Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну / Спостережна комісія

Аналіз диіяльності спостережної комісії при райдержадміністрації за ІІ півріччя 2016 року


      

 

Інформація

для розміщення на сайті районної державної адміністрації

Аналіз діяльності спостережної комісії при районній державній адміністрації

у IІ півріччі 2016 року

 

 

1. Протягом ІІ півріччя 2016 року було проведено 6 засідань спостережної комісії при районній державній адміністрації на якому  розглядалися питання:

 

-                   Про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації з питань соціальної адаптації осіб умовно-достроково звільненим з місць позбавлення волі.

-                   Про розгляд поведінки осіб, умовно-достроково-звільнених від відбування покарання.

-                   Про стан роботи Лановецького районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді з  питань соціального супроводу за дітьми та молоддю, які відбувають покарання не пов’язане з позбавленням волі та умовно-достроково звільнених з місць позбавлення волі.

-                   Про стан організації роботи з питань працевлаштування та навчання умовно-достроково звільненими особами.

-                   Про надання послуг особам, які умовно-достроково звільнилися з місць позбавлення волі закладами охорони здоров'я району.

-                   Про стан соціальної адаптації, трудового та побутового влаштування осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання.

-                   Про забезпечення надання особам, звільненим з місць позбавлення волі – хворим на туберкульоз, лікувально-профілактичної та санітарної допомоги.

-                   Працевлаштування умовно-достроково звільнених від відбування покарання, виконання ними трудових обов’язків.

-                   Сприяння соціальної адаптації умовно-достроково звільнених осіб , що перебувають на постійному місці проживання.

 

Прийняті рішення: 

- Секретару спостережної комісії при райдержадміністрації продовжувати співпрацю з Лановецьким ВП Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області стосовно збірки облікової роботи осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання.

- Затвердити план роботи спостережної комісії при райдержадміністрації на І півріччя 2017 року.
- Всю подану інформацію взяти до відома.

 

2. Організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання:

У І півріччі 2016 року до спостережної комісії при районній державній адміністрації звернень від громадян чи повідомлень із закладів пенітенціарної служби не надходило.

Станом на 1 липня 2016 року в спостережній комісії при райдержадміністрації особи умовно - достроково звільнені від відбування покарання. на обліку не стоять.

 

3. Сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених осіб та створенні належних умов для їх тримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян:

При надходженні повідомлення з установ виконання покарань щодо умовно – достроково звільнених від відбування покарання осіб – проводиться вивчення умов проживання членів родини засуджених з метою покращення соціальної адаптації в суспільстві.

 

4. Організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання:

 

-     кількість осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, що перебувають на обліку - 0, взятих на облік - 0, знятих з обліку - 0;

 

5.  Надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання:

 

     Враховуючивідсутність,взятих на облік, осіб умовно – достроково звільнених від відбування покарання та таких, які відбули покарання – немає необхідності  у створенні центру соціальної адаптації та інших установ і організацій, діяльність яких спрямована на надання таким особам допомоги у соціальній адаптації. Проте, з метою здійснення соціального патронажу щодо неповнолітніх та осіб молодіжного віку надано відповідні доручення центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, а органам місцевого самоврядування щодо осіб старшого віку по місцю їх проживання. Центром зайнятості  відповідно до ст.14 Закону України «Про зайнятість населення», держава забезпечує надання додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню окремим категоріям громадян, у тому числі і особам, звільненим від відбування покарання або примусового лікування. Для працевлаштування таких осіб підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота в розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік. Роботодавці самостійно розраховують квоту та забезпечують працевлаштування громадян, які належать до конкурентоспроможних на ринку праці.У липні - грудні 2016 року  умовно- достроково звільнені особи за послугами у районний центр зайнятості не звертались.

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                                                 О.М.БАТОЖНИЙ

 

Спеціаліст по взаємодіїз правоохоронними

органами, запобігання та виявлення

корупції відділу органі                                                                           І.С.ШАНДРУК