Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

13.06.2019 | 17:09

.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Районну Дошку Слави планують оновити

16.07.2019 | 14:44

Про впорядкування експозиції районної Дошки Слави обговорили сьогодні на робочій нараді за участю голів райдержадміністрації Юліана Сіранта та районної ради Руслани Кушнір.

Згідно з положенням про районну Дошку Слави, затвердженим розпорядженням районної державної адміністрації та районної ради від 02 серпня 2016 року №247-од/26-од «Про впорядкування районної Дошки Слави» районна Дошка Слави є формою відзначення, вшанування видатних земляків, які досягли високої професійності, визначних успіхів у виробничій, науковій, державній, військовій, творчій та інших сферах діяльності або мають інші заслуги перед Лановеччиною, незалежно від отриманих ними державних нагород. 

more...

Готуємось до проведення військового вишколу «Волинсько-Подільська Січ» який відбудеться 6-10 серпня та фестивалю військово-патріотичної та козацької пісні «Молотківський лелека» який відбудеться 11 серпня в с.Молотків Лановецького району.

15.07.2019 | 14:51

Про проведення військового вишколу «Волинсько-Подільська Січ» який відбудеться 6-10 серпня та фестивалю військово-патріотичної та козацької пісні «Молотківський лелека» який відбудеться 11 серпня в с.Молотків Лановецького району йшлось на виїзній зустрічі першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Батожного з першим заступником голови Теофіпольської райдержадміністрації Петром Вільшинським, головою Теофіпольської районної ради Андрієм Петринюком та наказним отаманом Тернопільського обласного коша українського козацтва генерал-хорунжим Володимиром Мосейком.

more...

Відблося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

12.07.2019 | 13:41

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Лановецької районної державної адміністрації під керівництвом голови адміністрації Юліана Сіранта, на якому слухались питання:

- про підсумки проведення моніторингу сімей, діти яких перебувають на цілодобовому утриманні в закладах інституційного догляду;

- про можливе припинення функціонування діяльності дитячого будинку сімейного типу родини Нестерюк в зв’язку із зменшенням кількості дітей-вихованців.

more...

При тісній співпраці між Лановецькою районною державною адміністрацією та сільськогосподарським підприємством ПСП а/ф «Чайчинецька» завершено ямковий ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення.

12.07.2019 | 11:56

При тісній співпраці між Лановецькою районною державною адміністрацією та сільськогосподарським підприємством ПСП а/ф «Чайчинецька» - керівник Батринчук Б.Л. завершено ямковий ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С201010 Снігурівка-Вишгородок від с. Снігурівка до с. Чайчинці. Із ходом проведенння робіт ознайомився голова районної державної адміністрації Юліан Сірант а також заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кравчук. Роботи здійснюювалися ТОВ «Авакс-Проф» за кошти державного бюджету та 50% співфінансування ПСП а/ф Чайчинецька. 

more...

Відбулося засідання комiсiї.

12.07.2019 | 11:50

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний провів засідання комiсiї при районній державній адміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та про включення до ЄДАРПу інформації про пільговика за місцем фактичного проживання. Розглянуто 47 звернення. 

more...

Період військової служби включається до страхового стажу при призначенні матзабезпечення від Фонду з 01.01.2016

12.07.2019 | 10:28

Розмір матеріального забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (компенсація втраченого заробітку за період перебування на лікарняному), що фінансується Фондом соціального страхування України, обчислюється, виходячи із тривалості страхового стажу застрахованої особи. Страховим стажем вважається період (строк), протягом якого особа підлягала страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та за який щомісяця сплачено нею та роботодавцем або нею страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

more...

Комісія виділила 8500,00 грн. одноразової грошової допомоги громадянам відповідно до їх звернень.

11.07.2019 | 17:07

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний провів засідання комісії по призначенню одноразової грошової допомоги громадянам при райдержадміністрації. Розглянуто 7 зверненнь. Всього виділено – 8500,00 грн.:

more...

Безпека праці під час жнив.

11.07.2019 | 16:25

Аналіз травматизму на підприємствах АПК свідчить про те, що під час зернозбиральної кампанії найчастіше травмуються водії, підсобні робітники, механізатори та слюсарі. Це відбувається через невиконання вимог інструкцій з охорони праці, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів та порушення Правил дорожнього руху.

more...

Медична реформа в районі триває,-Василь Гудзь

11.07.2019 | 14:25

Про хід медичної реформи в районі, сьогодні на засіданні Громадської ради при райдержадміністрації проінформував завідувач сектору охорони здоров‘я та з питань цивільного захисту населення Василь Гудзь.

more...

Відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

11.07.2019 | 14:20

У сесійній залі Лановецької районної ради відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації, участь у якому взяв голова районної державної адміністрації Юліан Сірант, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний. Обговорювали питання про хід медичної реформи в Лановецькому районі – по даному питанню виступав завідувач сектору охорони здоров ’я та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Василь Гудзь та заступник головного лікаря КНП « Лановецька районна лікарня» Олег Богатюк; про забезпечення законності і правопорядку доповідав начальник Лановецього ВП Кременецького ВП в Тернопільській області ГУНП Василь Бурик; про забезпечення контролю за станом екологічної ситуації в районі розповів керівник районного управління Держпродспоживслужби Олександр Міняйло.

more...

Архів новин

  

Ми працюємо для людей

11.06.2019 | 15:19

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/greeting/lanovetska/ua/1139/515a.jpegУже з початку каденції голови районної державної адміністрації Юліана Сіранта у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку при співфінансуванні з місцевих бюджетів вдалось здійснити те, чого добивались протягом десятиріч - реконструйовано дах районної комунальної установи «Меморіальний комплекс – музей «Молотківська трагедія» загальною вартістю 296,507 тис. гривень, в тому числі 266,807 тис. гривень – кошти державного фонду регіонального розвитку, 29,7 тис. гривень – кошти місцевого бюджету. - Про це та інші досягення районної державної адміністрації у співпраці з підприємствами, установами та організаціями, громадськістю району йдеться у статті, опублікованій в 22 номері районної газети "Голос Лановеччини" 31 травня 2019 року.

more...

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/guds.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/kmu.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/informbody/baner_ak1.gif