Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

 

Прес-служба повідомляє

Стецюк Іван Григорович родом із Білозірки, що на Лановеччині, отримав нагороду Міністерства молоді та спорту України.

13.09.2019 | 15:57

Заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик вручив подяку Міністерства молоді та спорту України за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України, сумлінну працю, професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня фізичної культури і спорту  нашому земляку, тренеру-викладачу відділення біатлону комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа із зимових видів спорту» СТЕЦЮКУ Івану Григоровичу.

more...

У територіальному центрі незабаром запрацює оновлена система опалення.

13.09.2019 | 15:55

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний здійснив робочу поїздку у територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) в Лановецькому районі та спільно з заступником голови РДА Володимиром Кравчуком ознайомився з ходом робіт, що здійснюються газовою службою району по підведенню газу та підключенню конвекторів і котла для опалення стаціонару та адмінприміщень. Як уже повідомлялось раніше за попередньою домовленістю газ в терцентрі буде підключено ще до 20 вересня.

more...

Обочини розчищено, на черзі ремонт дороги.

13.09.2019 | 15:47

Мешканцями села Влащинці проведено роботи з розчистки від порослі, кущів і дерев окремих ділянок обочин місцевої дороги М.Білка-Влащинці, що дало можливість здійснювати ремонт дорожнього покриття. На місці робіт побували заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кравчук та начальник управління економічного розвитку і торгівлі, інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Микола Лірчук. 

Районна державна адміністрація висловлює вдячність виконкому Влащинецької сільської ради за оперативну роботу по організації розчистки обочин.

more...

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

13.09.2019 | 14:21

13 вересня 2019 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

На порядок денний винесено питання: про довлаштування малолітньої дитини в сім’ю опікуна; функціонування дитячого будинку сімейного типу; надання погодження на влаштування дітей в інтернатні заклади на вихідні та святкові дні (крім канікул); визначення місця проживання малолітньої дитини.

more...

У пріоритеті - наші захисники.

12.09.2019 | 17:01

В с.Молоткові відбулась виїзна нарада першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного за участю заступника голови РДА Володимира Кравчука з Молотківським сільським головою Володимиром Антощуком щодо виділення земельних ділянок учасникам бойових дій антитерористичної операції на території Молотківської сільсокї ради.

more...

Шкільний автобус їздитиме відремонтованою дорогю.

12.09.2019 | 11:49

Першим заступником і заступником голови районної державної адміністрації Олександром Батожним та Володимиром Кравчуком за участю завідувача виробництвом ТзОВ «Авакс-Проф» Ігоря Крупніцького та начальника управління економічного розвитку і торгівлі, інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Миколи Лірчука здійснено обстеження доріг місцевого значення Лопушне-Пахиня та М.Білка-Влащинці стосовно відповідності дорожнього покриття вимогам щодо перевезення дітей шкільними автобусами та забезпечення руху громадського транспорту.

more...

УВАГА!

12.09.2019 | 10:57

http://vysh.gov.ua/wp-content/uploads/2017/10/imgsmall.jpgВ період з 16 по 20 вересня 2019 року будуть проводитися пусконалагоджувальні роботи територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення області з включенням електричних сирен і передачею мовної інформації по радіотрансляційній мережі, в тому числі в м.Ланівцях.

more...

Лановецьке відділення Ощадбанку святкує нині свій День народження.

11.09.2019 | 16:47

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний привітав колектив Лановецького відділення Ощадбанку України з 3-х річчям приведення відділення у формат нового зразка під час урочистих заходів з цієї нагоди. Успіхів у праці і традиційно-високих професійних досягнень бажали працівникам та керуючій Тетяні Кухарській начальник Тернопільського обласного управління АТ "Ощадбанк" Ярослав Соляр та заступник начальника Тарас Кравчук. З найкращими побажаннями виступила голова районної ради Руслана Кушнір, секретар Лановецької міської ради Вікторія Хомяк та заступник начальника управління обслуговування громадян ГУ ПФУ в Тернопільській області Володимир Івашук.

more...

Держава виконує свої зобов'язання - Олександр Батожний.

11.09.2019 | 15:21

Сьогодні заклади загальної середньої освіти Лановеччини отримали 30 комплектів  комп’ютерного обладнання (19 - Лановецький район, 5 -Лановецька ОТГ, 6 - Борсуківська ОТГ) у складі: ноутбук, струменевий кольоровий БФП «Фабрика друку» Epson L3101 A4 з USB кабелем та з додатковим комплектом оригінальних чорнил.

Отримана оргтехніка передана в навчальні заклади для  забезпечення якісної, сучасної та доступної освіти у рамках реалізації  концепції «Нова українська школа».

more...

Усім миром для багатодітної родини.

10.09.2019 | 15:48

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/lanovetska/ua/185257/050.jpgУ багатодітної родини, що проживає в селі Шушківці, згоріла частина даху  над жилим будинком. Сьогодні перший заступник голови РДА Олександр Батожний спільно з головою районної ради Русланою Кушнір та начальником Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світланою Юзюк відвідали родину погорільців.

more...

Архів новин

  

Ми працюємо для людей

11.06.2019 | 15:19

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/greeting/lanovetska/ua/1139/515a.jpegУже з початку каденції голови районної державної адміністрації Юліана Сіранта у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку при співфінансуванні з місцевих бюджетів вдалось здійснити те, чого добивались протягом десятиріч - реконструйовано дах районної комунальної установи «Меморіальний комплекс – музей «Молотківська трагедія» загальною вартістю 296,507 тис. гривень, в тому числі 266,807 тис. гривень – кошти державного фонду регіонального розвитку, 29,7 тис. гривень – кошти місцевого бюджету. - Про це та інші досягення районної державної адміністрації у співпраці з підприємствами, установами та організаціями, громадськістю району йдеться у статті, опублікованій в 22 номері районної газети "Голос Лановеччини" 31 травня 2019 року.

more...

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif