Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

№656 від 03.10.2011року


 

 

 

 

 

                               УКРАЇНА

ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

                     ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                      РОЗПОРЯДЖЕННЯ

   ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від 03.10.2011    року         селище Гусятин         №656

 

 

Про проведення районного благодійного

марафону "Добро повертається"

 

        

Відповідно до Закону України "Про Загальнодержавну програму "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року", спільного наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства транспорту та зв’язку України, Міністерства внутрішніх справ України, Державного департаменту України з питань виконання покарань від 14.06.2006 № 1983/388/452/221/556/596/106 "Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів соціальної роботи із сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 вересня 2011 року №762 «Про проведення обласного благодійного

марафону «Добро повертається», з метою надання допомоги дітям, які проживають у складних умовах:

1. Відділу  у справах сім’ї та молоді, службі у справах дітей райдержадміністрації  забезпечити участь дітей, які проживають у складних умовах, в обласному благодійному марафоні "Добро повертається", який відбудеться 18 жовтня 2011 року у місті Тернополі.

         2. Відділу  у справах сім’ї та молоді, службі у справах дітей райдержадміністрації районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  організувати 30 жовтня 2011 року проведення районного благодійного марафону "Добро повертається" для дітей, які проживають у складних умовах.

3. Відповідальним виконавцям про проведену роботу  інформувати сектор контролю апарату районної державної адміністрації до  15 листопада 2011 року.

4. Відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації забезпечити координацію та подання узагальненої інформації про виконання розпорядження управлінню у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації до 18 листопада 2011 року.

 

 

2

 

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  районної державної адміністрації Собаня О.В.

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                              Я.Є.УГЛЯР

 

                                                                          

 

                
 

Інформаційні послуги