Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

21.05.2020 | 09:07

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вітання голови РДА Василя Бадищука з Днем журналіста

05.06.2020 | 15:17

Щорічно 6 червня в Україні відзначають день журналіста. Це професійне свято працівників засобів масової інформації засноване 25 травня 1994 року на честь прийняття Спілки журналістів України 1992-го в Міжнародну федерацію журналістів.

Шановні журналісти! Вас недаремно вважають четвертою владою, адже Ви формуєте громадську думку, суспільну позицію. Тому завжди залишайтесь на висоті! Відкривайте нові можливості та пишіть тільки найцікавіші статті й свіжі новини! Нехай ваша праця завжди знаходить любов та повагу в серцях людей. І бажаю, щоб робота була злагодженою й завжди йшла добре. Гарних вам новин, оптимізму та позитиву!

З повагою і найкращими побажаннями, голова районної державної адміністрації Василь Бадищук.

more...

Якнайшвидше необхідно відновити роботи по ремонту мосту,- Василь Бадищук

05.06.2020 | 14:57

Голова районної державної адміністрації Василь Бадищук провів робочу зустріч з провідним інспектором відділу аналізу, планування та технічного нагляду за будівництвом і експлуатаційним утриманням автомобільних доріг управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації Петром Смолієм та із заступником начальника виробництва ТОВ «АВАКС ПРОФ» Ігорем Крупніцьким.

more...

На Тернопільщині продовжується послаблення карантинних заходів

05.06.2020 | 13:57

4 червня відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно –екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації. Згідно з її рішенням, з 5 червня дозволено:

more...

Керівники району привітали журналістів Лановеччини

05.06.2020 | 12:22

Напередодні свята Дня журналіста керівництво району - заступник голови районної державної адміністрації  Тетяна Важельська та голова районної ради Руслана Кушнір привітали з професійним святом працівників редакції газети «Голос Лановеччини» та районного радіомовлення.

more...

Програма діяльності уряду потребує доопрацювання з урахуванням пандемії коронавірусу – Президент

05.06.2020 | 12:20

Програма діяльності Кабінету Міністрів потребує доопрацювання, оскільки вона була розроблена ще до пандемії коронавірусу та не враховує запровадження обмежувальних заходів і втрат економіки, зазначив Президент України Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ у межах робочої поїздки до Хмельницької області.

more...

Один район – одна громада,- Василь Бадищук

04.06.2020 | 20:38

Чималі дискусії серед депутатів районної ради викликав розгляд питання, ініційованого Лановецькою районною державною адміністрацією «Про приєднання до Лановецької ОТГ» підставою до якого став затверджений Кабінетом Міністрів 22 квітня 2020 року перспективний план формування територій громад Тернопільської області. Проекти розпоряджень Уряду було розроблено відповідними облдержадміністраціями та Мінрегіоном згідно з вимогами Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та Методики формування спроможних територіальних громад. Проте, у затвердженому документі не враховано рішення Снігурівської та Чайчинецької сільських рад Лановецького району про згоду на входження до складу Лановецької ОТГ.

more...

Ми зацікавлені у співпраці з Литовською Республікою, - Володимир Труш

04.06.2020 | 15:13

Голова обласної державної адміністрації Володимир Труш зустрівся із Почесним консулом Литовської Республіки у м. Тернопіль та Тернопільській області Ярославом Візняком.  Під час зустрічі обговорили перспективні напрямки українсько-литовської співпраці.

more...

На сесії районної ради залухано інформації керівників місцевої прокуратури і місцевої поліції

04.06.2020 | 15:05

Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку  та результати діяльності на території Лановецького району за 2019 рік прозвітували керівники місцевої прокуратури і місцевої поліції.  Доповідали з даного питання заступник керівника Кременецької місцевої прокуратури Віталій Михальчишин та начальник Лановецького відділення поліції Кременецького відділу поліції ГУНП в Тернопільській області Вадим Міжнов.

more...

Голова Лановецької райдержадміністрації Василь Бадищук прозвітував на сесії районної ради

04.06.2020 | 14:41

Першим питанням порядку денного тридцятої сесії районної ради сьомого скликання депутати заслухали Звіт районної державної адміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2019 рік та делегованих повноважень.

more...

Іван Стецюк - легенда українського біатлону

04.06.2020 | 13:59

Сьогодні, 04 червня голова районної державної адміністрації Василь Бадищук взяв участь у засіданні тридцятої сесії районної ради, яку провела голова ради Руслана Кушнір. У роботі пленарного засідання взяли участь 25 зареєстрованих депутатів районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації.

more...

Архів новин

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif