Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про внесення змін у рішення № 435 від 11.06.2015 року «Про затвердження «Положення про сплату земельного податку» на території Коцюбинської сільської ради"


 

 

КОЦЮБИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Восьма  сесія сільської ради

(сьомого скликання )

Друге пленарне засідання

Рішення № 98

с. .Коцюбинці                                                                                     від 11.07.2016 року

 

„ Про внесення змін у рішення № 435 від 11.06.2015 року «Про затвердження «Положення про сплату земельного податку» на території Коцюбинської сільської ради".

Керуючись п. 35 ч.1 ст.26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ", ст..269-287 Податкового кодексу України, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

      

1.           Внести зміни в рішення № 435 від 11.06.2015 року «Про затвердження «Положення про сплату земельного податку» на території Коцюбинської сільської ради» в частині встановлення ставок земельного податку, а саме, в Положенні пункти:

 

                     - 5. «Ставки податку за земельні ділянки для фізичних осіб» читати в такій редакції:

 

   « 5. Ставки податку за земельні ділянки для фізичних осіб.

       5.1. Ставка земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження)

          5.1.1 Ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено встановлюється у розмірі 0,05% від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь – 0,15% від їх нормативної грошової оцінки.

          5.1.2. Ставка податку встановлюється у розмірі 3% від їх нормативної грошової оцінки за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності).

      5.2. Ставки земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено

          5.2.1. Ставка податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, встановлюється у розмірі 3%, а для сільськогосподарських угідь – 0,25% від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.»

 

                           - 6. « Ставки податку за земельні ділянки для юридичних осіб» читати в такій редакції:

 

 « 6. Ставки податку за земельні ділянки для юридичних осіб

      6.1. Ставка земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження)

          6.1.1 Ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено встановлюється у розмірі 1% від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь – 0,5% від їх нормативної грошової оцінки.

          6.1.2. Ставка податку встановлюється у розмірі 5% від їх нормативної грошової оцінки за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності).

 

      6.2. Ставки земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено

         6.2.1. Ставка податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, встановлюється у розмірі  2,5%, а для сільськогосподарських угідь – 4% від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.»

 

2.     Секретарю ради оприлюднити дане рішення.

  3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань соціально – культурного та економічного розвитку, фінансів і бюджету та з питань агропромислового комплексу і земельних відносин.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                               І.П. Воробець

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Інформаційні послуги