Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

  

Увага конкурс!

22.03.2017 | 16:14

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня    2007 року № 1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" (далі – Конкурс), з метою виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених до кар’єрного зростання державних службовців Організаційний комітет із проведення першого туру Конкурсу серед державних службовців Лановецької районної державної адміністрації (далі – Оргкомітет) оголошує прийом документів для участі у Конкурсі.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Працівники райдержадміністрації взяли участь в акції "За чисте довкілля".

24.03.2017 | 14:01

Працівники райдержадміністрації на чолі з першим заступником голови РДА Олександром Батожним та спільно з начальником управління охорони здоров'я облдержадміністрації Володимиром Богайчуком взяли участь в акції "За чисте довкілля". Державні службовці прибрали територію зупинки для відпочинку подорожніх, в районі повороту на село Ванжулів.

more...

Ми маємо забезпечити гідне вшанування історичних дат, пов'язаних зі звитягою українського народу - Олександр Батожний.

24.03.2017 | 13:41

Про проведення в районі заходів в зв'язку з 100-річчям української революції та з нагоди 75-річчя УПА йшлось на нараді першого заступника голови РДА Олександра Батожного.

more...

Тарифна децентралізація – це можливість для громад здійснювати контроль (відео)

23.03.2017 | 16:52

В Україні розпочалася тарифна децентралізація. Це одна із тих реформ, яка дозволить місцевим жителям здійснювати фінансовий контроль за відповідністю ціна/якість при отриманні комунальних послуг.

Раніше тарифи вираховували і призначали у столиці. Для різних регіонів відрізняються умови постачання послуг, а, отже, й розміри тарифів. Не заплутатися в цьому розмаїтті дуже складно.

more...

У Ланівцях відбувся відбірковий етап VIII конкурсу ораторського мистецтва «Володар слова-2017».

23.03.2017 | 12:17

У конкурсі, присвяченому 203-й річниці від дня народження  Тараса Григоровича Шевченка, взяли участь 16 учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Юних риторів, засновників та журі конкурсу привітав перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний. Із глибоким, змістовним виступом про значення рідної мови у житті людини звернулась до присутніх голова журі, заслужений вчитель України Галина Поплавська.

more...

Проаналізовано можливості забезпечення земельними ділянками учасників АТО відповідно до їх побажань.

23.03.2017 | 11:59

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кравчук провів нараду з учасниками АТО, на якій розглянули питання  забезпечення учасників антитерористичної операції земельними ділянками. Проаналізовано можливості забезпечення відповідно до побажань, викладених у зверненнях.

more...

Проведено виїзний прийом громадян у новоствореній об’єднаній територіальній громаді Борсуківської сільської ради

23.03.2017 | 10:04

Лановецьким об’єднаним УПФУ Тернопільської області спільно з соціальними партнерами проведено виїзний прийом громадян у новоствореній об’єднаній територіальній громаді Борсуківської сільської ради

more...

У Лановецькому пологовому відділенні молодим батькам урочисто вручили свідоцтво про народження та довідку про реєстрацію місця проживання дитини.

23.03.2017 | 08:12

У зв’язку з впровадженням пілотного сервісу Міністерства Юстиції, який дає можливість отримати свідоцтво про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку протягом 24 годин,  урочисто прийшли привітати і вручили свідоцтво про народження та довідку про реєстрацію місця проживання дитини - перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний, голова районної ради Руслана Кушнір, міський голова Роман Казновецький, завідувач сектору охорони здоров’я та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Василь Гудзь, заступник головного лікаря з медичної частини Олег Богатюк та начальник Лановецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Людмила Гуменюк.

more...

Проведено оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

22.03.2017 | 14:22

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді обговорено питання щодо проведення щорічної акції «За чисте довкілля»; створення опорного закладу в районі; про появу в соціальних мережах гри «Синій кит» та «Біжи або помри», які маніпулють психікою та негативно впливають на наших підлітків

more...

Відбулось засідання координаційної ради з питань національно - патріотичного виховання дітей та молоді.

22.03.2017 | 12:12

Першим заступником голови районної державної адміністрації Олександром Батожним проведено  засідання  координаційної ради з питань національно – патріотичного виховання дітей та молоді.

more...

Відеонарада з головою Тернопільської ОДА

22.03.2017 | 10:21

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний взяв участь у відеонараді, яку провів голова облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Архів новин

  

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

Анонси подій