Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

.

 

Прес-служба повідомляє

Ремонт доріг на на Лановеччині триває

20.09.2019 | 15:56

На автодорогах місцевого значення С201025 Лопушне-Пахиня та С201014 Мала Білка-Влащинці здійснюється ямковий ремонт дорожнього покриття. Роботи виконує ТзОВ «Авакс-Проф». На місці виконання робіт побували перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний та начальник управління економічного розвитку і торгівлі, інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Микола Лірчук. Керівники задоволені якістю виконання робіт.

more...

"Життя, сповнене партизанської звитяги та доблесті"

20.09.2019 | 15:46

"Життя, сповнене партизанської звитяги та доблесті", -так звалась зустріч, що відбулась в районній бібліотеці з наймолодшим партизаном легендарного з"єднання Сидора Ковпака Георгієм Мельником. Привітати із Днем партизанської слави уже сивочолого але невтомного, відомого далеко за межами Тернопільщини Георгія Харитоновича прийшов перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний

more...

Відбулася нарада з питань розроблення програми підтримки громадських організацій.

19.09.2019 | 16:26

Сьогодні в районній державній адміністрації   відбулася нарада з питань розроблення програми підтримки громадської організації "Воїни антитерористичної операції Лановеччини" та "Лановецької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)".

Участь у нараді взяли перший  заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кравчук, голова районної ради Руслана Кушнір, начальник відділу бюджету, фінансів та планування Лановецької міської ради Неоніла Салецька, представники громадських організацій та відповідальні працівники райдержадміністрації.

more...

У пріоритеті інтереси дитини.

19.09.2019 | 15:54

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Бельма взяла участь у засіданні опікунської ради при виконкомі Борсуківської сільської ради (ОТГ), на якому слухалося питання про виконання  опікуном його обов’язків щодо його підопічної дитини-сироти. В ході засідання начальником Служби членам опікунської ради було надано ряд консультацій та рекомендацій з даного питання.

more...

Виїзний день прийому громадян.

18.09.2019 | 17:30

18 вересня 2019 року відбувся виїзний день прийому громадян першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Батожним на території Влащинецької сільської ради.

more...

Наталія Моравська: Наша ціль-розбудова ефективної системи забезпечення якості освіти.

18.09.2019 | 16:07

В приміщенні Нападівської філії Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулася зустріч освітянських управлінців, методичних працівників та керівників закладів загальної середньої освіти Лановеччини із начальником управління Державної служби якості освіти в Тернопільській області Наталею Моравською та заступником начальника управління – начальником відділу інституційного аудиту Наталею Волощук.
Основна візія цієї зустрічі сформульована Наталею Моравською:«У взаємодії між управлінням Державної служби якості освіти, закладами освіти, їх засновниками та директорами шкіл буде розбудована ефективна система забезпечення якості освіти». 

more...

Будівництво Вишгородоцької АЗПСМ продовжується.

18.09.2019 | 15:49

Триває будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Вишгородок Лановецького району (підрядник – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕНСБУД", загальна вартість проекту будівництва – 7830,0 тис. грн.).

more...

Учнівські лідери вчились управлінської майстерності.

18.09.2019 | 15:33

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний провів зустріч з лідерами учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Лановецького району.

Юні активісти Лановеччини з'їхались сьогодні до райцентру на засідання школи управлінської майстерності «Старшокласник», організоване та проведене методистом з виховної роботи комунальної установи «Лановецький районний методичний кабінет» Тетяною Паньків. 

more...

Перший етап пройдено. Розпочинаються роботи по ремонту аварійного моста, що на Лановецькій об'їздній.

18.09.2019 | 15:18

Про організацію руху транспорту під час виконання ремонтних робіт на аварійному мосту, що на автодорозі місцевого значення С201026 Ланівці-(Ланівці-Теофіполь) йшлось на розширеній нараді, проведеній першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Батожним за участю заступника голови РДА Володимира Кравчука та заступника начальника управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Віктора Соколовського. Спільно з представниками структурних підрозділів райдержадміністрації, міської ради, поліції, ТзОВ «БМ-БУД», ТзОВ «Авакс-Проф», ПП «Захід-Агроінвест», громадських організацій обговорили можливість об’їзду ділянки під час виконання робіт через центральну частину міста Ланівці (вул. Незалежності) по територіальній автодорозі державного значення Т-20-12 Ланівці-Лисогірка-Теофіполь.

more...

1 жовтня стартує черговий осінній призов громадян на строкову військову службу в Збройні Сили України.

17.09.2019 | 12:29

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Батожного проведено робочу нараду за участю т.в.о районного військового комісара, майора Олексія Рєзніка, заступника військового комісара, майора Віктора Ратушка та заступника головного лікаря КНП «Лановецька центральна районна лікарня» Людмили Мартинюк щодо організації та проведення у Лановецькому районі призову громадян України на строкову військову службу у 2019 році.

more...

Архів новин

  

Ми працюємо для людей

11.06.2019 | 15:19

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/greeting/lanovetska/ua/1139/515a.jpegУже з початку каденції голови районної державної адміністрації Юліана Сіранта у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку при співфінансуванні з місцевих бюджетів вдалось здійснити те, чого добивались протягом десятиріч - реконструйовано дах районної комунальної установи «Меморіальний комплекс – музей «Молотківська трагедія» загальною вартістю 296,507 тис. гривень, в тому числі 266,807 тис. гривень – кошти державного фонду регіонального розвитку, 29,7 тис. гривень – кошти місцевого бюджету. - Про це та інші досягення районної державної адміністрації у співпраці з підприємствами, установами та організаціями, громадськістю району йдеться у статті, опублікованій в 22 номері районної газети "Голос Лановеччини" 31 травня 2019 року.

more...

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif