Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

Прес-служба повідомляє

Проведено "круглий стіл" з питань пом’якшення наслідків можливого вивільнення працівників Лановецької районної державної адміністрації.

18.11.2019 | 15:18

Сьогодні, 18 листопада Лановецькою районною філією Тернопільського обласного центру зайнятості ініційовано проведення "круглого столу" з питань пом’якшення наслідків можливого вивільнення працівників Лановецької районної державної адміністрації. 

more...

Чергова оперативна нарада.

18.11.2019 | 15:16

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний провів нараду з керівниками апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації за участю заступника голови РДА Володимира Кравчука. Йшлось про хід опалювального сезону в закладах освіти, організацію проведення робіт по забезпеченню пропускної спроможності автошляхів району на випадок значних снігопадів чи ожеледиці, проведення урочистих заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи, Дня пам'яті жертв Голодоморів в Україні, здійснення розяснювальної роботи серед населення щодо призначення житлових субсидій.

more...

Благодійна акція від Організації Фонду «Погляд».

15.11.2019 | 12:52

Напередодні Всесвітнього дня дитини Лановецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння  Благодійної Організації  Благодійного Фонду «Погляд» організував акцію для дітей з інвалідністю та дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

more...

Обговорено порядок проведення заходів в районі до Дня Гідності та Свободи і жертв Голодоморів України

15.11.2019 | 12:19

В райдержадміністрації обговорили організацію проведення заходів з віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави під час подій Помаранчевої революції та Революції Гідності та вшануванню жертв Голодоморів України. У нараді взяли участь представники органів влади – перший заступник голови РДА Олександр Батожний, голова районної ради Руслана Кушнір, предствники міської ради, учасники революційних подій в Україні 2013-2014 років та АТО/ООС на Сході України, представники громадськості.

more...

Проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

14.11.2019 | 12:13

Про епізоотичну ситуацію та заходи профілактики сибірки сільськогосподарських тварин на території Лановецького району йшлось на засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Лановецькій райдержадміністрації.

Начальник Лановецького районного управління Головного      управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Олександр Міняйло  проінформував присутніх про одне з найбільш небезпечних захворювань – сибірку, яка легко поширюється, володіє високою смертністю та вимагає спеціальних і невідкладних заходів з боку спеціалістів Держпродспоживслужби та фахівців гуманної медицини.

more...

Увага!

14.11.2019 | 08:42

На виконання доручення Міністра енергетики та захисту довкілля України Оржеля О.А. від 24.10.2019 року № 5/1-15/11526-19 та доручення Державної екологічної інспекції України від 30.10.2019 року № 231, з метою посилення державного нагляду (контролю) щодо припинення та запобігань пожеж на землях лісового та водного фондів, торфовищах та сільськогосподарських угіддях звергаємо увагу на те, що в області триває пожежонебезпечний період.

more...

Засідання комісії з питань прав захисту дитини

13.11.2019 | 15:19

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації, голови комісії  Олександра Батожного  відбулося позачергове засідання комісії з питань прав захисту дитини Лановецької районної державної адміністрації, на якому слухались питання:

more...

Лановецька районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості інформує

13.11.2019 | 14:48

За сприянням Лановецької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для учнів 8-9 класів Лопушнянської та Ванжулівської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів було проведено екскурсію до Ланівецького відділення поліції ГУНП в Тернопільській області. Екскурсію проводив працівник поліції Олександр Бойко, який ознайомив учнів з специфікою роботи поліцейського. Він також розповів про кадровий склад поліції, про умови вступу на роботу до поліції.

more...

Призначено грошову допомогу 8 сім'ям Лановеччини.

13.11.2019 | 12:18

Відбулось засідання комісії по призначенню одноразової грошової допомоги громадянам при райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Батожного. Розглянуто 8 звернень.

more...

Відбулося засідання районного конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів

12.11.2019 | 16:26

Відбулося засідання районного конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування №10-4 Ланівці-Москалівка, №10-5 Ланівці-Шушківці. №10-7 Ланівці-Шили, №10-3 Ланівці-Юськівці, №10-8 Ланівці-Чайчинці. Документи на участь у даному конкурсі подали три претинденти.

more...

Архів новин

  

Ми працюємо для людей

11.06.2019 | 15:19

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/greeting/lanovetska/ua/1139/515a.jpegУже з початку каденції голови районної державної адміністрації Юліана Сіранта у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку при співфінансуванні з місцевих бюджетів вдалось здійснити те, чого добивались протягом десятиріч - реконструйовано дах районної комунальної установи «Меморіальний комплекс – музей «Молотківська трагедія» загальною вартістю 296,507 тис. гривень, в тому числі 266,807 тис. гривень – кошти державного фонду регіонального розвитку, 29,7 тис. гривень – кошти місцевого бюджету. - Про це та інші досягення районної державної адміністрації у співпраці з підприємствами, установами та організаціями, громадськістю району йдеться у статті, опублікованій в 22 номері районної газети "Голос Лановеччини" 31 травня 2019 року.

more...

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif