Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/invest2018.jpg 

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Пожежники Лановеччини відзначили 60-річчя створення пожежного рятувального підрозділу в Ланівцях.

19.04.2018 | 11:56

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/lanovetska/ua/156718/826.jpgВраховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11-го жовтня 2013-го № 555/2013 встановлено професійне свято - «День пожежної охорони», яке тепер відзначається щорічно 17-го квітня.Відзначення свого професійного свята лановецькі пожежники перенесли на сьогодні, 19 квітня. Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант спільно з заступником голови Володимиром Кравчуком та Лановецьким міським головою Романом Казновецьким привітали місцевих вогнеборців з 60-річчям створення пожежного рятувального підрозділу в Ланівцях та побажали їм успіхів у їх непростій, надзвичайно важливій та небезпечній праці.

more...

Зустріч з представниками аптечних закладів району

18.04.2018 | 17:04

Проведено нараду при голові райдержадміністрації Юліану Сіранту по питаннях забезпечення пацієнтів препаратами інсуліну, відшкодування вартості препаратів інсуліну з боку держави, які відпускаються за рецептом лікаря через аптеки. На нараді були присутні голова районної ради Руслана Кушнір, заступники голови районної державної адміністрації та представники аптечних закладів району.

more...

Ми повинні подбати про наповнення місцевого бюджету - Володимир Кравчук.

18.04.2018 | 16:41

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кравчук провів зустріч з заступником начальника, начальником Лановецького відділення  Кременецької  ОДПІ Володимиром Горощуком. Обговорено питання щодо забезпечення дотакових надходжень до місцевих бюджетів та механізм роботи в частині погашення податкового боргу.

more...

В районі здійснюються підготовчі роботи по будівництву приміщення АЗПСМ.

18.04.2018 | 15:32

Про необхідність проведення якісних підготовчих робіт земельної ділянки у селі Вишгородок, визначеної під  будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини йшлось під час робочої поїздки, яку здійснив перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний спільно з завідувачем сектору охорони здоров'я та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Василем Гудзем.  Будівництво медичного закладу з житлом для сімейного лікаря буде здійснюватись в рамках медичної реформи з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення.

more...

Проаналізовано стан підготовки до відзначення на Лановеччині 75-ї річниці Молотківської трагедії.

18.04.2018 | 15:13

З ходом підготовки Меморіального комплексу-музею до  відзначення 75-ї річниці Молотківської трагедії ознайомились учасники виїзної наради, яку провів у селі Мототків голова районної державної адміністрації Юліан Сірант. Обговорено порядок проведення заходів, звернуто увагу на стан благоустрою території комплексу та села, проаналізовано стан виконання  доручень. Нарада відбулась за участю начальника управління культури облдержадміністрації Григорія Шергея. 

more...

На Лановеччині здійснюються останні приготування до участі у Міжнародному інвестиційному форумі.

17.04.2018 | 16:46

Залишилось вже зовсім мало часу до проведення в м.Тернополі Міжнародного інвестиційного форуму. «До наймасштабнішої події року у житті Тернопільської області залишається трохи більше місяця! Не пропустіть нагоди поспілкуватися з іноземними гостями, знайти партнерів по бізнесу та обмінятися досвідом, адже інвестиційний форум "Тернопільщина INVEST - 2018" - це чудовий майданчик для налагодження комунікації та розвитку економіки краю!», - повідомляє прес-служба ОДА.

Лановецькою райдержадміністрацією вже завершено підготовку матеріалів для участі у форумі. На нараді, яку провів сьогодні заступник голови райдержадміністрації Володимир Кравчук продемонстровано презентацію Лановеччини. ЇЇ цьогорічною родзинкою є пропозиція можливості встановлення сонячної електростанції  на території Вишгородоцької сільської ради.

more...

Учні нової української школи матимуть в класах інноваційне обладнання та сучасні меблі.

17.04.2018 | 16:27

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRvJGZjUIPNCp1QYfgz15jmD8ukFe4GXD7UlHH45affrBwJjKuuIgНа Лановеччині втілюють стандарти нової української школи, коли індивідуальні здібності дитини враховуються першочергово. Протягом 25-ти років освіта фінансувалася за залишковим принципом. Сьогодні ми маємо унікальну можливість, коли є непогане фінансування з державного бюджету для того, щоб утримувати школи та допомагати їм.

more...

Голова Лановецької райдержадміністрації Юліан Сірант взяв участь в нараді голови ОДА Степана Барни щодо стратегії розвитку регіону.

17.04.2018 | 14:05

Системні зміни у зв'язку з реформою місцевого самоврядування передбачають, що її результатом є покращення життя людей. Це стосується й інфраструктурних проектів, і розвитку освітньої, медичної, культурної та соціальної сфер, а також створення та розвиток послуг безпеки (поліцейські та пожежні станції). На цьому акцентував голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час наради з головами райдержадміністрацій та об'єднаних територіальних громад.

more...

ЗВЕРНЕННЯ

17.04.2018 | 11:49

http://profspilka.kiev.ua/uploads/posts/2015-04/1430221691_vk80-2.jpgОрганізаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій.

 Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.

Цього року девіз всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

У 2007 році Уряд України у Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна» - визначив показники для досягнення Цілей сталого розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни. Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання – спрямована на забезпечення гідних і безпечних умов праці для всіх працівників.

more...

7 міфів про вибір лікаря

17.04.2018 | 11:31

https://img.pravda.com/images/doc/5/a/5a698d1-imgonline-com-ua-resize-eond8lbj630sdd.jpgВ рамках медичної реформи з 2 квітня в Україні стартувала кампанія з обрання лікаря. Люди вибирають лікарів, яким довіряють, та підписують з ними декларації на обслуговування. З липня медичні заклади почнуть переходити на нову систему фінансування – держава платитиме саме тим лікарям та медзакладам, до яких звертаються люди за допомогою.

За два тижні кампанії з обрання лікаря з’явилось чимало міфів. Спростовуємо найпоширеніші з них.

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/16732.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.jpg

Анонси подій