Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

№ 647 від 29.09.2011 року


 

 

 

                  УКРАЇНА

     ГУСЯТИНСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

                        ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                   Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

          ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Від 29.09.2011 року         селище Гусятин         № 647

 

Про хід виконання розпорядження

голови районної державної адміністрації

 від 29 червня 2011 року №449 «Про

підготовку житлово-комунального

 господарства та соціальної інфраструктури

 району до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років»

 

       На виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 29 червня 2011 року №449 «Про підготовку житлово-комунального господарства та соціальної інфраструктури району до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років» підприємствами, установами та організаціями району проведена певна робота.

У житлово-комунальному господарстві підготовлено до роботи  в осінньо-зимовий період 4 котельні, 1,3 кілометри теплових мереж, 1 каналізаційну насосну станцію, 3 свердловини.

Станом на 12.09.2011року у підприємств житлово-комунального господарства району відсутня заборгованість за спожиту електроенергію. Завершується розроблення паспортів готовності багатоквартирних житлових будинків у селищі Гусятин та м.Хоростків.

Гусятинським КП«Водоканал-сервіс» проведено ремонти операторних приміщень каналізаційно-насосної станції, Чабарівського водозабору та станції другого підйому (утеплення приміщень, ущільнення вікон та дверей).                                                              

 У місті Копичинці проведено поточний ремонт снігоочисної техніки для роботи в зимовий період, перевірку герметизації вводів підземних комунікацій та очистку димовентиляційних каналів у житлових будинках і в будинках громадського призначення.

У місті Хоростків завершено обладнання приладами обліку води житлового фонду та соціально-культурних закладів. Проведено заміну 310 м/п стальних труб водопроводів на пластмасові. Встановлено енергозберігаючі вікна та двері в дитячих дошкільних закладах №1 та №2.

Відповідна робота по підготовці до осінньо-зимового періоду проведена у соціальній сфері.

Більшість навчально-виховних закладів району готові до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012років. При підготовці до нового навчального року у всіх закладах освіти завершено ремонтні роботи у класних кімнатах, коридорах,

 

2

їдальнях, майстернях і на сходових клітках. Упорядковано спортивно-ігрові майданчики і прилеглі території.

У школах району проведено заміну 27,2% усіх вікон на металопластикові, зокрема у цьому році замінено 120 вікон і замовлено на суму 1332 тис. грн..

Проведено реконструкцію, переобладнання та добудову приміщення спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Васильківці.

До опалювального сезону підготовлено 98% газових котелень і паливних шкіл.

Проведено поточні ремонти лабораторного, фізіотерапевтичного, гінекологічного, стоматологічного і дитячого  відділень,  рентгенкабінетів, жіночої консультації в Гусятинській лікарні. У Копичинецькій лікарні поміняно 137 вікон, 7 дверей, у Хоростківській – більше 90 % вікон.

В закладах культури замінено 7 дверей і 30 вікон на енергозберігаючі.

          Разом з тим, залишається цілий ряд невирішених проблем щодо підготовки підприємств житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

Комунальним підприємством «Водоканал-сервіс» у смт. Гусятин не проводиться планово-профілактична хлораціяводопровідної мережі.  Водопровідната каналізаційна системи селища зношені, відмічаються часті прориви, не ведеться відомчий контроль за якістю питної води, не проводиться доукомплектація лабораторій станції другого підйому та очисних споруд, не вирішується питання резервного водозабезпечення на випадок перебоїв в подачі водопровідної води.

Контроль за якістю очистки стічних вод не ведеться. Не вирішено питання очистки стоків від санаторію «Збруч», житлового масиву, виробничих об’єктів, що підключились до цього колектора.

По місту Хоросткову не вирішено питання відомчого контролю за якістю питної води. На території міста не проведено тампонаж недіючих  свердловин. Виведені з ладу і потребують реконструкції міські очисні споруди. Напівзруйнованимитарозкомплектованими залишаються очисні споруди Хоростківського ліцею.

В м. Копичинці продовжує залишатись складна ситуація з питань охорони довкілля. Впродовж останніх років в незадовільному санітарно-технічному стані утримуються каналізаційні споруди, загальноміські очисні споруди не працюють. Не вирішується питання очистки стічних вод від установи ВК-112.

Не підготовлені належним чином до роботи в осінньо-зимовий період окремі заклади соціально-культурної сфери.

У ЗОШ І-ІІ ст.с.Сорока не закінчено облаштування внутрішніх туалетів, зовнішні знаходяться в незадовільному санітарно-технічному стані, потребують капітально ремонту. У ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Хоростків не створені  елементарні умови для відпочинку та ігрової діяльності дітей шестирічного віку. Внутрішні туалети знаходяться в незадовільному санітарно – технічному стані.

Не створені належні умови для дітей шестирічного віку в школі – гімназії І-ІІІ ст.№1 м.Хоростків, ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м.Копичинці.

Не розпочато будівництво ЗОШ І-ІІ ст. с.Оришківці, даний заклад знаходиться в незадовільному санітарно – технічному стані.

3

Потребують капітального ремонту спортивні зали ЗОШ І-ІІІ ст. с.Личківці. Не працює опалення в спортивних залах (не підключені до паливної) ЗОШ І-ІІІ ст. с.Товсте, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Раштівці, ЗОШ І-ІІ ст. с. Перемилів.

Потребують капітального ремонту дахи ЗОШ І-ІІ ст. с.Сидорів, ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Гусятин, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Личківці.

Не проведена реконструкція їдальні ЗОШ І-ІІ ст. с.Тудорів.

Не закінчений ремонт в дитячому садку с. Ст.Нижбірок.

Відсутня холодна протічна вода в дитячому садку с.Н.Нижбірок.

В Гусятинській лікарні потрібно поміняти 700 дверей і 623 вікон, у Копичинецькій - 228 вікон і  418 дверей, у Гримайлівській  - 98 вікон і 96 дверей. Не завершений ремонт котельні Копичинецької лікарні.

        

Виходячи із вищенаведеного:

     1. Інформації про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 червня 2011 року №449 «Про підготовку житлово-комунального  господарства та соціальної інфраструктури  району до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років» взяти до відома.

2. Роботу відділів освіти, охорони здоров’я, культури і туризму райдержадміністрації, Хоростківського, Копичинецького міських, Гусятинського, Гримайлівського селищних голів  з питань підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період визнати недостатньою.

     3. Заступникам голови райдержадміністрації  спільно з виконкомами рад, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб і організацій:

3.1. Забезпечити до 10 жовтня 2011 року виконання суб’єктами господарювання, галузями економіки та соціальної інфраструктури заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

3.2.  Забезпечити до початку опалювального сезону проведення 100 відсоткових розрахунків за використані в поточному році електричну та теплову енергію, природній газ, надані послуги з водопостачання і водовідведення та погашення боргів минулих років, не допускати виникнення боргів.

3.3.  До 10 жовтня 2011 року привести у готовність системи центрального опалення, тепломережі та котельні в житлово-комунальному господарстві і опалювальні системи в закладах соціально-культурної сфери.

3.4.  До початку опалювального сезону забезпечити герметизацію інженерних вводів, ущільнення вікон та дверей.

4. Виконкомам рад району:

4.1. Вжити термінових заходів для забезпечення району доброякісною питною водою, нормальним функціонуванням очисних споруд, своєчасного вивозу

побутових відходів та утримання сміттєзвалищ в належному санітарному та екологічному стані.

4.2. Спільно з комунальними підприємствами забезпечити своєчасне оформлення паспортів готовності багатоповерхових житлових будинків до роботи в опалювальний період.

 

4

5. Фінансовому управлінню райдержадміністрації спільно з відділами освіти, охорони здоров»я, культури і туризму райдержадміністрації, міськими, селищними, сільськими головами:

5.1. До 10 жовтня 2011 року провести роботу для своєчасного забезпечення соціально-культурних закладів твердим паливом згідно передбачених бюджетних призначень та нормативних запасів палива.

5.2. Підготувати об’єкти теплового господарства комунальної власності до зими відповідно до затверджених графіків.

6. Відповідальним виконавцям забезпечити реалізацію даного розпорядження, про що інформувати сектор контролю райдержадміністрації до 15 жовтня 2011 року.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Перший заступник голови
районної державної адміністрації                                                Я.Є.УГЛЯР

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ГУСЯТИНСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Від 29.09.2011 року         селище Гусятин         № 647

 

Про хід виконання розпорядження

голови районної державної адміністрації

 від 29 червня 2011 року №449 «Про

підготовку житлово-комунального

 господарства та соціальної інфраструктури

 району до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років»

 

       На виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 29 червня 2011 року №449 «Про підготовку житлово-комунального господарства та соціальної інфраструктури району до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років» підприємствами, установами та організаціями району проведена певна робота.

У житлово-комунальному господарстві підготовлено до роботи  в осінньо-зимовий період 4 котельні, 1,3 кілометри теплових мереж, 1 каналізаційну насосну станцію, 3 свердловини.

Станом на 12.09.2011року у підприємств житлово-комунального господарства району відсутня заборгованість за спожиту електроенергію. Завершується розроблення паспортів готовності багатоквартирних житлових будинків у селищі Гусятин та м.Хоростків.

Гусятинським КП«Водоканал-сервіс» проведено ремонти операторних приміщень каналізаційно-насосної станції, Чабарівського водозабору та станції другого підйому (утеплення приміщень, ущільнення вікон та дверей).                                                              

 У місті Копичинці проведено поточний ремонт снігоочисної техніки для роботи в зимовий період, перевірку герметизації вводів підземних комунікацій та очистку димовентиляційних каналів у житлових будинках і в будинках громадського призначення.

