Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну

Новини

Роздрукувати 14.05.19 | 16:33

25 травня відбудеться ХVІІІ збір дитячо-юнацьких об'єднань "Козацьке коло".

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення ХVІІІ збору дитячо-юнацьких об’єднань "Козацьке коло - 2019", присвяченого Дню героїв та 76-ій річниці Молотківської трагедії. 
Як уже зазначалось раніше, козачата на Лановеччині збираються традиційно, а метою проведення заходу є національно-патріотичне виховання підростаючого покоління. Цього року за ініціативою наказного отамана Тернопільських козаків, родом із села Молотків, генерал-хорунжого Володимира Мосейка наш район запросив до участі теофіпольців, запропонувавши провести збір на межі двох областей - Тернопільської та Хмельницької. Урочисте відкриття змагань має розпочатись в центрі села Молотків Лановецького району біля пам’ятного знака, встановленого на місці спалених гітлерівцями у кузні селян. Далі колона рухатиметься символічною вулицею спалених хат, що складає експозицію Меморіального комплексу «Молотківська трагедія». Біля стіни пам’яті, пам’ятника невідомому солдату, закам’янілої у горі Матері учасники збору покладуть квіти. Козачата пройдуть селом до озера, минуть символічний блокпост, сформований козаками Тернопільського крайового коша під проводом учасника бойових дій АТО осавула українського козацтва Сергія Ліпяніна і уже на Хмельниччині розпочнуть свої змагання. В рамках заходу відбудеться урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Теофіпольським районом Хмельницької області, Лановецьким районом Тернопільської області, громадською організацією «Десантно-козацький рій Українського козацтва» та іншими козацькими формуваннями України про створення на границі між Хмельницькою та Тернопільською областями Волинсько-Подільської Січі. Присутні на заході матимуть змогу спостерігати за показовими виступами учасників бойових дій АТО/ООС - представників українського козацтва та покуштувати обід з їх польової кухні. Гостей свята очікує ще багато інших цікавинок.
На засіданні оргкомітету, яке відбулось за участю делегації Теофіпольського району, повідомили, що  від Хмельниччини зголосились чотири команди та 19 - з Лановеччини, серед яких команди шкіл Борсуківської та Лановецької ОТГ. Переможці змагань отримають Кубки.

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif