Тернопільська обласна державна адміністрація
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/vu1.jpg

 

Опитування

 

 

.

Про головне

Архів гарячих новин

  

Події дня

Президент підписав Указ, який впорядковує території та об’єкти природно-заповідного фонду України

28.07.2016 | 16:31

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про території та об'єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення». Про це повідомляє офіційний сайт адміністрації Президента України. Указом оголошується низка територій та об'єктів природного заповідного фонду заказниками та пам'ятниками природи загальнодержавного значення, змінюються межі певних територій та об'єктів природного заповідного фонду.

Згідно переліку територій та об’єктів природно-заповідного фонду, що оголошуються заказниками, пам’ятками природи загальнодержавного значення, на Тернопільщині такими вважаються ландшафтний заказник «Товтровий степ» (Підволочиський район), ботанічний заказник «Ваканци» (Кременецький і Шумський райони) та ботанічний заказник «Під конем» (Підгаєцький район). 

more...

У Тернопільській ОДА відбувся підсумковий семінар щодо роботи у системі ProZorro

28.07.2016 | 16:04

Керівники структурних підрозділів та держслужбовці Тернопільської ОДА взяли участь у підсумковому семінарі щодо роботи у системі електронних державних закупівель ProZorro.

Серед низки переваг використання даних послуг в електронному форматі: значне спрощення умов для ведення бізнесу, а також відкритий доступ громадськості до потрібної інформації.

«Тернопільщина — це один з лідерів по реалізації та підтримці проекту ProZorro. Всього через декілька днів, з 1 серпня використання системи ProZorro стане обов’язковим для всіх без винятку представників державних структур. Відтак подібні семінари проводяться для того, аби максимально спростити процес переходу на електронну систему публічних закупівель.

more...

Пенсійники Тернопільщини - за легальний заробіток

28.07.2016 | 15:46

"Ні - зарплаті і доходам в тіні" -  під таким гаслом фахівці Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели флеш-моб під Візовим центром в місті Тернополі. Щодня безліч наших громадян виїжджають за кордон для працевлаштування. Як правило, більшість людей працюючи,  отримують нелегальні заробітки, тому їм до страхового стажу не зараховується жоден день, і як наслідок мізерна пенсія в майбутньому. Тому важливою місією працівників об’єднаного управління є донести до людей інформацію про добровільну участь у системі  загальнообов’язкового державного соціального страхування, адже останніми роками пенсійні питання є чи не найактуальнішою темою серед населення України.

more...

У Тернополі дискутували про торгівлю людьми

28.07.2016 | 14:39

26-27 липня відбувся п’ятий дводенний навчальний семінар - тренінг по проекту «Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, в Тернопільській області». Ініціатором заходу є Тернопільський міський жіночий клуб «Відродження нації» - організація, яка впродовж 18 років існування активно долучається до вирішення проблеми торгівлі людьми у Тернопільській області та відділ сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації.

more...

У Тернополі відзначили 1028-му річницю Хрещення Київської Русі

28.07.2016 | 13:19

Урочистою ходою, міжконфесійним молебнем, та святковим освяченням води відзначили у Тернополі 1028-му річницю Хрещення Київської Русі. Участь у заходах взяли керівники області і міста, жителі та гості Тернополя.
«Сьогодні ми зібралися тут, щоб просити за молитвами рівноапостольного князя Володимира миру і спокою в Україні, припинення війни, повернення наших солдатів додому. Пам`ятаймо, що ми – правнуки славного князя Володимира, Хрестителя Русі-України. Молімося за Україну, і наша молитва буде почута. Вона – запорука перемоги!», - звернувся до присутніх Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.

more...

У Тернополі стартував Форум Гостинності

28.07.2016 | 12:25

Готельєрів та рестораторів, які зїхалися з усіх куточків України, протягом трьох днів 28-30 липня гостинно приймає Тернопіль. Подібний захід, мета якого — обмін досвіду для нових ідей, підходів та розвитку готельно-ресторанного бізнесу загалом, в Тернополі відбувається вперше.

«Форум Гостинності цьогоріч проводиться саме у нас, адже останніх два роки ми активно працюємо над промоцією нашого регіону, відтак з боку представників бізнесу та потенційних інвесторів зацікавленість до нашого краю відчутно зросла. Це результат наполеглевої роботи у напрямку популяризації нашого краю», — зазначив начальник відідлу туризму Тернопільської ОДА Назар Яворський.

more...

