Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну

Новини

Роздрукувати 13.05.19 | 14:12

Учасників гри "Сокіл" ("Джура") привітав голова РДА Юліан Сірант.

У с.Вишгородку, на базі місцевої школи проходить районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" («Джура») в якому беруть участь 14 команд (10- у "Джура" та 4 - у "Сокіл"), представлених загальноосвітніми школами Лановеччини.

Учасників привітали голова районної державної адміністрації Юліан Сірант та перший заступник голови Олександр Батожний. "Дуже важливо здобувати знання, вміння і навички, які ви демонструватимете сьогодні. Адже іде війна і Україна потребує захисту. І саме від вашої патріотичної позиції, ваших вміння залежить чи буде незалежною наша держава в майбутньому", - підкреслив голова РДА.

Розпочались змагання. Хлопці і дівчата 6-8 класів беруть участь у грі "Джура" та намагаються якнайкраще продемонструвати свій стройовий впоряд, якнайшвидше подолати смугу перешкод, якнайвлучніше відстрілятись, якнайправильніше надати першу долікарську допомогу, продемонструвати топографічну підготовку, перетягнути канат. 

Учасники гри "Сокіл" (учні 9-10 класів) теж демонструють свій стойовий впоряд, а ще виконують творе завдання (монолітний показ елементів стройової підготовки), долають смугу перешкод, транспортують "потерпілого" за допомогою жердини, рухаються по-пластунськи, метають гранату в ціль, долають заболочену ділянку за допомогою жердини та по купинах, долають етап за допомогою маятника (вертикальної мотузки), переправляються через яр по колоді, транспортують потерпілого на плащ-накидці, долають завалу у протигазі, стріляють, рятують, розбирають та складають автомат, змагаються у військово-історичному конкурсі "Відун", перетягують канат.

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif