Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

21.05.2020 | 09:07

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На колегії обговорили питання оздоровлення дітей

29.05.2020 | 11:13

Про підготовку та проведення в районі оздоровлення дітей влітку 2020 року доповів на засіданні колегії рда начальник освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Роман Зубрицький. Питання організації роботи Лановецького районного комунального підприємства «Оздоровчий табір «Лісова казка» буде розглянуто після прийняття Кабінетом Міністрів України рішення про зняття карантинних обмежень,- звернувся до присутніх Роман Йосифович. 

more...

На колегії проаналізували стан проходження опалювального сезону 2019/2020 року в районі

29.05.2020 | 10:53

Аналіз стану проходження опалювального сезону 2019/2020 року в районі свідчить, що завдяки організаційним заходам, здійсненим районною державною адміністрацією, районною радою спільно з виконавчими комітетами рад об’єднаних територіальних громад і сільських рад, енергопостачальними підприємствами практично в усіх установах, організаціях, шкільних, культурних та медичних закладах району він пройшов організовано без серйозних зауважень, - повідомив начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації Василь Гудзь на засіданні колегії районної державної адміністрації. 

more...

Участь в постійній комісії Лановецької районної ради

28.05.2020 | 17:16

На засіданні постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, молодіжної політики та спорту погодили калькуляції вартості одного ліжко-дня в сумі 295,00 грн., що за 14 днів становитиме 4130,00 та затвердили батьківську доплату на оздоровчий період 2020 року в Лановецькому районному комунальному підприємстві «Оздоровчий табір «Лісова казка» в сумі 1000,00(одна тисяча гривень).

more...

В області проведуть марафон «З турботою про дитину»

28.05.2020 | 17:12

Із 1 червня по 31 серпня 2020 року  на Тернопільщині  триватиме марафон «З турботою про дитину». Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.
Організатори  заходу - Служба у справах дітей обласної державної адміністрації спільно з Тернопільським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

more...

Сьогодні стажер, завтра – кваліфікований працівник

28.05.2020 | 15:02

Для задоволення потреб роботодавців у висококваліфікованих кадрах, швидкої адаптації безробітних до умов конкретного виробництва державна служба зайнятості організовує на замовлення роботодавців стажування зареєстрованих безробітних безпосередньо на майбутніх робочих місцях. Це різновид підвищення кваліфікації з метою удосконалення практичних знань, умінь, навичок, професійного рівня і ділових якостей у межах наявної професійної освіти.

more...

Засідання комісії з питань надання соціальних послуг

28.05.2020 | 12:50

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Тетяни Важельської проведено засідання комісії з питань надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах при райдержадміністрації на якій  розглянуто продовження  перебування у відділенні стаціонарного догляду територіального центру одного громадянина району. Рішення комісії прийнято позитивне і одноголосно.

more...

Завдяки виплатам з часткового безробіття буде збережено робочі місця

28.05.2020 | 11:40

 Роботодавцям служба зайнятості виплачує допомогу по частковому безробіттю. ЇЇ можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які зупинили чи скоротили діяльність через карантин, сплачували єдиний внесок за найманих працівників упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення діяльності і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до служби зайнятості.

more...

Президент підписав закон щодо компенсації працівникам медзакладів ПДФО, утриманого з їхніх доплат до заробітної платні

28.05.2020 | 10:45

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 591-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 13 травня 2020 року.

more...

Затверджено перспективні плани 24 областей України

28.05.2020 | 09:50

27 травня Кабінет Міністрів України затвердив з доопрацюванням перспективні плани формування територій громад Запорізької, Львівської та Одеської областей. Таким чином, затверджено перспективні плани формування територій громад 24 областей України.

more...

Тернопільщина – в десятці кращих областей

27.05.2020 | 17:31

Міністерство розвитку громад та територій України провело аналіз соціально-економічного розвитку регіонів за 2019 рік.  Згідно з ним, Тернопільська область посіла 9 місце.
Про це повідомила директор департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Галина Воляник під час засідання колегії ОДА.

more...

Архів новин

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif