Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

Прес-служба повідомляє

Відбулося засідання робочої групи щодо аналізу ефективності використання земельних, лісових, водних ресурсів та надр в районі.

21.05.2019 | 14:19

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кравчук провів засідання робочої групи щодо аналізу ефективності використання земельних, лісових, водних ресурсів та надр в районі, у якому взяли участь начальник Лановецької дільниці Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Юрій Батьковець, начальник агропромислового відділу районної державної адміністрації Ольга Ярмосюк та головний спеціаліст юридичного сектору апарату районної державної адміністрації Оксана Тижук.

more...

Проаналізовано стан проведених з початку 2019 року в районі заходів з імунізації проти кору.

21.05.2019 | 11:15

З метою недопущення значного поширення серед мешканців Лановеччини захворюваності на кір, у райдержадміністрації створено районний штаб з організації профілактичних та протиепідемічних заходів з кору під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Батожного. 
20 травня проведено його чергове засідання.

more...

Розроблена дорожня карта реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в Тернопільській області

21.05.2019 | 08:44

https://vezha.net.ua/wp-content/uploads/2018/12/%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B0.jpegУ рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що здійснюється Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку,14-15 травня 2019 рокуу м. Києві відбувсясемінар-нарададля членів Міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей при Тернопільській обласній державній адміністрації. На нараді обговорювалисярезультати досліджень, проведених консультантом з реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області, та на їх основі сформувалася «дорожня карта» додаткових заходівщодо попередження потрапляння дітей до інтернатних закладів.

more...

Обстеження дев'яти субєктів підприємницької діяльності району.

16.05.2019 | 16:11

Районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення здійснила обстеження дев'яти субєктів підприємницької діяльності району щодо дотримання ними норм чинного законодавства. 

more...

Засідання районної робочої групи.

16.05.2019 | 15:48

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Кравчук провів засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. 

more...

Відбулася нарада керівників закладів освіти району.

16.05.2019 | 14:09

В приміщенні комунальної установи "Лановецький районний методичний кабінет" відбулася нарада керівників закладів освіти району. У роботі наради взяли участь Юліан Сірант - голова Лановецької районної державної адміністрації та Олександр Батожний – перший заступник голови райдержадміністрації. Зокрема Юліан Сірант побажав усім присутнім освітянам успішного закінчення 2018-2019 навчального року. 

more...

Лановецька райдержадміністрація зацвіла сьогодні вишиванками.

16.05.2019 | 11:47

Сьогодні працівники Лановецької райдержадміністрації разом з усією Україною одягли вишиванку - символ нашої тисячолітньої культури, долучившись таким чином до зовсім молодого, але вже популярного свята - Дня вишиванки.

more...

Відбулося навчальне одноденне тренінгове заняття.

15.05.2019 | 17:16

15 травня 2019 року в районі відбулося навчальне одноденне тренінгове заняття для представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, фермерських господарств, приватних підприємств, фізичних осіб-підприємців, ініціативних груп, громадян, які зареєстровані/проживають та/або працюють на території Лановецького і Кременецького районів Тернопільської області з питань підготовки мікрогрантових заявок для участі в проекті-конкурсі ,,Село. Кроки до розвитку. Західні регіони”. 

more...

Ланівчани відзначили три свята - День Матері, День сім'ї та День вишиванки.

15.05.2019 | 15:11

Сьогодні в районному будинку культури ланівчани відзначили три свята - День Матері, День сім'ї та День вишиванки. Свята поєднані між собою відчуттям тепла, ніжності, опори та захищеності. Ведучі говорили про любов, з якою мати вишивала сорочку своїй дитині. про те, що українська вишивка таїть в собі оберіг, є вираженням ментальності українського народу. 

more...

25 травня відбудеться ХVІІІ збір дитячо-юнацьких об'єднань "Козацьке коло".

14.05.2019 | 16:33

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення ХVІІІ збору дитячо-юнацьких об’єднань "Козацьке коло - 2019", присвяченого Дню героїв та 76-ій річниці Молотківської трагедії. 

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif