Тарновський - засновник міста Тернополя”

30.08.2016 | 12:00

З нагоди святкування 476 річниці міста Тернополя, відбулося урочисте спеціальне погашення художнього немаркованого конверту “Граф Ян Амор Тарновський - засновник міста Тернополя” спеціальним штемпелем постійної дії Тернопіль-46025. 28.08.2016р."

Церемонію урочистого спеціального погашення поштової продукції провели  заступник начальника управління розвитку інфраструктури, транспорту та енергозбереження Тернопільської обласної державної адміністрації Микола Михальський та директор Тернопільської дирекції Василь Юрчишин.

more...

У Тернопільській області на 40 % побільшає «шкільних автобусів» (відео)

30.08.2016 | 10:00

Цього року практично усі діти сільської місцевості на Тернопільщині зможуть без проблем добиратися до навчальних закладів. Це вдасться зробити завдяки збільшенню кількості «шкільних автобусів». У 2016/2017 навчальному році довозити дітей до шкіл будуть 147 спецавтомобілів.

Напередодні 1 вересня у чотири райони області - Козівський, Заліщицький, Бучацький та Борщівський урочисто передали новенькі «Богдани» - взамін тих, які в найбільш гарячі часи два роки тому громади передали на фронт. Зокрема, на свято Першого дзвоника на новому транспорті безпечно і комфортно доїдуть учні Кудринецької, Стінківської, Торської та Козівської загальноосвітніх шкіл. Ключі від автобусів урочисто вручили Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна та Голова Тернопільської Обласної ради Віктор Овчарук.

more...

На Тернопільщині завершився перший Фестиваль блогерів

30.08.2016 | 09:48

Прогулянкою на катері завершився фестиваль блогерів, який організовувала Тернопільська обласна державна адміністрація спільно з Тернопільською міською радою, Асоціацією незалежних блогерів та Тернопільським Медіа Центром.

«Я радий бачити вас в Тернопільській області і щасливий від того, що ви побачили наші замки, палаци, пам’ятки, цікаві та по-своєму неповторні місця – все те, що робить Тернопільщину унікальним туристичним краєм. Гадаю, цей фестиваль приніс вам масу нових вражень та задоволення. І хоч він проводиться вперше, однак, переконаний, що не в останнє. Наша Тернопільська адміністрація завжди підтримувала і надалі буде підтримувати подібні ініціативи», - наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

more...

У Тернопільській ОДА обговорили сучасні тенденції у стратегії бізнесу

29.08.2016 | 17:38

Про деталі сучасного ринку, які впливають на формування стратегії компанії, позиціонування та рекламні бюджети, лідерство, комунікації між власником та топ-менеджером тернопільським підприємцям розповів Директор Громадської Школи Бізнесу Руслан Бельтюков власника та керівники підприємств Тернопільщини під час тематичного семінару.

Під час заходу учасникам повідомили про тренди на ринку, які впливають на стратегію бізнесу, правила грамотного позиціонування бізнесу на ринку, а також роль лідера бізнесу, власника, топ-менеджера.

Також Руслан Бельтюков розповів про взаємодію бізнес-моделі та рекламних бюджетів й особливості того, як завоювати ринок, відмовившись від частини клієнтів.

more...

Діти Тернопільщини зображують на папері власне бачення підприємництва

29.08.2016 | 17:08

Конкурс дитячого малюнка на тему: «Підприємництво очима дітей» проведено у рамках Тижня Підприємництва, що триває Тернопільщині.

За результатами відбіркового туру І етапу конкурсу, районними конкурсними комісіями представлено роботи переможців для розгляду обласній конкурсні комісії задля подальшої участі у фінальному етапі.

Сьогодні, 29 серпня відбулося засідання обласної конкурсної комісії з проведення конкурсу дитячого малюнка на тему: «Підприємництво очима дітей» з метою підведення підсумків та визначення фіналістів ІІ етапу конкурсу.

Членами конкурсної комісії розглянуто представлені роботи та обрано трьох переможців.

more...

Архів новин

  

Інтерв'ю

Степан Барна: «Ми боремося за платоспроможність громадян»

29.08.2016 | 15:43

Підбивши підсумки соціальних та економічних показників першого півріччя, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна визначив конкретні успішні кроки, що були зроблені для розвитку Тернопілля.

«Якщо торік працювали два цукрових заводи, цьогоріч працюватиме вже чотири — Збаразький, Чортківський, Козівський та Хоростківський. Це досить серйозне досягнення, враховуючи те, що сьогодні ринки збуту харчового чи промислового спирту є обмеженими», — підкреслює Степан Барна. 

Актуальними залишаються питання безробіття й політика обласної адміністрації перш за все ставить собі за мету створення нових робочих місць. Жителі Тернопільщини повинні залишатися у рідному краї, молодь не повинна виїжджати за кордон, випускники вузів повинні мати можливість реалізувати себе тут, переконаний голова Тернопільської ОДА. Відтак торік в області було створено щонайменше 3000 робочих місць.

more...

Архів привітань

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/info.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pr2016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/fandrayz.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kopalyny.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg