Ternopil Regional State Administration
46021, м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8
 
укр рус eng
Search
Advanced Search

Useful links

  • Antimonopoly Committee of Ukraine
  • Тернопільський обласний центр зайнятості
  • Головне управління державної служби України

Poll

.
Main page

News

Print 25.02.15 | 17:49

Тернопільщина четвертий в Україні регіон, де розвивається служба надання допомоги хворим з гострим коронарним синдромом та інфарктом міокарда

Виконувач обов’язків зустрівся з фахівцями Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова та Інституту педіатрії акушерства і гінекології, які 25 лютого з робочим візитом перебувають на Тернопільщині. Під час зустрічі обговорили шляхи реалізації в області Всеукраїнського проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф».

Як зазначив головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих» доктор медичних наук Костянтин Руденко, проект представили в одинадцяти регіонах України. Реалізують його за сприяння Міністерства охорони здоров’я, Національної академії медичних наук України та Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.

«Ситуація з серцево-судинною захворюваністю по Україні несприятлива – 66 %  населення помирає від хвороб серця та судин, - зазначив Костянтин Руденко. -  Протягом останніх чотирьох років у цій галузі медицини державні програми не реалізуються, тому ми започаткували цей проект «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф». Він спрямований на вирішення низки питань підвищення якості надання медичної допомоги населенню та доступності високоспеціалізованої діагностики й лікування».

В рамках відвідин фахівці Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова та Інституту педіатрії акушерства і гінекології провели науково-технічну конференцію. Обстежили спеціалісти і хворих на серцево-судинні недуги дорослих та дітей.

«Також ми оглянули потужності «Тернопільської університетської лікарні» на предмет готовності надання допомоги кардіологічного профілю, ознайомилися з роботою Міської лікарні №2, де є енергетична установка і є можливість допомагати хворим з гострим інфарктом міокарда, - констатував Костянтин Руденко. – Враження у нас склалися хороші тому, що це четвертий в Україні регіон, де розвивається служба надання допомоги хворим з гострим коронарним синдромом та інфарктом міокарда».


Іван Крисак подякував фахівцям за те, що не оминули своєю увагою Тернопільщини та запевнив, що турбота про здоров’я жителів області – пріоритет для влади краю.

«Приємно що ви належно оцінили діяльність наших медичних закладів, фахового персоналу, - зазначив виконувач обов’язків голови ОДА – Тішить високий рівень знань та фахова підготовка кардіологів краю. Ваш проект дуже потрібний та не має лишатися поза увагою. Зі свого боку ми намагатимемося максимально сприяти розвитку кардіохірургії в області, адже маємо для цього хороші перспективи».

.

Information Services