Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

№650 від 29.09.2011 року


 

 

                          УКРАЇНА

               ГУСЯТИНСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

                                       ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                         Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

             ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Від 29.09.2011  року         селище Гусятин         №650

 

 

Про стан виконання  розпорядження голови обласної

державної адміністрації від 07.09.2010 року

 №689 «Про затвердження плану заходів

щодо активізації участі громадських

формувань з охорони громадського порядку,

громадських помічників дільничних

 інспекторів міліції в сільській місцевості

в забезпеченні правопорядку»

 

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 липня 2010 року №1478-р «Про затвердження плану заходів щодо активізації участі громадських  формувань з охорони громадського порядку, громадських помічників дільничних  інспекторів міліції в сільській місцевості в забезпеченні правопорядку», розпоряджень голови облдержадміністрації від 07 вересня 2010 року №689, голови райдержадміністрації від 14.09.2010 року №514 з даного питання у районі проводиться відповідна робота щодо відновлення та створення громадських формувань для забезпечення охорони громадського порядку в населених пунктах району, профілактики правопорушень та підвищення їх взаємодії із співробітниками органів внутрішніх справ.

На даний час створено в районі 10 громадських формувань (смт.Гримайлів, селах Гадинківці, Н.Нижбірок, Перемилів, Чабарівка, Хлопівка, Котівка, Городниця, Васильківці, Лежанівка). Загальна чисельність  членів громадських формувань складає 114 чоловік.

Членами громадських формувань проведено 19 заходів по забезпеченню громадського порядку, 14 профілактичних заходів з особами, схильними до вчинення правопорушень, розкрито за участю членів формувань 9 злочинів, за різні адміністративні порушення затримано 48 осіб.

У засобах масової інформації ведеться висвітлення роботи дільничних інспекторів, їх взаємодія з населенням та громадськими формуваннями у забезпеченні  охорони громадського порядку та профілактики правопорушень.

Поряд із цим,  в окремих населених пунктах робота громадських формувань залишається малоефективною, їх діяльність з охорони громадського порядку в більшості випадків здійснюється епізодично, а в окремих формування створені формально і свої функції з охорони громадського порядку не виконують.

Робота з відновлення діяльності пунктів охорони порядку здійснюється ще не належним чином, залишається проблемним питання їх ремонту, забезпечення необхідним інвентарем та засобами зв’язку.

2

Криміногенна ситуація в районі залишається складною. Основне навантаження щодо забезпечення охорони громадського порядку профілактики злочинів і правопорушень поклдається на органи внутрішніх справ,  зокрема на дільничних інспекторів міліції. У середньому один дільничний інспектор  обслуговує 3 - 5 населених пунктів (4,2 тис. населення).

Виходячи із вищенаведеного:

1. Інформацію старшого інспектора громадського порядку Гусятинського         РВ УМВС України в Тернопільській області Романського В.В. взяти до відома.

2.  Гусятинському РВ УМВСУ в Тернопільській області спільно з виконкомами селищних, сільських рад району:

2.1. Посилити серед населення району роз’яснювальну роботу щодо необхідності участі громадян в охороні громадського порядку, профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю, за результатами якої подавати органам місцевого самоврядування пропозиції про утворення при кожній сільській, селищній раді громадських формувань, відбір громадських помічників дільничних інспекторів міліції в сільській місцевості.

2.2. Забезпечити дільничних інспекторів міліції в сільській місцевості та їх громадських помічників службовими приміщеннями, засобами зв»язку та оргтехнікою.

2.3 Розглянути питання щодо утворення або відновлення діяльності громадських формувань, організації їх матеріально-технічного забезпечення і стимулювання роботи на підприємствах, установах та організаціях.

2.4. Проводити моніторинг громадської думки щодо діяльності громадських формувань, їх участі у забезпеченні правопорядку, за результати якого приймати рішення щодо вдосконалення їх діяльності.

2.5. Проводити щокварталу звітування керівників громадських формувань за участю дільничних інспекторів міліції  в сільській місцевості, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на загальних зборах громад щодо участі у забезпеченні правопорядку, захисту прав і свобод громадян.

2.6.   Організувати в засобах масової інформації цикли передач та спеціальні рубрики про позитивний досвід діяльності громадських формувань з метою популяризації їх діяльності, забезпечення співпраці населення з правоохоронними органами.

2.7. Про проведену роботу інформувати сектор контролю апарату райдержадміністрації  до 10.01.2012 року.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови
районної державної адміністрації                                                  Я.Є. УГЛЯР

 

                                      Б.В
 

Інформаційні послуги