Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук
На головну / Регуляторна політика / Оприлюднення проектів райдержадміністрації

Повідомлення про оприлюднення РЕГЛАМЕНТУ


Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження

голови районної державної адміністрації  

«Про затвердження  Регламенту Центру надання

адміністративних послуг Лановецької районної державної адміністрації»

 

Лановецька районна державна адміністрація відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проект розпорядження голови Лановецької районної державної адміністрації ”Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Лановецької районної державної адміністрації»

Проект розпорядження розроблено відповідно до вимог Закону України "Про адміністративні послуги", Закону України  "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", Постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 року  № 588 «Про затвердження Примірного регламенту центру  надання адміністративних послуг», з метою створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг

 Проект розпорядження разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-сайті Лановецької районної державної адміністрації в мережі Інтернет за адресою http://www.oda.te.gov.ua/lanovetska в розділі “Регуляторна політика”.

 Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта необхідно надсилати у письмовому вигляді на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна 9/11, електронна адреса inform@dkrp.gov.ua; та на адресу  Лановецької районної державної адміністрації: 47400, Тернопільська область, м. Ланівці, вул.. Незалежності, 19, електронна адреса: lan.cnap@ukr.net

  Термін, протягом якого розробник проекту регуляторного акта (Лановецька районна державна адміністрація) приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань складає один місяць починаючи з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

13.11.2014р.
 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif