Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

В програмі: покладання квітів та поминальний молебень біля пам’ятника розстріляним нацистами мешканцям села Осники в роки Другої світової війни
Козацькі забави поряд з приміщенням місцевого дошкільного навчального закладу (показові виступи військових, виставка сучасної зброї, польова кухня, спортивні змагання)
Концертні виступи.
Для всіх бажаючих взяти участь в заходах - відправка автобусів з центральної площі м.Ланівці 22 січня о 10.20 год

Прес-служба повідомляє

У центрі уваги - інтереси дитини.

17.01.2020 | 16:02

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного  відбулосяь позачергове засідання комісії при районній державній адміністрації з питань прав захисту дитини. Слухали питання:

- про довлаштування під опіку ще однієї малолітньої дитини;

- про доцільність влаштування  під опіку дитини-сироти в сім’ю опікуна.

more...

Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного.

17.01.2020 | 15:18

17 січня минає 80 років з дня створення Лановецького району.

Як адміністративно-територіальна одиниця Тернопільської області район утворений 17 січня 1940 року. Протягом усіх цих років Лановеччина розвивалась і змінювалась. ЇЇ мешканці пережили Другу світові війну і відбудову господарства, усе те, чим жила Україна весь цей час. Та ми маємо свої здобутки і досягнення. Нам є ким пишатись.

more...

У 2019 році бюджет районної лікарні склав 24 278 521,27 грн.

16.01.2020 | 16:43

Головний лікар Лановецької районної лікарні Омелян Гулько проінформував про витрачені у 2019 році кошти місцевих бюджетів. Звіт відбувся під час зустрічі, проведеній за участю першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного, голови районної ради Руслани Кушнір, заступника голови Віталія Гресика, Лановецького міського голови (ОТГ) Романа Казновецького та завідувача сектору охорони здоров’я та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Василя Гудзя. 

more...

22 січня - День Соборності України. Заходи відбудуться за участю хмельничан та козаків.

15.01.2020 | 17:44

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний провів розширену нараду з питань підготовки та проведення заходів до Дня Соборності України та 80-ої річниці з дня утворення Лановецького району.

more...

Центри первинної медико-санітарної допомоги Тернопільщини отримали 154 комплекти обладнання для телемедицини

15.01.2020 | 14:48
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Сопель вручив 154 комплекти обладнання для телемедицини представникам центрів первинної медико-санітарної допомоги краю. more...

5 новеньких позашляховиків отримали сьогодні заклади первинної медицини Лановеччини.

11.01.2020 | 14:18

Вербовецька, Снігурівська, Буглівська та Білозірська амбулаторії загальної практики сімейної медицини, а також КНП "Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги" отримали сьогодні новенькі позашляховики «Renault Duster». Під час вручення автомобілів у місті Кременець голова облдержадміністрації Ігор Сопель зазначив: «Сільська медицина Тернопільщини отримала від держави потужну підтримку. Ми й далі працюватимемо над тим, аби створювати належні умов для роботи медиків та лікування пацієнтів».

more...

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ

11.01.2020 | 12:37

Головне управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області звертає увагу платників податків, місцевих фінансових органів, органів Державної податкової служби України та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, банківських установ, що відповідно до вимог наказу Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 «Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі» з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN з 01.01.2020 в органах казначейства для зарахування податків, зборів, платежів до бюджетів будуть діяти нові рахунки.

more...

У Ланівцях відбулось районне мистецько-християнське свято "Колядує Лановеччина

10.01.2020 | 14:18

У м.Ланівцях відбувся традиційний уже фестиваль "Колядує Лановеччина". У майстерності виконання колядок змагались не тільки церковні хори, а й хори сільських будинків культури, клубів. Розпочався фестиваль із спільного виконання колядки "Добрий вечір тобі..." біля Різдвяної шопки, що в центральному сквері міста. Учасників привітали перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний та голова районної ради Руслана Кушнір. Далі дійство відбувалось в районному будинку культури.

more...

Робоча зустріч голови спостережної комісії та начальника уповноваженого органу пробації Лановецького району.

10.01.2020 | 12:01

Перший заступник голови районної державної адміністрації, голова спостережної комісії Олександр Батожний провів робочу зустріч з начальником Лановецького районного сектору філії Державної установи ‘Центр пробації’ в Тернопільській області Вікторією Трофимчук та фахівцем  Лановецького районного сектору філії ДУ “Центр пробації” в Тернопільській області Вікторією Михальчишин.

Учасники зустрічі обговорили співпрацю та планування спільних заходів на 2020 рік та порядок взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк.

more...

У Лановецьку РДА прийшла коляда!

09.01.2020 | 14:33

З Різдвяною колядою та віншуваннями завітав до райдержадміністрації хор парафії Св.Пантелеймона (ПЦУ), що у Ланівцях. Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний та працівники РДА подякували колядникам за гарні побажання. "Незважаючи на довгі роки бездержавності, Україна живе понад тисячу років (спочатку як Киїівська Русь, Галицько-Волинське князівство...) в тому числі і завдяки духовно-культурним традиціям, які вирізняють українців зпоміж усіх інших націй. Різдвяні колядки - це одна з таких традицій. Щиро вдячний нашим гостям за їхній труд, за збереження України у душах українців, за гарні побажання", - підкреслив Олександр Батожний.

more...

Архів новин

  

Ми працюємо для людей

11.06.2019 | 15:19

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/greeting/lanovetska/ua/1139/515a.jpegУже з початку каденції голови районної державної адміністрації Юліана Сіранта у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку при співфінансуванні з місцевих бюджетів вдалось здійснити те, чого добивались протягом десятиріч - реконструйовано дах районної комунальної установи «Меморіальний комплекс – музей «Молотківська трагедія» загальною вартістю 296,507 тис. гривень, в тому числі 266,807 тис. гривень – кошти державного фонду регіонального розвитку, 29,7 тис. гривень – кошти місцевого бюджету. - Про це та інші досягення районної державної адміністрації у співпраці з підприємствами, установами та організаціями, громадськістю району йдеться у статті, опублікованій в 22 номері районної газети "Голос Лановеччини" 31 травня 2019 року.

more...

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif