Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну

Новини

Відбулася нарада з питань безпеки дорожнього руху.

15.11.2018 | 11:11

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант провів нараду з питань безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування та проведення "Тижня безпеки дорожнього руху" на території району. В нараді взяли участь заступники голови районної державної адміністрації, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, поліції, філії «Лановецький райавтодор», засобів масової інформації.

more...

Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

15.11.2018 | 11:01

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив представникам  регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.

more...

Підсумки Ради регіонального розвитку в Києві: Консолідація заради розвитку

15.11.2018 | 10:48

Взяти відповідальність на себе і працювати так, щоби українці бачили результати роботи - Президент зібрав регіони на масштабну Раду регіонального розвитку в столиці аби підсумувати результати за рік і знайти ідеї для планів на майбутнє.

more...

МІП: Презентовано заходи до 85-х роковин Голодомору

14.11.2018 | 16:58

13 листопада 2018 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція на тему «Як Україна і світ відзначають 85-ті роковини Голодомору».

more...

Мова – сутність нашої української ідентичності

14.11.2018 | 16:46

  9 листопада в нашій державі відзначили День української писемності та мови. Головна традиція свята – загальнонаціональний радіодиктант для всіх бажаючих. Цю акцію започатковано з 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з'ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

more...

Відбулася нарада з питання проходження осіннього призову громадян.

14.11.2018 | 16:17

Першим заступником голови районної державної адміністрації, головою районної призовної комісії Олександром Батожним спільно з районним військовим комісаром підполковником Олегом Касюном та представниками  виконавчих комітетів сільських рад (Бережанської, Гриньківської, Іванковецької) та Лановецької міської ради провели нараду з питання проходження осіннього призову громадян на строкову військову службу.

more...

Двох працівників культури з Лановеччини нагородили грамотами управління культури обласної державної адміністрації.

14.11.2018 | 15:46

Директор Меморіального комплексу - музею "Молотківська трагедія" Оксана Борух та художній керівник Вербовецького будинку культури Леонід Кухарук нагороджені грамотою управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток української національної культури, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. 

more...

Відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

14.11.2018 | 12:07

Відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, яке провів заступник голови райдержадміністрації Володимир Кравчук за участю голови районної державної адміністрації Юліана Сіранта.

На порядку денному розглянули  питання про епізоотичну ситуацію та заходи з профілактики сибірки сільськогосподарських тварин на території Лановецького району.  

more...

Відновлення військових з’єднань – це також елемент розвитку регіону! (відео)

14.11.2018 | 10:02

В умовах війни на східному фронті нашої країни – питання обороноздатності є одним із найважливіших. Сьогодні значні ресурси спрямовані на те, щоб відновити, підтримувати та розвивати Збройні сили України.

Тернопільщина також посилено працює у цьому напрямі. Про це зазначив голова ТОДА Степан Барна під час засідання Ради регіонального розвитку, яка відбулася в Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка.

more...

Проведено семінар з орендарями водних об’єктів.

13.11.2018 | 15:44

З метою забезпечення виконання розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 22 листопада 2017 року № 784-од «Про забезпечення ефективного використання водних ресурсів області», начальником відділу водних об’єктів Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Василем Майка спільно з представниками Державної екологічної інспекції  в Тернопільській області, управління екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації проведено семінар з орендарями водних об’єктів Лановецького, Шумського та Кременецького районів.

more...
Усього: 7301
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif