Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну / Лановецьке об'єднане управління Пенсійного Фонду України

Діяльність Управління.


 Зустріч з представником громадської організації

   В Лановецькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду відбулася зустріч з представником громадської організації Іваном Стецюком. 

   В зустрічі прийняли участь: начальник Лановецького відділу призначення, перерахунку та виплати пенсій Марія Козак, та головні спеціалісти Лановецького відділу обслуговування громадян Людмила Рейтор, Юлія Рачковська.

   Під час заходу обговорили питання соціального та пенсійного забезпечення, а також надавались роз’яснення щодо перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам.

   Було акцентовано увагу на функціонуванні веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України,  який забезпечує надання інформативних послуг громадянам та застрахованим особам безпосередньо через мережу, не виходячи з дому, а також про можливість отримання важливої інформації із газети «Пенсійний кур’єр». 

   На всі поставлені питання Іван Стецюк отримав кваліфіковані роз’яснення.

 

 

Брифінг за легальну зайнятість

   У приміщенні Лановецької районної державної адміністрації відбувся брифінг на тему: «План заходів робочої групи щодо виявлення неоформлених працівників при проведенні обстеження робочих місць на квітень 2018 року».

   До складу робочої групи увійшли представники всіх органів влади, які в межах своїх повноважень ведуть аналіз, та боротьбу з порушенням законодавства в частині легальної оплати праці та зайнятості населення, а саме: Державна податкова служба – Володимир Горощук, Лановецьке об’єднане управління Пенсійного фонду – Іван Дмитришин, Лановецька філія районного центру зайнятості Ольга Грицай, Управління соціального захисту населення –Тетяна Воронюк, Оксана Копійковська.

   Ця група  тримає на постійному контролі діяльність керівників підприємств, які платять мінімальну заробітну плату.

  Ще одним напрямком роботи є проведення обстежень суб’єктів господарювання з питань легалізації та детінізації праці найманих працівників.

   Учасники брифінгу ще раз наголосили на ризиках, які несуть працівники та роботодавці при неналежному оформлені трудових відносин та мінімізації заробітної плати.

   Основні питання стосувались шляхів становлення та розвитку цивільного ринку праці та вжиття заходів щодо легалізації заробітної плати.

 

Описание: D:САЙТПенсійний фондIMG-1df0cbb8584c81f8e9237605812f5a27-V.jpg      14 березня 2018 року працівниками управління Пенсійного фонду України відбувся прийом громадян у Новосільській територіальній громаді.

Новосільська громада знаходиться на території Підволочиського району одна із найменших в районі. До її складу входять 3 сільських ради: с.Нове Село, с.Гнилиці, с.Лисичинці , де  проживає 3731 мешканців, з них 967 пенсіонерів.

На прийомі громадян були: перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Алла Якубовська, начальник Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області  Володимир Івашук, заступник начальника Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Леся Береза, та голова Новосільської територіальної громади Ілько Стахурський.

 Під час прийому громадян обговорено питання надання фахівцями Управління безпосередньо на території громади послуг з використанням сучасних інформаційних технологій із забезпеченням дотримання вимог та принципів надання послуг у громаді, з подальшою обробкою пенсійної документації.

    Алла Якубовська наголосила, що метою тісної співпраці з територіальною громадоює, покращення якості обслуговування громадян. Пенсіонери зможуть отримати консультації з усіх питань, що належать до компетенції Пенсійного фонду України, зокрема щодо порядку  призначення, перерахунку та виплати пенсій, роз’яснення норм чинного законодавства у сфері пенсійного забезпечення, не відвідуючи при цьому управління Фонду.

 

 

Описание: http://www.doz.te.gov.ua/data/upload/publication/lanovetska/ua/23438/img-b3fa2d12301e946993472f61a9ed611e-v.jpg 

   12 березня працівниками Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області  спільно з управлінням юстиції проведено флешмоб.

   Учасники акції розповіли перехожим про те, що одержуючи неофіційну зарплату людина позбавляє себе гідної пенсії в майбутньому, а також наголосили на важливості укладання трудових договорів та дотримання законодавства з оплати праці.

   Під час заходу громадянам були роздані тематичні буклети та консультації з питань зайнятості населення та інших питань, що турбують сучасних Ланів чан.

 Запропоновано зареєструватись на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за даними, про сплату пенсійних внесків роботодавцем за найманого працівника.

 

 

Описание: http://www.doz.te.gov.ua/data/upload/publication/lanovetska/ua/23438/img-b0dd031055e392fb134d7da0bded5bc0-v.jpg  

В Лановецькій райдержадміністрації 02 березня 2018 року  відбулося позачергове засідання комісії у зв’язку з ситуацією, яка склалась у сфері споживання природного газу.

   Участь у засіданні взяли: Голова Лановецької райдержадміністрації Юліан Сірант, начальник Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Володимир Івашук, члени комісії та керівники підприємств, установ організацій.

   Комісія вирішила: вжити заходів щодо зменшення споживання природного газу об’єктами теплопостачання навчальних закладів та призупинити в них навчальний процес до 12 березня 2018 року.

   Зменшення споживання природного газу здійснюватиметься за рахунок доведення температурних режимів опалення приміщень до мінімально допустимих значень.

 

 

Описание: http://www.doz.te.gov.ua/data/upload/publication/lanovetska/ua/23438/p2280259.jpg  

На базі Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України 28 лютого 2018 року відбулася виїзна колегія по підведенню підсумків роботи об’єднаних управлінь за 2017 рік, в присутності першого заступника начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Якубовської Алли Всеволодівни.

   На якій було заслухано звіт про роботу начальників Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Маринюка Олександра Сергійовича, та начальника Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івашка Володимира Івановича.

   В своїх виступах начальників об’єднаних управлінь було висвітлено роботу та проблемні питання які виникають в процесі роботи.

   Підвела підсумки колегії Алла Всеволодівна Якубовська, яка зосередила увагу присутніх на цільовому використанні коштів підприємств поштового зв’язку для попередження виникнення переплати пенсії.

 

Описание: http://www.doz.te.gov.ua/data/upload/publication/lanovetska/ua/23438/p3020268.jpgСпеціалісти Лановецького об’єднаногоуправління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели флешмоб «за легальну зайнятість». Населенню доносилась важливість легальної зайнятості, актуальні питання пенсійного законодавства та недопущення корупційних ризиків.

 Легалізація трудових відносин

  

Виплата заробітної плати у “конвертах” – це проблема яка несе за собою багато негараздів. Нелегальна заробітна плата зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів.

   Працівники, які одержують гроші “в конвертах”, є заручниками самих себе. Отримуючи нелегальну винагороду в результаті домовленості з роботодавцем, вони позбавляють себе соціальних виплат та гарантій.

   Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне і доти, поки вважає за потрібне. Працівник не має жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та трудового стажу. Необхідно усвідомити, що згода громадян отримувати зарплату “в конвертах” позбавляє їх соціального захисту. Адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати.

   Якщо ж сума нарахованої заробітної плати, з якої сплачені внески, менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно заробітній платі.

   Якщо з якихось причин роботодавець не сплачує внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за своїх найманих працівників (причиною може бути і виплата заробітної плати “в конвертах” без сплати страхових внесків, і нарощування заборгованості як з виплати заробітної плати, так і зі сплати страхових внесків), то періоди, за які не сплачені внески, “випадають” із страхового стажу найманого працівника та не включаються в заробіток для розрахунку розміру пенсії.

 

 

Описание: http://www.doz.te.gov.ua/data/upload/publication/lanovetska/ua/23438/img-5576ef4516b7cbfaefa901161b63ac3e-v.jpg 

В Лановецькій районній державній адміністрації за участю представника Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України відбулася комісія з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям житлових субсидій, та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговиків за місцем фактичного проживання.

 

 

Описание: http://www.doz.te.gov.ua/data/upload/publication/lanovetska/ua/23438/img-200d5534b3bdef5514d94a6cb396d8dd-v.jpg 

 

В Лановецькійрайонній державній адміністрації відбулося засідання районної тимчасової комісії на якій розглядалися питання щодо погашення заборгованості по підприємствах-боржниках, у яких наявний борг перед Лановецьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Тернопільської області.

 

 

 

 

День вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

Описание: http://www.doz.te.gov.ua/data/upload/publication/lanovetska/ua/23438/img-08bb6fd93745808ecf0cc88155afb7da-v.jpg 

20 лютого в Україні відзначається день Героїв Небесної сотні. Українці вшановують подвиг учасників Революції гідності та проводять заходи пам’яті Героїв Небесної Сотні. Також, в м. Ланівці на майдані Незалежності відбулася молебень по загиблим героям Небесної Сотні в якій прийняли участь представники місцевої влади, громадськості, школярі, а також працівники Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду.

 

 

 

Фахівцями Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області проведено «День відкритих дверей»

Описание: http://www.doz.te.gov.ua/data/upload/publication/lanovetska/ua/23438/img_20180216_141740.jpg 

Під час заходу фахівці Фонду продемонстрували відвідувачам роботу громадської приймальні, що діє за принципом «єдиного вікна», розповіли про нову систему обслуговування громадян на базі централізованої системи призначення та виплати пенсій.

   Головний спеціаліст Фонду Оксана Цюх ознайомила учасників заходу з функціями та завданнями Пенсійного фонду, зі змінами в Пенсійному законодавстві, акцентували увагу на важливості легальної зайнятості для кожного громадянина.

     Громадяни ознайомились з процедурою реєстрації на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду, за допомогою якого можна дистанційно взаємодіяти з органами Фонду. Наприкінці заходу присутні отримали відповіді на поставлені запитання та інформаційні буклети.

Описание: http://www.doz.te.gov.ua/data/upload/publication/lanovetska/ua/23438/p2150247.jpg 

15 лютого пройшла низка заходів присвяченим згаданим вікопомним подіям - виведення радянських військ із Афганістану. Біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам зібралися колишні афганці, їхні рідні та друзі, гості-бойові побратими, а також представники районної та міської влади, пересічні Ланівчани. Не байдужими і залишилися представники Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду. Розпочали захід із вшанування хвилиною мовчання тих, хто загинув в тій далекій війні. Виступаючи на мітингу, вшановуючи пам'ять молодих юнаків, життя яких навіки залишилося в ущелинах ісламської країни, вклонилися і тим, хто повернувся живим, але з кривавою та скаліченою побаченим душею. Учасники зібрання поклали квіти до пам’ятника воїнам-афганцям.

 

 

Описание: http://www.doz.te.gov.ua/data/upload/publication/lanovetska/ua/23438/p2130239.jpg 

 

     Чернихівецька об’єднана територіальна громада, що у Збаразькому районі – одна із найменших на Тернопільщині. До її складу входять три села: Чернихівці, Старий Збараж, Верняки та об’єднує трохи більше 2 тисяч мешканців, з них 582 пенсіонери.

13 лютого відбулося відкриття віддаленого робочого місця для працівників управління Пенсійного фонду. У заході взяли участь начальник головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик, начальник Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області  Володимир Івашук та голова Черниховецької об’єднаної територіальної громади Марія Кипибіда, на якій вирішено питання надання фахівцями Управління безпосередньо на території громади послуг з використанням сучасних інформаційних технологій із забезпеченням дотримання вимог та принципів надання послуг у громаді, з подальшою обробкою пенсійної документації.

Ігор Москалик наголосив, що метою тісної співпраці з територіальною громадою є покращення якості обслуговування громадян. Пенсіонери зможуть отримати консультації з усіх питань, що належать до компетенції Пенсійного фонду, зокрема щодо порядку  призначення, перерахунку та виплати пенсій, роз’яснення норм чинного законодавства у сфері пенсійного забезпечення, не відвідуючи при цьому управління Фонду.

 

Описание: http://www.doz.te.gov.ua/data/upload/publication/lanovetska/ua/23438/img-03d8dc79a43928337f5cb2e27e2a3dd7-v.jpg 

            У Лановецькій райдержадміністрації відбулося позапланове засідання колегії з питань виконання районного бюджету, стану надходження коштів до бюджетів усіх рівнів та Пенсійного фонду, виплати заробітної , інших соціальних виплат за 2017 рік. На якій завідувач сектору забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного відділу Іван Дмитришин ознайомив присутніх із станом погашення заборгованості та надходження платежів до бюджету Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України за 2017 рік.

 

                                         

                                              Зміни в пенсійному забезпеченні

Із 1 січня 2018 року набули чинності нові законодавчі норми

 Для тих, що вже отримують пенсію

   Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 №2148-VIII (далі –Закон 2148) Пенсійний фонд України здійснив перерахунки пенсій, а саме:

- особам, які досягли віку 65 років, мінімальний розмір пенсій за віком за наявності в чоловіків страхового стажу встановлено в розмірі 40% від мінімальної заробітної плати (1489,20 грн). Мінімальна заробітна плата, визначена законом про Державний бюджет України на 2018 рік, становить 3723 грн;

- здійснено перерахунки раніше призначених пенсій шляхом встановлення максимального розміру пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, окрім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) на рівні 10 прожиткових мінімумів, установлених для осіб, що втратили працездатність-13730 грн.

 

Описание: http://www.doz.te.gov.ua/data/upload/publication/lanovetska/ua/23438/img-f18247171edcb07c72ca9caec63f48fc-v.jpgСемінар-навчаннядля роботодавців

З питань змін трудового законодавства, ефективні способи дотримання законодавства про працю та попередження порушень законодавства про працю зміни та порядок сплати ЄСВ.                          Лановецькій райдержадміністрації відбувся семінар-навчання для роботодавців з питань змін трудового законодавства, зміни та порядок сплати ЄСВ.

       Інформували: Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятості та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Тернопільській області; начальник відділу взаємодії з роботодавцями районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості; завідувач сектору забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного відділу Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області; головний державний інспектор Лановецького відділення Кременецької ОДПІ Тернопільської області.

           Звернуто увагу присутніх, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» встановлено підвищення мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатних громадян з 01 січня 2018 року до 3723 грн. Також присутні обговорили питання своєчасності виплати заробітної плати, строки її виплати, строки розрахунку при звільненні працівника, виплати всіх сум, що належить йому від підприємства. Звернули увагу присутніх, що при обчисленні розміру заробітної плати найманого працівника, для забезпечення її мінімального розміру, не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат, порядок заповнення звіту при нарахуванні ЄСВ, порядок зарахування стажів при нарахуванні заробітної плати менше мінімальної, порядок здійснення доплати до мінімальної заробітної плати.

        Підняті на семінарі питання викликали інтерес у присутніх, під час обговорення доповідачі відповідали на запитання, що цікавили роботодавців.

 Зміни у пенсійному забезпеченні

Для тих, що вже отримують пенсію: відповідно до Закону України (про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 №2148-VIII (далі-Закон 2148) Пенсійний фонд України здійснив перерахунки пенсій, а саме:

особам, які досягли віку 65 років, мінімальний розмір пенсії за віком за наявності в чоловіків 35 років, а в жінок 30 років страхового стажу встановлено в розмірі 40% від мінімальної заробітної плати (1489,20 грн). Мінімальна заробітна плата, визначена про Державний бюджет України на 2018 рік, становить 3723 грн;

здійснено перерахунки раніше призначених пенсій шляхом встановлення максимального розміру пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, окрім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) на рівні 10 прожиткових мінімумів, установлених для осіб, що втратили працездатність-13730 грн.

 

 

Описание: http://www.doz.te.gov.ua/data/upload/publication/lanovetska/ua/23438/img-d5a16e6dbe2862b3f0c6571e42586d2a-v.jpg25 січня 2018 року в Лановецькій районній раді відбувся брифінг представників виконавчої влади та начальника Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івашука В.І.

   Під час брифінгу розглядались питання про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, про надання іншої субвенції з інших місцевих бюджетів Лановецького району на 2018-2022 роки, та інші актуальні питання.

   Володимир Івашук надав роз’яснення щодо проведених перерахунків з 1 січня 2018 року для осіб яким станом на 1 січня 2018 року виповнилося 65 років, та в кого наявний стаж роботи, в жінок 30 років чоловіків 35 років страхового стажу. Розмір їхньої пенсії становить не менше 40% від середньої заробітної плати по Україні 3723 грн.–1489,20 грн. А також повідомив, що в Україні триває перехід від пенсійного забезпечення до пенсійного страхування, і особлива увага приділяється наявності страхового стажу, який при нарахуванні пенсії вже зараз враховується пропорційно сплаченим страховим внескам на державне пенсійне страхування.

   Під час зустрічі начальник Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Володимир Івашук відповідав на безліч поставлених запитань.

 

Описание: http://www.doz.te.gov.ua/data/upload/publication/lanovetska/ua/23438/.jpg 

 

Відбулося засідання комісії з питань дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

   В Лановецькій районній державній адміністрації відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яку провів заступник голови Лановецької райдержадміністрації Володимир Кравчук.

   На засіданні було розглянуто питання дотримання рівня мінімальної заробітної плати працівників підприємств, установ та організацій.

   На засіданні комісії було заслухано письмові пояснення восьми керівників підприємств, у яких виплата заробітної плати становить менше встановленого законодавством рівня.

   Піднімалось питання корупції та недопущення корупційних ризиків у роботі державних органів.

 

Легалізація тіньової зайнятості

 Як тільки не намагаються деякі роботодавці приховати зі сплатою єдиного соціального внеску за своїх працівників, аби зменшити витрати. А в кінцевому результаті страждають прості люди, бо саме в них таким чином «крадеться» страховий стаж. Також сприяння легалізації тіньової зайнятості стало для Пенсійного фонду України своєрідною справою.

   Інформація, котру містить Пенсійний фонд України, дає змогу здійснювати моніторинг персоніфікованих даних про заробітну плату працюючих громадян. Під час моніторингу часом спливають просто дивовижні факти.

Отримуючи нелегальну винагороду в результаті домоленості з роботодавцем, вони позбавляють себе соціальних виплат та гарантій.

   Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне і доти, поки вважає за потрібне. Адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати.

   Законим України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено, що страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Тобто, якщо працівнику нарахована заробітна плата не менше законодавчо встановленого мінімального рівня і з неї сплачено страхові внески до Пенсійного фонду України (а з 01.01.2011 року – єдиний соціальний внесок відповідно до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”), то такий місяць повністю враховується в страховий стаж і заробітна плата за цей місяць враховується для обчислення пенсії.

   Якщо ж сума нарахованої заробітної плати, з якої сплачені внески, менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно заробітній платі.

   Якщо з якихось причин роботодавець не сплачує внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за своїх найманих працівників (причиною може бути і виплата заробітної плати “в конвертах” без сплати страхових внесків, і нарощування заборгованості як з виплати заробітної плати, так і зі сплати страхових внесків), то періоди, за які не сплачені внески, “випадають” із страхового стажу найманого працівника та не включаються в заробіток для розрахунку розміру пенсії.

 

Описание: http://www.doz.te.gov.ua/data/upload/publication/lanovetska/ua/23438/p1170229.jpg 

  

Відбулося засідання комісії з питань масового вивільнення медичних працівників

 

В Лановецькій районній державній адміністрації відбулася спеціальна комісія для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.  

Спеціалісти Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України прийняли участь у  засіданні комісії з представниками виконавчої влади району.

   Комісія заслуховувала головного лікаря Лановецької комунальної центральної районної лікарні  Гулька Омеляна Миколайовича, про вжиття заходів щодо недопущення масового вивільнення працівників.

   В результаті вжитих заходів підлягає вивільнення 18 працівників молодшого медичного персоналу.

   Учасниками комісії обговорювались питання легальності трудових відносин та ринку праці у районі, рівень виплати заробітної плати та інші актуальні питання.

 

 

Описание: http://www.doz.te.gov.ua/data/upload/publication/lanovetska/ua/23438/13.jpg Відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної

плати та зайнятості населення

 

В Лановецькій районній державній адміністрації відбулося спільне засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, робочої групи з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в районі.

   На спільному засіданні було підведено підсумки роботи за 2017 рік, та визначено основні напрямки роботи групи на 2018 рік.

Зокрема: 1. Проводити два рази в місяць обстеження приватних підприємців по питанню оформлення найманих працівників.

                 2. Запрошувати і заслуховувати звіти керівників бюджетних установ в яких найбільша кількість застрахованих осіб які отримують заробітну плату менше мінімальної.

                 3. Заслуховувати звіти підприємств де кількість договорів ЦПХ перевищують штатну чисельність працюючих.

   Представники комісії звернули свою увагу на дотриманні підприємцями законодавства про працю, легалізації робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/16732.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.jpg

Анонси подій