Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, Лановецька районна державна адміністрація повідомляє про проведення повторних громадських слухань по обговоренню проекту Детального плану території розміщення полігону твердих побутових відходів на території Лановецької міської ради за межами населеного пункту.

Детально ознайомитися з матеріалами проекту Детального плану території земельної ділянки площею 4,9 га, розташованої за межами населених пунктів на території Лановецької міської ради, для розміщення полігону твердих побутових відходів можливо в приміщенні Лановецької районної державної адміністрації за адресою: 47400 м.Ланівці, вул. Незалежності, 19 та на офіційному веб-cайті Лановецької районної державної адміністрації за посиланням http://www.oda.te.gov.ua/lanovetska/ua/10210.htm

Повторні громадські слухання відбудуться 23 серпня 2018 року о 15 годині в сесійному залі засідань Лановецької районної ради за адресою: 47400 м.Ланівці, вул. Незалежності, 19.

Пропозиції та зауваження стосовно розробленого даного проекту Детального плану, приймаються у письмовому вигляді до 26 серпня включо в управлінні економічного розвитку і торгівлі, інфраструктури та житлово-комунального господарства Лановецької районної державної адміністрації за адресою: 47400 м.Ланівці, вул. Незалежності, 19, тел: 2-20-31; 2-16-31, або на адресу електронної пошти: 38422960@mail.gov.ua.

  

               

.

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Працівники Лановецької РДА оголосили толоку і здійснюють ремонт палати районної лікарні своїми руками.

17.08.2018 | 15:53

З метою забезпечення в районній лікарні належних умов для лікування пацієнтів, працівники районної державної адміністрації зголосились провести толоку та відремонтувати одну із палат терапевтичного відділу. "Ми прийняли естафету від Лановецької міської ради, - зазначив голова райдержадміністрації Юліан Сірант. - наші підприємці та сільгоспвиробники  допомогли хто чим міг -  коштами, матеріалами. Ми допоможемо своєю працею. Хочеться вірити, що в палаті, відремонтованій нашими руками оздоровлення хворих відбуватиметься швидше і настрій у них буде кращим". 

more...

До Дня Державного прапора України величний стяг замайорів при в'їзді на Лановеччину з міста Ямпіль.

17.08.2018 | 12:13

На межі Тернопільської та Хмельницької областей при в'їзді на Лановеччину зі сторони м.Ямполя замайорів величезний стяг. "Державний Прапор України вже давно став не просто атрибутом нашої держави, він став  символ патріотизму і мужності наших людей, незламності духу українського народу", - підкреслив голова районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

«Пакунок малюка»: що безкоштовно отримають батьки новонароджених малюків від держави.

16.08.2018 | 17:09

З 1 вересня 2018 року батьки новонароджених отримають додаткову допомогу від держави – «пакунок малюка». Кожна мама отримає в пологовому будинку для своєї дитини пакунок з найнеобхіднішими для малюка речами, а також інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною.  Український Уряд переконаний, що дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків.

На доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та на виконання постанови Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 р. № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”»

more...

Які компетентності, знання та вміння повинен мати вчитель початкових класів – затверджено перший в Україні професійний стандарт

16.08.2018 | 13:55

Професійний стандарт вчителя початкових класів став першим профстандартом в Україні, який затвердили на національному рівні. Він був розроблений МОН спільно з представниками освітянської спільноти та педагогічних вишів.

У документі чітко виписана загальна інформація про стандарт, навчання та професійний розвиток вчителя і найголовніше – конкретний перелік його функцій. Їх визначено 8:

more...

Олег Валов: Рішення ЦВК — це спроба зірвати процес децентралізації в Україні

16.08.2018 | 11:15

Процес розгляду питання стосовно проведення перших виборів до об'єднаних територіальних громад, фактично, призупинено прийнятим 9 серпня Центральною виборчою комісією рішенням №122. Так прокоментував дане рішення ЦВК заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Валов.
«Наразі ЦВК вирішила звернутися до комітету Верховної Ради за відповідним роз’ясненням. Необхідність такого звернення у ЦВК обґрунтували тим, що закон «Про всеукраїнський референдум», ухвалений 2012 року, рішенням Конституційного Суду від 26 квітня 2018 року визнано неконституційним.

more...

Триває сесія районної ради.

16.08.2018 | 10:30

Голова райдержадміністрації Юліан Сірант, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний, заступник голови Володимир Кравчук, керівник апарату та працівники райдераждіністрації беруть участь у сесії Лановецької районної ради.

more...

Голова РДА Юліан Сірант відвідав сільськогосподарський кооператив “Надія-В”

15.08.2018 | 16:48

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант здійснив робочу поїздку в село Юськівці та відвідав сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Надія-В».

more...

Юськовецька школа готова до нового навчального року.

15.08.2018 | 14:20

З метою перевірки готовності навчальних закладів Лановеччини до нового навчального року та контролю за реалізацією концепції «Нова українська школа» голова  районної державної адміністрації Юліан Сірант відвідав Юськовецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів.

more...

Нарада з директорами шкіл району відбулася в райдержадміністрації.

15.08.2018 | 13:10

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації сьогодні, 15 серпня, відбулась нарада за участю директорів загальноосвітніх навчальних закладів. Участь у нараді взяли голова РДА Юліан Сірант, перший заступник голови Олександр Батожний, голова районної ради Руслана Кушнір, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Роман Зубрицький.

more...

Монетизація субсидій: Заяви на повернення коштів прийматимуть ще до 31 серпня

15.08.2018 | 12:21

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/164802/358620_1.jpgДепартамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації нагадує: всім одержувачам субсидій, які мали зекономлену субсидію на опалення природнім газом або електроенергією станом на 01.05.2018, та ще не написали відповідної заяви на повернення коштів, варто поквапитися. Адже термін прийому заяв завершується наприкінці серпня. 

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif