Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну / Грантові проекти та програми

Конкурс з відбору ОМС по проекту "Пряма демократія в дії"


Інформуємо про те, що з метою підвищення рівня прозорості, підзвітності органів місцевого самоврядування (ОМС) та залучення громадян до формування і прийняття рішень на місцевому рівні Західноукраїнський ресурсний центр (ЗУРЦ) за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального розвитку (ЧФРС) оголошують конкурс з відбору ОМС для участі у Проекті “Пряма демократія в дії” (далі – Конкурс).

За результатами відбору планується обрати 4 міські ради з усіх областей України, які будуть запрошені до участі у Всеукраїнській школі демократичних правил та процедур для ОМС України, а також, у випадку закріплення у регламенті міської ради норми про онлайн інтернет-трансляцію засідань сесії, отримають обладнання для забезпечення такої трансляції.

Для участі у даному Конкурсі необхідно до 29 травня 2015 року надіслати заповнену анкету (додається) разом зі сканованою сторінкою з підписами на електронну адресу office@zurc.org з назвою повідомлення “Пряма демократія в дії”, а також оригінал анкети – на адресу: Західноукраїнський ресурсний центр, вул. Лисенка 21, м. Львів, 79008. Про результати конкурсу його учасників буде повідомлено письмово до 20 червня 2015 року.

Детальнішу інформацію щодо даного Конкурсу можна отримати у додатках та у менеджера проектів Соломії Саврук за тел.: (032) 297-66-24 (e-mail: solomia.savruk@gmail.com), а також на веб-сайті ЗУРЦ (http://zurc.org/uk/novyny/uvaha-konkurs-dlia-miskykh-rad).

Умови участі

Анкета
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif