Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/invest2018.jpg 

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Звернення голови районної державної адміністрації Юліана Сіранта.

25.04.2018 | 17:12

Шановні краяни!

Україна, як ніколи близька до створення Помісної Ураїнської Церкви. Лановеччина не повинна стояти осторонь процесів, які відбуваються в державі, які дуже корисні для розвитку держави. Згадати хоча б Хрещення Київської Русі Рівноапостольним князем Володимиром. Вплив цього акта, вчиненого більше як 1000 років тому, ми відчуваємо донині. Про це нагадує нам пам’ятник князю Володимиру у центрі Лановець і чи не будівництва храму Української Помісної Церкви очікує камінь і хрест, розташовані поряд з ним.

Зараз ми повинні об’єднатись у прагненні створити Українську Помісну Церкву, використати найменшу можливість, підтримати керівництво держави у можливості впливу на процес цього створення. Адже це може відіграти вирішальну роль у формуванні української нації, у зміцненні української держави.

more...

Уперше за останні 7 років Україна повністю забезпечена необхідними вакцинами

25.04.2018 | 17:03

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/157082/138828.jpgВ Україні розпочався Європейський тиждень імунізації. Міністерство охорони здоров’я, Центр громадського здоров’я разом з партнерами Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) закликали українців вакцинувати дітей і вакцинуватися самим, щоби здійснити своє право на захист від інфекційних хвороб.

Уперше за останні 7 років в Україні наявна достатня кількість вакцин, щоб охопити імунізацією всі вікові групи, які цього потребують. Про це розповіла заступник Міністра охорони здоров’я України Ольга Стефанишина під час прес-конференції, присвяченої Європейському тижню імунізації.

more...

Відповіді на найпоширеніші запитання про обслуговування сімейним лікарем

25.04.2018 | 16:58

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/157194/medr-e1496915549740.jpgУже понад півтора мільйона українців обрали своїх лікарів - терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів. Це означає, що уже з липня НСЗУ направлятиме кошти за їх обслуговування у конкретні медзаклади. Водночас, вибір свого лікаря - це не лише новий принцип оплати медичних послуг, а й культура взаємодії лікаря і пацієнта, сервісні вимоги до медзакладів.

Чи буде лікар їздити на виклики додому, до кого звертатись, якщо захворіли у іншому місті, що робити, якщо ваш лікар пішов у відпустку, на лікарняний чи змінив місце роботи. Відповіді на ці питання наведені нижче:

more...

Ще ніколи підтримка Помісної Церкви в Україні не була такою великою – Глава держави

24.04.2018 | 17:18

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/157062/qwe.jpegПрезидент Петро  Порошенко зазначає, що «багато десятиліть держава усувалася від того, щоб зняти окуляри і подивитися чесно в очі своїм громадянам» у питанні Єдиної Помісної Церкви в Україні. «Ніколи такого не було, щоб підтримка Помісної Церкви була такою великою», - підкреслив Петро Порошенко під час участі у програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Водночас, він зауважив, що агресія Російської федерації проти України спричинила зростання бажання в українців мати власну незалежну Помісну Православну Церкву. «Бо розкрили очі і більше не слухають ту брехню, що Росія нас підтримує. Вона прийшла до нас вбивати найкращих українських синів і доньок», - сказав Президент

more...

На фестивалі «Цвіт вишиванки» в Тернополі спробують встановити унікальний рекорд!

24.04.2018 | 16:11

Х Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюма «Цвіт вишиванки» об’єднає навколо єдиної української ідеї, навколо нашого генетичного коду – вишиванки, жителів та гостей області. Відбудеться фестиваль 12-13 травня у місті Тернопіль у парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка.

 

Свято обіцяє бути цікавим, насиченим та різноманітним. Діятиме під час фестивалю виставка майстрів народних художніх промислів. Для гостей майстри проведуть майстер-класи, спецпогашення поштових відправлень, присвячених Х Всеукраїнському фестивалю національної вишивки та костюма «Цвіт вишиванки».

more...

На Лановеччині проходять мобілізаційні навчання.

24.04.2018 | 16:01

З 24 по 27 квітня в районі проводяться  мобілізаційні навчання «Проведення часткової мобілізації людських і транспортних ресурсів на території області в умовах проведення спецоперації ІВФ та ПрО формувань окремих бригад територіальної оборони». 

О 8.00 год ранку оголошено сигнал про початок навчань, метою яких є удосконалення  навичок та покращення взаємодії всіх управлінських ланок.

more...

Здійснюється ремонт дороги місцевого значення в напрямку с.Молоткова.

24.04.2018 | 11:51

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант ознайомився з ходом ремонтних робіт дороги місцевого значення в напрямку с.Молоткова. Ямковий ремонт здійснює підрядна організація ТОВ «АВАКС ПРОФ» з м.Тернополя. «Працюємо сучасною технікою, - зазначив майстер бригади Геннадій Іванович. -  Роботи виконують два фрезерувальники різної потужності, асфальтоукладчик. Дві машини марки MAN ледь встигають  відвозити відходи, що утворились внаслідок фрезерувальних робіт. Всього в бригаді працює 12 осіб.  Дорога буде відремонтована якісно і у встановлені терміни».

more...

Єдина церква – єдиний народ: у Тернополі молилися за єдність української православної церкви

23.04.2018 | 17:13

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/156999/1.jpgКроки Президента України Петра Порошенка щодо створення єдиної помісної православної церкви є одними із найбільш визначальних з точки зору державотворення нашого часу. На цьому акцентував голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна під час молебню за Україну та за єдність української церкви, що відбувся на Театральному майдані в Тернополі. У неділю, 22 квітня, у щирій молитві за створення єдиної помісної православної церкви об’єдналися представники влади, духовенство та жителі міста.

more...

Вселенський Патріархат розпочинає процедури, необхідні для надання автокефалії Українській Православній Церкві

23.04.2018 | 17:11

http://opda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/156988/ec996cfe3dceb3c466a7dbea70db698a_1524411909_extra_large.jpegСвятий і Священний Синод Вселенського Патріархату прийняв до розгляду Звернення від Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні, Постанову ВР на його (Звернення) підтримку, а також відповідні звернення ієрархів українських православних церков. Також Синодом Вселенського Патріархату прийнято рішення про початок процедур, необхідних для надання автокефалії Православній Церкві в Україні. Зокрема, буде відповідно проінформовано інші помісні православні церкви.

more...

Відбулась нарада голови РДА Юліана Сіранта.

23.04.2018 | 14:33

Про вшанування 75 річниці спалення села Молотків та його мешканців гітлерівськими карателями, ремонт автошляхів району місцевого значення, хід реформи сфери охорони здоров'я на Лановеччині, переукладення договорів оренди з  власниками земельних часток (паїв) згідно з чинним законодавством, підготовку закладів соціально-культурної сфери до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років, забезпечення відкритості у діяльності радержадміністрації йшлось на нараді голови районної державної адміністрації Юліана Сіранта з заступниками голови, керівником та працівниками апарату, начальниками структурних підрозділів радержадмінстрації.

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/16732.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.jpg

Анонси подій