Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну

Новини

Працівники РДА взяли участь в проведенні виїзної дистанційної площадки у с.Борсуках (ОТГ).

23.07.2018 | 12:05

?¤???‚?? ?›?°???????µ?†?????° ?€?°?????????° ?„?–?»?–? ???µ?€???????–?»????????????? ???±?»?°????????? ?†?µ???‚?€?? ?·?°??????‚????‚?–.Працівники управління соціального захисту Лановецької районної державної адміністрації взяли участь в проведенні фахівцями Лановецької районної філіїі Тернопільського обласного центру зайнятості виїзної дистанційної площадки з метою надання практичної допомоги жителям села Борсуки, що входить до складу Борсуківської сільської ради (об’єднаної територіальної громади).

more...

Канадійка Руслана Вжесневська пішки долає шлях із Києва до Ворохти на підтримку сиріт України.

20.07.2018 | 15:05

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/163223/oda_6087.jpgТернопільський край гостинно приймає учасників благодійної пішої ходи, організованої громадянкою Канади українського походження Русланою Вжесневською, яка є президентом й засновником Міжнародного благодійного фонду Help Us Help The Children (HUHTC) та Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Нове покоління». Сьогодні, 19 липня команда волонтерів з України, Канади і Швейцарії дісталася до Чорткова, де відвідала будинки сімейного типу та благодійну організацію «Дім Милосердя». Учасників ходи привітав на рідній Чортківщині також і народний депутат України Олег Барна.

«Щиро дякую вам за таку ініціативу. У нелегкий для нашої держави час доволі важливою є підтримка волонтерських організацій, у тому числі й з-за кордону», — зазначив Олег Барна.

more...

Розвиток місцевого виробництва - це нові робочі місця та збільшення надходжень в місцевий бюджет,- Юліан Сірант

20.07.2018 | 12:23

Голова райдержадміністрації Юліан Сірант провів робочу зустріч із директором ДП «Кременецький лісгосп» Богданом Косінським та лісничим Ланівецького лісництва Тарасом Мордасом.

more...

У "Лісовій казці" побували козаки!

20.07.2018 | 08:30

Сьогодні закінчується друга зміна в оздоровчому таборі "Лісова казка", що в с.Борщівці Лановецького району. Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант спільно з першим заступником Олександром Батожним побували на місці та поспілкувалися з  дітьми про враження від відпочинку.

more...

Підтримаймо власного виробника - Юліан Сірант

19.07.2018 | 16:56

Про постачання в заклади освіти та медицини хлібобулочних виробів місцевого виробництва йшлось під час зустрічі голови райдержадміністрації Юліана Сіранта з місцевим підприємцем  Василем Олеськівим.  

more...

Підвищення закупівельної ціни на молоко - це реально, за умови створення молочних кооперативів.

19.07.2018 | 15:24

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Кравчук здійснив робочу поїздку на територію Верещаківської сільської ради і за участю представників служби постачання сировини ПрАТ «Тернопільський молокозавод» провів зустріч з мешканцями сіл  Верещаки та Лопушне з метою врегулювання ситуації, що склалась із закупівельною ціною на молоко.  Селяни вимагають підвищення ціни. В процесі зустрічі представники молокозаводу повідомили, що готові до співпраці у напрямку підвищення якості молока, що дасть можливість підняти закупівельну ціну.  

more...

Триває підготовка до вшанування в районі Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

19.07.2018 | 11:50

Відбулося засідання оргкомітету з відзначення в районі Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний за участю голови районної ради Руслани Кушнір та секретаря Лановецької міської ради Вікторії Хом‘як.

Члени оргкомітету доповіли про стан виконання доручень з підготовки святкування та основні заходи, які відбуватимуться в районі.

more...

Проведено засідання комісії.

19.07.2018 | 11:14

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний провів засідання  комiсiї при районній державній адміністрації по розгляду звернень громадян щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання.

more...

Потерпілим на виробництві профінансовано страхових виплат на 3,8 млрд грн

18.07.2018 | 16:56

Упродовж 6 місяців 2018 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України на щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей було направлено 3,8 млрд гривень. Станом на сьогодні зазначені виплати отримують понад 207 тис. осіб.

more...

Лікування і реабілітацію у І півріччі пройшли 6 338 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва.

18.07.2018 | 16:27

Похожее изображениеУпродовж І півріччя 2018 року у закладах охорони здоров’я було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 6 338 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.  Застраховані особи отримують зазначені послуги безоплатно, повністю за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

more...
Усього: 6933
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg