Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 19.07.19 | 12:00

Відбувся семінар «Техніка пошуку роботи»

P90718-100626У Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Техніка пошуку роботи» для осіб, які звернулися у службу зайнятості з метою пошуку роботи та потребують допомоги у підготовці до співбесіди з роботодавцем.

Розпочала семінар провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Ірина Слівінська, ознайомила присутніх із завданнями,послугами та можливостями служби зайнятості.

Долучилась до заходу фахівець з рекрутингу Мар’яна Гаврілова надала коротку інформацію про професійні послуги з пошуку та підбору персоналу в службі зайнятості які реалізовуються ще через рекрутерів.- це новий напрямок роботи, який пропонується сьогодні службою зайнятості, спрямовано безробітних до як найшвидшого пошуку роботи, а також було ознайомлено з інформацією яку до нас доносить роботодавець щодо підбору персоналу.

Сподіваємося, що здобута під час семінару інформація і практичні навики допоможуть кожному безробітному знайти підходящу роботу в найкоротші терміни.

 

Анонси подій

Інформаційні послуги