Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну / Лановецьке об'єднане управління Пенсійного Фонду України

Інформація для громадян


Інформація для осіб передпенсійного віку

Умови призначення пенсії за віком

Зарплата в «конверті» сьогодні – це життя без гарантій та впевненості завтра.

 

При визначенні права на пенсію за віком на пільгових умовах час строкової військової служби

   Зараховується до стажу роботи, що дає право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах, якщо на час призову на строкову службу особа навчалася за фахом у професійно-технічному навчальному закладі, працювала за професією або займала посаду, що передбачала право на пенсію на пільгових умовах.

   Час навчання за спеціальність в професійно-технічних закладах зараховується до пільгового стажу за умови, якщо протягом 3 місяців після закінчення навчання особа працевлаштувалася за набутою (пільговою) професією (стаття 38 Закону України «Про професійно-технічну освіту»).

   Оскільки особа протягом 3 місяців після закінчення навчання в пофтехзакладі працевлаштувалися за набутою (пільговою) професією, час навчання за спеціальністю в професійно-технічному навчальному закладі зараховується до пільгового стажу.

   Зважаючи на те, що на час призову на строкову військову службу особа працювала за професією, що передбачає право на пенсію на пільгових умовах, військову службу також зарахують у пільговий стаж.

   Водночас треба пам’ятати, що навчання та військова служба враховуються в розмірі, який не перевищує всього наявного стажу роботи, що дає право на пільгове пенсійне забезпечення. А пільговий стаж роботи має бути підтверджено відповідно до зазначених вимог.

 

Пенсійне забезпеченняокремихкатегорій громадян

 

 Право на призначення дострокової пенсії за віком мають: військовослужбовці, особи начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейські, які брали участь у бойових діях, в анти терористичній операції в районах її проведення, а також ті, яким встановлено інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва, отриманих під час захисту Батьківщини або під час виконання інших обов’язків військової служби (службових обов’язків), або внаслідок захворювання, пов’язаного з перебуванням на фронті, виконанням інтернаціонального обов’язку чи безпосередньою участю в анти терористичній операції в районах її проведення, дружини (чоловіки), якщо вони не взяли повторний шлюб, і батьки військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейських, які померли (загинули) у період проходження військової служби (виконання службових обов’язків) чи після звільнення із служби, але внаслідок поранення, контузії, каліцтва, отриманих під час виконання обов’язків військової служби (службових обов’язків), захворювання, пов’язаного з перебуванням на фронті, ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи, виконанням інтернаціонального обов’язку чи безпосередньою участю в анти терористичній операції в районах її проведення, особи, яким надано статус учасника бойових дій відповідно до пункту 20 статті 6, особи з інвалідністю внаслідок війни відповідно до пунктів 12 та 13 статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії Ії соціального захисту», особи з числа резервістів і військовозобов’язаних, яким надано статус учасника бойових дій відповідно до пункту 19 статті 6, особи з інвалідністю внаслідок війни відповідно до пункту 11 статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», дружини (чоловіки), якщо вони не взяли повторний шлюб, і батьки, яким надано статус особи, на яку поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», відповідно до абзаців шостого і сьомого пункту 1 статті 10 зазначеного Закону, а також абзацу восьмого пункту 1 статті 10 зазначеного Закону з числа членів сімей резервістів і військовозобов’язаних, - після досягнення чоловіками 55 років, жінками – 50 років та за наявності страхового стажу не менше 25 років у чоловіків і не менше 20 років у жінок.

Веб-порталПенсійного фонду України - сервіс без черг та зайвих витрат 

http://portal.pfu.gov.ua/ 

Описание: Описание: Описание: http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/publication/lanovetska/ua/23439/image002.jpgСьогодні у багатьох громадян час від часу виникає необхідність отримати певну консультацію з питань, які входять до компетенції органів Пенсійного фонду України. Саме веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду і покликаний вирішувати ряд питань його користувачів з мінімальними затратами часу. Це реалізація можливості громадянина дистанційно отримувати певні послуги: чи то з питань пенсійного забезпечення, чи з питань наявної інформації в реєстрі застрахованих осіб про себе. А також можна отримати відповіді на питання, які цікавлять, тощо. Корисною є також можливість подання запитів для підготовки в паперовій формі довідок, інших документів, які заявник зможе отримати під час особистого звернення до органів Пенсійного фонду та інше.

Звертаємо увагу, що також існує можливість подачі заяви на реєстрацію безпосередньо з порталу (без особистої явки до органу Пенсійного фонду). Але слід враховувати, що така послуга доступна тільки при наявності електронно-цифрового підпису (ЕЦП), що також надає додаткові можливості, а саме: подання звернень щодо перерахунку пенсії без безпосередньої явки до відділу Пенсійного фонду; подання звернень щодо призначення пенсії без безпосередньої явки до відділу Пенсійного фонду України; перегляд електронної пенсійної справи.

Важливим є той факт, що під час реєстрації ідентифікація користувачів може здійснюватися за допомогою електронного цифрового підпису, який міститься на платіжних картках, які одночасно є пенсійним посвідченням.

   Процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена – проводиться така процедура тільки один раз. Для цього необхідно звернутися до відповідного територіального органу Пенсійного фонду. Юридичні особи (підприємства, установи, організації) до управління Фонду за місцем їх фактичної реєстрації. При зверненні необхідно заповнити заяву (можна підготувати заяву вдома за формою, яка викладена на веб-порталі, або заповнити безпосередньо при зверненні до Фонду – при необхідності фахівці Фонду допоможуть Вам у її заповненні). Працівники Фонду ідентифікують особу заявника (представника) шляхом перевірки пред’явлених документів та перевіряють повноту та відповідність вказаних у заяві персональних даних особи даним, що містяться у пред’явлених цією особою документах.

  

20.09.2017

Пенсії в разі втрати годувальника: порядок звернення і умови призначення

           

Веб-портал ПенсійногофондуУкраїни

http://portal.pfu.gov.ua/

 

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України діє для забезпечення оперативного надання послуг в електронному вигляді.

На веб-порталі міститься багато корисної інформації (зразки заяв, бланків, нормативно-правові документи та ін.). Зареєструвавшись особа може через інтернет записатись на прийом, відслідкувати про себе інформацію (стаж, сплата внесків, розмір пенсії) в тому числі ту, що подається за неї роботодавцем. З більш обширною інформацією  можна ознайомитись із Порядку надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді (Постанова ПФУ від 07.09.2012 №16-1).

Для того щоб стати користувачем електронних сервісів веб-порталу потрібно зареєструватись. Для цього слід звернутись до органів Пенсійного фонду.

 

Лановецькеоб’єднанеуправління Пенсійногофонду України Тернопільської області

(м.Ланівці,  м.Збараж,  смт.Підволочиськ)

 

47402 вул.Грушевського,13  м.Ланівці  Тернопільської обл.   lanivci.ter@pfu.gov.ua

Тел/Факс (03549) 2 16 67

«Гаряча» телефонна лінія (03549) 2 14 51

 

Графік роботи:

понеділок-четвер    8:00 год.–17:15 год.

              п’ятниця     8:00 год.–16:00 год.

  обідня перерва    13:00 год.–14:00 год.

 

 

Контактні телефони

 

Начальник Лановецького об’єднаного управління  2 16 67

(приймальня)

 

Лановецькийвідділобслуговування громадян       2 14 51

(громадська приймальня)

 

Лановецькийвідділ з питань призначення,

перерахункута виплати пенсій                                 2 14 51

 

Відділ платежівдо пенсійної системи                      2 13 96

 

Відділ контрольно-перевірочної роботи                   2 13 96

 

Бюджетно-фінансовий відділ                                    2 13 31

 

Відділ ведення електронних реєстрів та

підтримки інформаційно-аналітичнихсистем          2 17 90

 

Відділперсоналута

організаційно-інформаційної роботи                        2 15 09

 

Юридичний відділ                                                      2 17 90

 

Відділ адміністрування і захисту

Інформаційно-аналітичнихсистем                           2 17 90

 

Адміністративно-господарський відділ                     2 13 31

 

 

47302 вул.Грушевського,3 м.Збараж     zbarazh.ter@pfu.gov.ua

Тел/Факс   (03550) 2 17 08

«Гаряча» телефонна лінія (03550) 2 46 38

 

Перший заступник начальника

Лановецького об’єднаного управління               2 22 82

 

Збаразький відділ обслуговування громадян    2 46 38

 

Збаразький відділ з питань призначення,

перерахункута виплати пенсій                          2 41 22

 

 

47800 вул.Данила Галицького,67 смт.Підволочиськ     pidvolochisk.ter@pfu.gov.ua

Тел/Факс   (03543) 2 35 06

«Гаряча» телефонна лінія (03543) 2 26 43

 

Заступник начальника

Лановецького об’єднаного управління                    2 33 56

 

Підволочиськийвідділобслуговування громадян  2 26 43

 

Підволочиськийвідділ з питань

призначення, перерахунку та виплати пенсій         2 27 12

 

 

Графік прийому громадян

Начальник об’єднаного управління    понеділок, четвер   9:00 год.–13:00 год.

(м.Ланівці)

Перший заступник начальника           вівторок, четвер      9:00 год.–13:00 год.

(м.Збараж)

Заступник начальника                         понеділок  9:00 год.-12:00 год.; середа 14:00 год.–17:00 год.

(смт.Підволочиськ)

 

 

 

 

Графік виїзного прийому громадян

керівництвомГоловного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області

у Лановецькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області

на І півріччя 2017 року

 

Начальник Головного УПФУ в Тернопільській області

 

26.01.2017    м. Ланівці    прийом громадян 10:00 год.–13:00 год.

26.01.2017    м. Збараж   прийом громадян 14:00 год.–17:00 год.

 

 

Заступник начальника Головного УПФУ в Тернопільській області

 

07.02.2017    м. Ланівці                прийом громадян 10:00 год.–13:00 год.

07.02.2017    смт. Підволочиськ  прийом громадян 14:00 год.–17:00 год.

21.02.2017    м. Збараж                прийом громадян 10:00 год.–14:00 год.

 

16.05.2017    м. Ланівці                прийом громадян 10:00 год.–13:00 год.

16.05.2017    смт. Підволочиськ  прийом громадян 14:00 год.–17:00 год.

30.05.2017    м. Збараж                прийом громадян 10:00 год.–14:00 год.
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/16732.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.jpg

Анонси подій