Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну / Грантові проекти та програми

Щодо відбору до Школи Лідерів Змін


Інформуємо про те, що низка громадських організацій (Фонд “Європа ХХІ”, Інформаційний центр “Майдан Моніторинг” і “Спілка 4 червня” (Польща) за сприяння Міжнародного фонду “Відродження” оголошують другий відбір до Школи Лідерів Змін (далі – Школа), яка відбудеться 23-27 квітня 2015 року в м. Бережани.

До участі у відборі запрошуються громадські активісти, експерти, депутати місцевих рад і громадські журналісти, які працюють в локальних громадах (проекти, які охоплюють до 50 тис. осіб у селі, малому місті, вулиці чи мікрорайоні великого міста).

Програма Школи передбачає п’ятиденне навчання, а саме: тренінги, низка практичних вправ, навчально-методичні матеріали, широкі контакти та змістовна комунікація. У рамках програми забезпечується навчання за наступними напрямками: лідерство, соціальний капітал, входження у владу, SWOT-аналіз проблем на місцевому рівні, психологія стосунків у громаді, менеджмент і фандрайзинг, суспільні кампанії, нові медіа у житті громади, безпека у місті та багато іншого.

Проїзд, проживання і харчування учасників забезпечується за рахунок організаторів.

Для участі у даному відборі необхідно до 10 квітня 2015 року заповнити заявку за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1Dgy0-6MxcW_MT96kLQ0Z9z2tRyFxSigTKMPYSjpnSow/viewform. Рішення про переможців у відборі буде прийнято 13 квітня 2015 року.

За додатковою інформацією щодо даного відбору можна звертатися до відповідальних осіб: Галини Усатенко (тел.: 067 446-60-53, 050 469-59-13; e-mail: galyna.usatenko@gmail.com) та Наталії Зубар (тел.: 091 922-97-55; e-mail: panimaidan@gmail.com.
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif