Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.

Козівська районна державна адміністрація


http://patrol.police.gov.ua/jobs/process/

План лісогосподарських заходів (рубок) на 2017 рік по ДП "Бережанське ЛМГ" у межах Козівського району

04.04.2017 | 16:04

Результат пошуку зображень за запитом "фото ліс" План лісогосподарських заходів (рубок) на 2017 рік по ДП "Бережанське ЛМГ" у межах Козівського району

plany_rubok_2017_Berezhanske LMH.xls

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Оздоровчий період триває.

27.06.2017 | 12:04

Результат пошуку зображень за запитом "оздоровлення фото ромашка"На оздоровлення в табір «Ромашка» Заліщицького району відправлено дітей із нашого району. Начальник сектору у справах сім»ї та молоді М.Іваніцька повідомила, що оздоровчий період триває. Всі бажаючі оздоровити свою дитину можуть звернутися у сектор райдержадміністрації.  

more...

Начальник сектору у справах сім»ї та молоді взяла участь у семінарі

27.06.2017 | 11:52

 Начальник сектору у справах сім»ї та молоді М.Іваніцька взяла участь у 2-х денному семінарі: «Попередження торгівлі людьми та встановлення статусу особи, постраждалої від торгівлі людьми». Загалом, в області вже 8 осіб мають статус  постраждалих від торгівлі людьми.

Згідно розпорядження голови облдержадміністрації в кожному районі є уповноважений керівник, який встановлює такий статус. Спільно з ГО «Відродження» облдержадміністрацією вручено сертифікат Марії Іваніцькій для можливості надання статусу особам постраждалим від торгівлі людьми в Козівському районі .

 

more...

Увага! Допоможіть встановити особу!

27.06.2017 | 09:48

Результат пошуку зображень за запитом "фото увага" Увага! Допоможіть встановити особу, причетну до вбивства дівчини!

Слідчі Головного управління Національної поліції в Тернопільській області звертаються до водіїв, які 26 червня в період з першої по п'яту годину ранку проїжджали дорогою Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече через смт. Вишнівець в напрямку Рівного.

Якщо в даний час ви їхали неподалік місця злочину, а в автомобілях є відеореєстратор, принесіть відео та допоможіть встановити особу чи осіб, причетних до вбивства сімнадцятилітньої дівчини.

Анонімність гарантується. Повідомити інформацію можна ще й за номерами телефонів у Збаражі: (068) 346-73-46, (03550) 2-12-45, у Тернополі - (0352) 27-12-58, (067) 471-66-23 або на лінію "102".

more...

В районі тривають роботи на 9 км автомобільної дороги Озерна – Городище

26.06.2017 | 15:55

 В районі тривають роботи на 9 км автомобільної дороги Озерна – Городище на основі співфінансування з місцевого бюджету. ТОВ «АВАКС ПРОФ» з використанням 300 т асфальту відремонтовано 1120 кв.м дорожнього полотна на протяжності 8 км,  проведено розчищення узбіч.

 

more...

Голова райдержадміністрації В.Вітровий обстежив хід проведення ремонту дорожнього покриття

26.06.2017 | 15:53

 Голова райдержадміністрації В.Вітровий обстежив хід проведення ремонту дорожнього покриття на автомобільній дорозі Потік-Конюхи-Хоростець, де працює ТОВ «АВАКС ПРОФ».  З використанням 216 т асфальту та 260 т білого щебеню проведено ремонт дорожнього полотна на протяжності 2,5 км, 4 км профрезовано, розчищено узбіччя на протяжності 6 км, влаштовано 600 м водовідних кюветів.

Також здійснено профілювання дороги до могили поховання Українських Січових Стрільців.

Заплановано вивезення білого щебеню 600 т та залучення філії «Бережанський райавтодор»

more...

З нагоди Дня молоді голова Тернопільської ОДА Степан Барна нагородив грамотою обласної державної адміністрації Марію Іваніцьку

26.06.2017 | 09:43

 З нагоди Дня молоді голова Тернопільської ОДА Степан Барна нагородив грамотою обласної державної адміністрації за професіоналізм, сумлінне виконання своїх обов’язків, принциповість, служіння інтересам багатодітних сімей району, творчих і талановитих, за збереження життя і здоров’я, дітей під час оздоровчих поїздок – начальника сектору сім»ї та молоді райдержадміністрації М.Іваніцьку. Степан Степанович зазначив, що в Козівському району на відміну від інших збережена молодіжна структура.

more...

Шановні колеги ! З професійним святом – Днем державної служби !

23.06.2017 | 09:36

 Шановні колеги !

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем державної служби ! 

            Судячи з власного трудового досвіду, можу сказати, що праця держслужбовця - це нелегка праця. Вона потребує справжньої відданості своїй справі, високої дисциплінованості. Адже головне завдання кожного державного службовця – вірно і чесно служити народу України.

         Від Ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави.     

         

more...

Президент доручив Уряду вже восени підвищити пенсії

20.06.2017 | 10:46

 Президент Петро Порошенко переконаний, що покращення економічної ситуації в країні нині дає можливість здійснити кроки, спрямовані на підвищення забезпечення пенсіонерів, які найбільше потребують підтримки з боку держави. Про це він заявив на засіданні Національної ради реформ, присвяченому пенсійній реформі.

more...

Відзначення 21-ї річниці Конституції України

19.06.2017 | 16:09

 19 червня, в кабінеті заступника голови районної державної адміністрації, відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 21-ї річниці Конституції України, Дня молоді та Дня селища.

За результатами обговорення вирішено, що 25 червня 2017 року : 

12.00 – 17.00 год. – спортивна програма на центральному стадіоні;

14.00 год. – дитяча програма, ігри та розваги для дітей, конкурс малюнків на асфальті;

19.00 – 22.00 год. – урочиста частина із святковим концертом;

22.00 – 24.00 – молодіжна дискотека.

more...

Ігор Скобляк провів засідання постійної комісії з питань виділення матеріальної допомоги

19.06.2017 | 10:24

 Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Ігор Скобляк провів засідання постійної комісії з питань виділення матеріальної допомоги незахищеним верствам населення. Розглядались заяви громадян з питання надання їм одноразової матеріальної допомоги у зв’язку з складними життєвими обставинами, що виникли в їх родинах.

На розгляд комісії надійшло 9 звернень, майже по всім зверненням були прийняті позитивні рішення.

more...

Архів новин

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/agolova/2134234.png 

 

 

 

 

 

УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися  групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

 

Нові завдання щодо підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів служб персоналу державних органів
 
ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ НА ПЕРІОД ДО 2016 РОКУ
 
Стан взаємодії органів виконавчої влади та громадськості
 
 ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНО КВАЛІФІКОВАНИМИ ТА ПРОФЕСІЙНИМИ ЛІДЕРАМИ
 
Всеукраїнський конкурс 
«Кращий державний
службовець»

 

Реформування системи професійного навчання
державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Анонси подій

Інформаційні послуги