Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

№648 від 29.09.2011 року


                                                 

 

 

 

                                       УКРАЇНА

      ГУСЯТИНСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

                                ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                              

                                РОЗПОРЯДЖЕННЯ

               ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від  29.09.2011  року         селище Гусятин         №648

 

Про стан виконання розпорядчих

документів голів обласної та районної

державних адміністрацій структурними

підрозділами райдержадміністрації,

районними службами

 

На підставі статей 6, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 19 лютого 2002 року №155/2002 “Про порядок організації та здійснення контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України”, доручення Президента України від 14 травня 2010 року № 1-1/919, доручень Прем’єр-міністра України від 19 травня 2010 року № 27554/2/1-10 та від 2 липня 2010 року №40056/0/1-10 щодо аналізу стану виконання законів України, постанов Верховної Ради України, актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови обласної державної адміністрації, заслухавши інформацію сектору контролю апарату райдержадміністрації з цього питання:

 

1.Аналітичну довідку сектору контролю апарату райдержадміністрації із зазначеного питання взяти до відома і надіслати для реагування структурним підрозділам райдержадміністрації, районним службам.

2.Заступникам голови, керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб:

     2.1.Посилити контроль і забезпечити безумовне та своєчасне виконання завдань, визначених актами Президента України, Кабінету Міністрів України, інших центральних органів виконавчої влади, депутатськими запитами і зверненнями, розпорядженнями, дорученнями, протокольними дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій, стан їх реалізації постійно розглядати на нарадах.

    2.2.Не допускати зволікань з виконання актів органів влади вищого рівня, які вимагають розробки проектів регіональних програм чи розпорядчих документів голови райдержадміністрації.

    2.3.Своєчасно інформувати облдержадміністрацію та сектор контролю апарату райдержадміністрації щодо виконання завдань, визначених

 

 

 

                                                2

 

законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, забезпечити чітку взаємодію із структурними підрозділами облдержадміністрації з реалізації доручень голови облдержадміністрації.

3.Заступникам голови, управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з відповідними районними службами вжити заходів щодо ліквідації заборгованості із заробітної плати та забезпечити її зростання на підприємствах, організаціях, установах району.

            4.Управлінню Держкомзему в районі спільно з Хоростківською міською та Гримайлівською селищною радами вжити заходів щодо розроблення проектів організації територій природно-заповідного фонду.

            5.Державній податковій інспекції в районі вжити заходів з ліквідації податкового боргу підприємствами району.

             6.Виконкомам місцевих рад:

                 6.1.Здійснювати постійний контрольщодо планових поступлень до місцевих бюджетівта забезпечити стовідсоткове їх виконання.

                 6.2.Активізувати роботу щодо благоустрою населених пунктів, ремонту сільських та комунальних доріг місцевого значення.

            7.Заступникам голови, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, районних служб  вжити заходів щодо створення умов безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до будинків та приміщень.

8.Відповідальним виконавцям забезпечити реалізацію даного розпорядження, про що інформувати сектор контролю апарату районної державної адміністрації до 15  грудня 2011 року.

             9.Зняти з контролю розпорядження голови райдержадміністрації  від 29 червня 2011 року №452 «Простан виконання розпорядчих документів голів обласної та районної державних адміністрацій структурними підрозділами райдержадміністрації, районними службами”.

             10.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обовязків.

 

Перший заступник голови районної

державної адміністрації                                                                Я.Є.УГЛЯР

 

 

 

                                                                   
 

Інформаційні послуги