50 луганських активістів вивчають успішний досвід децентралізації на Тернопільщині

28.07.2016 | 11:38

У рамках Всеукраїнського проекту «Змінимо країну разом! Децентралізація: нові можливості» за підтримки  Швейцарсько-українського проекту  «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO на Тернопільщині вивчають успішний досвід децентралізації 50 представників Луганської області.
Це - сільські голови, представники об’єднаних територіальних громад, райдержадміністрацій, мери міст, керівництво облдержадміністрації Луганської області. Вони вже відвідали об’єднані територіальні громади Полтавської та  Вінницької областей.

more...

У Теребовлі провели першу лапароскопічну операцію

27.07.2016 | 17:03

В хірургічному відділенні Теребовлянської центральної районної лікарні провели першу операцію з видалення у хворої апендиксу з використанням лапароскопічної хірургії. Операцію проводив хірург Теребовлянської ЦРЛ Орест Мельник, молодий, але досвічений лікар, який підвищував кваліфікацію з 2006 по 2008 роки  в клінічній ординатурі Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.Шалімова. Фахівець продовжує вдосконалювати свій професійний рівень майстерності, що дуже важливо для практикуючого лікаря-хірурга.

За словами Ореста Мельника, операція (лапароскопічна апендектомія), яка тривала 35 хвилин, а весь процес – одну годину, пройшла успішно. Пацієнтці вводилися через черевну порожнину три троакари – це невеличкі отвори на тілі людини, і таким чином діставалися хворого місця.

more...

Тернопільська область займає шосте місце у виробництві промислової продукції

27.07.2016 | 16:53

Показники соціально-економічного розвитку області за підсумками І півріччя 2016 року свідчать про позитивну динаміку в реальному секторі економіки регіону.

Про це повідомила директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Тернопільської ОДА Галина Воляник  під час виїзного засідання колегї обласної державної адміністрації у Кременці.

Так, у звітному періоді 2016 року обсяг виробництва промислової продукції зріс на 7,1% у порівнянні з відповідним показником 2015 року (6 місце серед регіонів держави). Значно підвищилась активність підрядних будівельних організацій області, будівельними підприємствами області виконано робіт на суму 478,9 млн гривень, що на 19,6% більше, ніж у відповідному періоді 2015 року - це найвищий показник серед західних областей України.

more...

Іноземців, які перебувають на Тернопільщині нелегально, примусово повернуть додому

27.07.2016 | 15:59

Іноземці та особи без громадянства, які тимчасово перебувають в Україні та в’їхали на територію України з країни з безвізовим порядком в’їзду, можуть перебувати в Україні не більш як 90 днів протягом 180 днів, якщо інший строк не визначено міжнародними договорами України. У разі перевищення іноземцем дозволеного йому строку перебування на території України він підлягає притягненню до адміністративної відповідальності та примусовому поверненню до країни походження.

При виникненні у іноземців обставин, які унеможливлюють виїзд з України у встановлений строк, вони зобов’язані звернутися до територіального органу або підрозділу ДМС України для продовження строку перебування, пояснює заступник начальника УДМС України в Тернопільській області – начальник відділу у справах іноземців та осіб без громадянства Тетяна Мулик.

more...

Архів новин

  

Інтерв'ю

Степан Барна: Ми вивели процес децентралізації в публічну площину і це забезпечило успіх

08.07.2016 | 13:58

Тернопільщина має одні з кращих показників щодо втілення реформи децентралізації. Громадам краю менш, як за рік з часу створення, вдається забезпечувати перевиконання місцевого бюджету. Важливо, що тепер кошти залишаються на місцях – і як ними розпорядитися, вирішують місцеві жителі. В Тернопільській області немає жодних проблем і з виділенням держсубвенцій на реалізацію проектів, які подали громади. Секретом успіху Тернопільщини ділиться голова ОДА Степан Барна.

more...

Архів привітань

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/info.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

Інформаційні послуги

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/image002.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dopomog.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zk-002_1.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dv-001_1.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pr2016.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/invest1.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/fandrayz.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/dfrr.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ofis_reform.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/ratings_rajony-misto-3.png

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/igo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/pidrbizn052015.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/el_zak.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/zenergo.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/linija5.gif

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kupuy_ternopilske.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/kopalyny.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/knyg.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/la_strada_d.jpg