Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

Опитування

ГАРЯЧІ    НОВИНИ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/topimg/5.jpg

Прес-служба повідомляє

СТВОРЕННЯ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

23.07.2021 | 10:46

Фермерське господарство - це форма підприємницької діяльності громадян, які мають намір виготовляти товарну сільськогосподарську продукцію, а також, переробляти та реалізовувати її з метою отримати прибуток на земельних ділянках, наданих їм у  власність  та/або користування, у тому числі в оренду, для ведення фермерського господарства, товарного сільського сподарського виробництва, особистого селянськогого сподарства.

Один громадянин України або кілька громадян України, які є родичами або членами сім'ї, відповідно до закону, можуть створити фермерське господарство.

Кожний дієздатний громадянин України, який досяг 18-річного віку та виявив бажання, має право створити фермерське господарство.

more...

Суд зобов`язав клієнта Кременецького МЦ повернути лише тіло кредиту, а не пеню та штрафи!

23.07.2021 | 10:43

Станом  на  01.01.2021 року  в судах  України  на розгляді  знаходилося  більше 68 тис. позовів державних банків про стягнення  заборгованості.  Левову  частку   цих  позовів  подало      акціонерне товариство  комерційний  банк  «Приват Банк»,  а  відповідачами  виступали  фізичні особи, у яких  заборгованість  виникла  згідно кредитних карток. 

more...

«Прийняття спадщини, у складі якої є нерухоме майно, у випадку відсутності у спадкоємців правовстановлюючих документів на майно»

23.07.2021 | 10:37

У статті 1216 Цивільного кодексу України зазначено, що спадкування це перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

            У разі відсутності документів, які підтверджують право власності спадкодавця на житловий будинок чи відсутності державної реєстрації права власності, перш за все необхідно з’ясувати причини відсутності правовстановлюючих документів, державної реєстрації права власності або документів на забудову.

Видача свідоцтва про право на спадщину на майно, право власності на яке підлягає державній реєстрації, проводиться нотаріусом після того, як будуть подані документи, що посвідчують право власності спадкодавця на таке майно та проведена перевірка відсутності заборони або арешту цього майна.

more...

Фахівець Кременецького МЦ допомогла встановити додатковий строк для прийняття спадщини

23.07.2021 | 10:32

Спадкування – це перехід майнових і деяких особистих немайнових прав та обов’язків спадкодавця до його спадкоємців. Сукупність цих прав та обов’язків і є спадщиною.  Законодавством України встановлені умови,  які   є обов'язковим для оформлення прав на спадкове майно. Дотримання спадкоємцем строку  на прийняття спадщини є  однією  з  основних умов.

Однак,  інколи  трапляється  що  спадкоємці  пропускають шестимісячний строк,  встановлений для прийняття спадщини. Причинами  стають: відсутність інформації  про  смерть  спадкодавця,  хвороба,  правова необізнаність  щодо вимог закону, тощо.   

З такою  ж проблемою  щодо  пропуску  строку для прийняття спадщини, яка залишилась після смерті  батька  звернулася  і  громадянка  Б.

more...

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ -ПІДПРИЄМЦЯ

23.07.2021 | 10:25

Державна реєстрація фізичної особи  - підприємця -  це  офіційне визнання шляхом засвідчення факту набуття або позбавлення статусу підприємця фізичною особою, зміни відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, про фізичну особу - підприємця.

 В першу чергу, щоб зареєструватись як фізична особа - підприємець, заявнику необхідно обрати код запланованої   діяльності за Класифікатором видів економічної діяльності (КВЕД).

Державна реєстрація фізичних осіб - підприємців проводиться державним реєстратором виключно у виконавчому комітеті міської ради міста обласного значення або у районній, районній у містах Києві та Севастополі державній адміністрації за місцем проживання фізичної особи - підприємця.

more...

ВИПРАВЛЕНЯ ПОМИЛОК В ДЕРЖАВНОМУ АКТІ

23.07.2021 | 10:21

Державний акт на право приватної власності на землю це документ, виданий уповноваженим державним органом, що підтверджує право власності громадянина чи юридичної особи на земельну ділянку.

Містить інформацію про власника земельної ділянки; підстави набуття права власності на земельну ділянку; місцерозташування, площу, у державному акті зазначається опис суміжних землекористувачів, обмеження та обтяження у використанні ділянки.

Введення в дію бази державного земельного кадастру дозволило присвоїти кожній, внесеній до кадастру, земельній ділянці окремий унікальний кадастровий номер. Кожний кадастровий номер складається з 19 цифр, розділених двокрапками та містить інформацію про код регіону, кадастрової зони, кварталу та номер конкретної земельної ділянки.

more...

“Велике будівництво” у Шумській громаді

22.07.2021 | 16:10

У рамках програми Велике будівництво у 2020 році розпочали ремонтні роботи з утеплення фасаду Шумського НВК Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст – гімназія. Загальна вартість проєкту - 2,5 млн грн.

Уже замінені вікна та виконані роботи з утеплення фасаду. Наразі, підрядники оздоблюють фасад навчального закладу.

Об'єкт планують завершити до 1 вересня. Відтак школа буде мати не лише яскравий фасад, що приваблюватиме дітей, а й зможе економити електроенергію в опалювальний період.

more...

Велике будівництво – програма Президента України

22.07.2021 | 15:50

Приймальне відділення КНП "Кременецької опорної лікарні" реконструюють в процесі реформування охорони здоров’я. У системі другого рівня надання медичної допомоги відбудуться зміни. Звичні лікарні трансформуються у лікарні інтенсивного лікування І та II рівнів. Медичні заклади II рівня стануть базами госпітальних округів, на Тернопільщині таких буде три.

Серед них – КНП "Кременецька опорна лікарня". Відтак, оскільки лікарня у Кременці має статус опорної, то вже розпочалася реконструкція приймального відділення.

more...

Голова райдержадміністрації Віталій Кудлак провів робочу зустріч з керівниками силових структур

21.07.2021 | 12:01

           Робочу зустріч з керівниками правоохоронних органів району провів голова районної державної адміністрації Віталій Кудлак.

            Розглядалося широке коло питань: боротьба зі злочинністю, охорона громадського порядку, забезпечення нормального функціонування правоохоронних органів на території краю, спільне вирішення проблем правоохоронців, підтримка силових структур, у рамках законодавчого поля, з боку районної влади.

            Також обговорено ряд масових заходів, які заплановані на липень-серпень, що потребують належного громадського правопорядку.

more...

Архів новин

  

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема