Лановецька районна державна адміністрація
47400, м.Ланівці, вул.Незалежності, 19
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

 

http://opda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/topimg/5.jpg

22.01.2018 | 08:16
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Уряд запропонував програму «Україна без контрабанди»

25.06.2018 | 12:15

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/161272/963.jpgКонсолідовані зусилля правоохоронних і фіскальних органів зупинять нелегальні товарні потоки до країни. Це захистить інтереси національних виробників і наповнить бюджет.

20 червня на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр презентував програму «Україна без контрабанди», яка триватиме до 1 січня 2019 року. Заходи, які мають зупинити нелегальний імпорт, погоджені з усіма силовими відомствами. Спільні дії правоохоронців і контролюючих органів дозволять ефективніше і швидше покінчити із тіньовими схемами на митниці. 

more...

Нові міфи про субсидії: перебування за кордоном більш ніж 60 днів, дарування чи успадкування майна, сплата ЄСВ

25.06.2018 | 12:00

З 1 травня 2018 року в Україні діє нова програма житлових субсидій. Вона є більш адресною і соціально справедливою. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії – її отримали. http://teplo.gov.ua/rozyasnennya-po-subsidiyam/132.html

Однак, за два місяці в суспільстві з’явилося чимало міфів навколо програми субсидій. Сьогодні розвінчуємо найбільш поширені.

more...

У Ланівцях відсвяткували День молоді.

25.06.2018 | 10:51

Молодих людей, які зібрались в районному будинку культури з нагоди Дня молоді, привітав голова районної державної адміністрації Юліан Сірант. Очільник району побажав їм успіхів у всіх починаннях та порадив  запозичувати ідеї однодумців, продукувати свої, успішно їх реалізовувати. Найактивнішим Юліан Сірант вручив грамоти Лановецької районної державної адміністрації.

more...

Ланівчани взяли участь в першому етапі VІ Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу».

25.06.2018 | 10:28

Організатори та учасники спортивного свята – першого етапу VІ Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу», яке днями відбулось  на Тернопільщині і у якому взяли участь представники  Лановеччини,  висловлюють глибоку шану та вдячніть очільникам влади, соратникам, соціальним партнерам, меценатам, ЗМІ, волонтерам за велику шляхетну душу, щире небайдуже серце за надання посильної допомоги, повагу і турботу, вагому співпрацю в організації змагань, які надихнули спортсменів-аматорів.

more...

Держава розпочинає платити поліклінікам та амбулаторіям за кожного пацієнта

25.06.2018 | 10:18

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/161273/36.pngЗ липня стартує медична реформа, яка передбачає зміну системи фінансування медичних закладів первинної допомоги - поліклінік, амбулаторій, в яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти. Держава розпочинає фінансувати ці медзаклади за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» - платитиме саме тому лікарю, тому медзакладу, до якого людина звернулась за допомогою. Людина підписує декларацію з лікарем, якому довіряє, держава – сплачує за її обслуговування у цього лікаря. На сьогодні понад 9 мільйонів українців вже обрали свого лікаря і підписали з ним декларацію.

more...

Вітання голови районної державної адміністрації Юліана Сіранта з Днем молоді.

24.06.2018 | 08:00

Дорога молодь! Щиро вітаю  Вас зі святом – Днем молоді!

Сьогодні ви відіграєте значну роль у житті України. Все більшим стає відсоток соціально активних молодих людей, які вміють відстоювати   свої принципи і погляди, беруть участь у волонтерському русі. Саме вам - сьогоднішнім школярам, студентам, молодим фахівцям - вирішувати, яким буде завтрашній день нашої країни.

more...

Сьогодні отримали документи про повну загальну середню освіту 104 випускники шкіл Лановеччини.

23.06.2018 | 20:55

104 випускникам загальноосвітніх шкіл Лановеччини сьогодні вручили документи про  здобуття повної загальної середньої освіти. Урочистості, що пройшли в населенх пунктах району зібрали  вчителів, батьків та рідних вчорашніх школярів.

more...

Українська молодь здатна змінити країну зсередини, – Володимир Гройсман

23.06.2018 | 15:01

Українська молодь готова набувати нові знання і проявляти лідерські якості, здатна змінити Україну зсередини і перетворити її з пострадянської республіки на комфортну і сильну державу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час 11-го Щорічного молодіжного форуму стипендіальних програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії». Це приватні загальнодержавні ініціативи, які пропонують молодим людям можливості навчання і здобуття практичного досвіду у різних сферах.

more...

Вітання Президента України з нагоди Дня державної служби

23.06.2018 | 14:59

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас зі 100-річчям державної служби в Україні та професійним святом – Днем державної служби.

Протягом цього тривалого періоду – від часів гетьманату Павла Скоропадського і дотепер – державна служба складно еволюціонувала під впливом активних державотворчих процесів.

more...

Державні службовці Лановеччини відзначили своє професійне свято

23.06.2018 | 12:13

Працівників районної державної адміністрації, органів виконавчої влади району привітав голова РДА Юліан Сірант: «Сьогодні ми вшановуємо людей, які присвятили своє життя служінню державі, - зазначив очільник району. - Разом з тим ми святкуємо 100-річчя української державності. У 1918 році, після довгих років поневолення, український народ зробив героїчну спробу розірвати імперські пута і проголосив незалежність Української держави. Втрачена згодом, незалежність знову була відновлена у 1991 році».   

more...

Архів новин

  

Лановеччина у 2017 році.

02.01.2018 | 09:02

Про здобутки Лановеччини у 2017 році розповів на сторінаках газети "Голос Лановеччини" голова Лановецької районної державної адміністрації Юліан Сірант.

more...

ЛАНОВЕЧЧИНА У НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ. 2017-й РІК

28.08.2017 | 11:02
24 серпня мешканці Лановеччини разом з усією Україною відзначили 26-у річницю Незалежності. З цієї нагоди, не порушуючи багаторічної традиції, розповідають на сторінках газети "Голос Лановеччини"  про здобутки і плани району керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. more...

29.12.2016 | 10:48

Завершується 2016 рік. Про те, що зроблено в районі і перспективи Лановеччини у новому 2017 році розповідає голова районної державної адміністрації Юліан Сірант на сторінках районної газети «Голос Лановечини».

more...

Архів привітань

  

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/topimg/invest_pasport.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/image002.gif 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/edeklar.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/dpoato_2.jpg

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/lanovetska/ua/agolova/154.jpg