Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 12.06.19 | 11:34

Шановні виборці Козівського району!

24 травня 2019 року розпочався виборчий процес позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Центральна виборча комісія внесла зміни у Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси. Не потрібно подавати документи, які підтверджують необхідність зміни місця голосування, від тепер вам знадобиться лише заява і паспорт.

У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ВИГОТОВЛЕННЯМ УТОЧНЕНИХ СПИСКІВ ВИБОРЦІВ НА ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ 21 ЛИПНЯ 2019 РОКУ БУДЬ-ЯКІ ЗМІНИ ДО ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ВИБОРЦІВ, ЩО МІСТЯТЬСЯ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ, ПРАЦІВНИКИ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ АПАРАТУ КОЗІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ МОЖУТЬ ВНЕСТИ ДО 15 ЛИПНЯ 2019 РОКУ ВКЛЮЧНО. 
У день голосування 21 липня 2019 року зміни до уточненого списку виборців можуть вноситися виключно за рішенням суду. 20 та 21 липня 2019 року відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Козівської райдержадміністрації також буде працювати для надання відповідних консультацій виборцям та дільничним виборчим комісіям.
Прийом здійснюється за адресою: Козівська райдержадміністрація,  вул.Грушевського, 38, смт Козова, ( перший поверх, праве крило).

Анонси подій

Інформаційні послуги