Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну / Грантові проекти та програми

Проект "У-Медіа"


Щодо грантового конкурсу

Internews i USAID “Посилення

незалежних ЗМІ в Україні”

 

Обласна державна адміністрація інформує про те, що міжнародна неурядова організація Інтерньюз (Internews) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує конкурс заявок на отримання грантів у рамках Проекту “Посилення незалежних ЗМІ в Україні” (далі – Проект “У-Медіа”).

До участі у даному грантовому конкурсі запрошуються офіційно зареєстровані, відповідно до законодавства України, національні й регіональні медіа-компанії та недержавні медіа-організації, що мають на меті поліпшення медіа-сектору в Україні у відповідності із завданнями Проекту “У-Медіа”, а саме: підтримка та сприяння свободі слова і незалежності засобів масової інформації та покращення сприятливого середовища для засобів масової інформації та свободи слова.

Перевага надаватиметься інноваційним реалістичним проектам, покликаним сприяти покращенню медіа-середовища в Україні та підвищенню якості медійної інформації для громадськості.

У рамках Проекту “У-Медіа” приймаються проектні пропозиції згідно з пріоритетними напрямками діяльності (розгорнутий перелік додається):

- саморегулювання в медіа;

- роль засобів масової інформації у вирішенні проблем внутрішньо переміщених осіб;

- медіа-проекти, націлені на примирення та заохочення до національного діалогу;

- прозорість медіа-власності.

Передбачувана тривалість проектів становить до 6 місяців, а максимальний розмір гранту складає 5 тис. дол. США, внесок заявника повинен становити не менше 10% від запитуваної суми.

Для участі у даному грантовому конкурсі необхідно
до 22 лютого 2015 року надіслати аплікаційну заявку українською мовою (інструкція додається) із супровідним стислим описом проекту англійською мовою (1 абзац) на дві електронні адреси
umedia@internews.org та umedia.internews@gmail.com.

Отримані заявки проходитимуть ґрунтовну експертну оцінку (критерії додаються), яка може тривати протягом одного календарного місяця. У разі виникнення додаткових питань з приводу поданої заявки, Інтерньюз може звернутися до заявника по телефону або електронній пошті.

З детальною інформацією щодо участі у даному грантовому конкурсі можна ознайомитися у додатках та на веб-сайті організації Інтерньюз (http://umedia.kiev.ua/u-meda/anonsi/656-vdkritiy-grantoviy-konkurs.html) або звернувшись до співробітників Проекту “У-Медіа” (тел.: (044) 458-44-39;
e-mail: umedia@internews.org, umedia.internews@gmail.com).
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/16732.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.jpg

Анонси подій