У місті Хоростків завершено обладнання приладами обліку води житлового фонду та соціально-культурних закладів. Проведено заміну 310 м/п стальних труб водопроводів на пластмасові. Встановлено енергозберігаючі вікна та двері в дитячих дошкільних закладах №1 та №2.

Відповідна робота по підготовці до осінньо-зимового періоду проведена у соціальній сфері.

Більшість навчально-виховних закладів району готові до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012років. При підготовці до нового навчального року у всіх закладах освіти завершено ремонтні роботи у класних кімнатах, коридорах,

 

2

їдальнях, майстернях і на сходових клітках. Упорядковано спортивно-ігрові майданчики і прилеглі території.

У школах району проведено заміну 27,2% усіх вікон на металопластикові, зокрема у цьому році замінено 120 вікон і замовлено на суму 1332 тис. грн..

Проведено реконструкцію, переобладнання та добудову приміщення спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Васильківці.

До опалювального сезону підготовлено 98% газових котелень і паливних шкіл.

Проведено поточні ремонти лабораторного, фізіотерапевтичного, гінекологічного, стоматологічного і дитячого  відділень,  рентгенкабінетів, жіночої консультації в Гусятинській лікарні. У Копичинецькій лікарні поміняно 137 вікон, 7 дверей, у Хоростківській – більше 90 % вікон.

В закладах культури замінено 7 дверей і 30 вікон на енергозберігаючі.

          Разом з тим, залишається цілий ряд невирішених проблем щодо підготовки підприємств житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

Комунальним підприємством «Водоканал-сервіс» у смт. Гусятин не проводиться планово-профілактична хлораціяводопровідної мережі.  Водопровідната каналізаційна системи селища зношені, відмічаються часті прориви, не ведеться відомчий контроль за якістю питної води, не проводиться доукомплектація лабораторій станції другого підйому та очисних споруд, не вирішується питання резервного водозабезпечення на випадок перебоїв в подачі водопровідної води.

Контроль за якістю очистки стічних вод не ведеться. Не вирішено питання очистки стоків від санаторію «Збруч», житлового масиву, виробничих об’єктів, що підключились до цього колектора.

По місту Хоросткову не вирішено питання відомчого контролю за якістю питної води. На території міста не проведено тампонаж недіючих  свердловин. Виведені з ладу і потребують реконструкції міські очисні споруди. Напівзруйнованимитарозкомплектованими залишаються очисні споруди Хоростківського ліцею.

В м. Копичинці продовжує залишатись складна ситуація з питань охорони довкілля. Впродовж останніх років в незадовільному санітарно-технічному стані утримуються каналізаційні споруди, загальноміські очисні споруди не працюють. Не вирішується питання очистки стічних вод від установи ВК-112.

Не підготовлені належним чином до роботи в осінньо-зимовий період окремі заклади соціально-культурної сфери.

У ЗОШ І-ІІ ст.с.Сорока не закінчено облаштування внутрішніх туалетів, зовнішні знаходяться в незадовільному санітарно-технічному стані, потребують капітально ремонту. У ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Хоростків не створені  елементарні умови для відпочинку та ігрової діяльності дітей шестирічного віку. Внутрішні туалети знаходяться в незадовільному санітарно – технічному стані.

Не створені належні умови для дітей шестирічного віку в школі – гімназії І-ІІІ ст.№1 м.Хоростків, ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м.Копичинці.

Не розпочато будівництво ЗОШ І-ІІ ст. с.Оришківці, даний заклад знаходиться в незадовільному санітарно – технічному стані.

3

Потребують капітального ремонту спортивні зали ЗОШ І-ІІІ ст. с.Личківці. Не працює опалення в спортивних залах (не підключені до паливної) ЗОШ І-ІІІ ст. с.Товсте, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Раштівці, ЗОШ І-ІІ ст. с. Перемилів.

Потребують капітального ремонту дахи ЗОШ І-ІІ ст. с.Сидорів, ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Гусятин, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Личківці.

Не проведена реконструкція їдальні ЗОШ І-ІІ ст. с.Тудорів.

Не закінчений ремонт в дитячому садку с. Ст.Нижбірок.

Відсутня холодна протічна вода в дитячому садку с.Н.Нижбірок.

В Гусятинській лікарні потрібно поміняти 700 дверей і 623 вікон, у Копичинецькій - 228 вікон і  418 дверей, у Гримайлівській  - 98 вікон і 96 дверей. Не завершений ремонт котельні Копичинецької лікарні.

        

Виходячи із вищенаведеного:

     1. Інформації про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 червня 2011 року №449 «Про підготовку житлово-комунального  господарства та соціальної інфраструктури  району до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років» взяти до відома.

2. Роботу відділів освіти, охорони здоров’я, культури і туризму райдержадміністрації, Хоростківського, Копичинецького міських, Гусятинського, Гримайлівського селищних голів  з питань підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період визнати недостатньою.

     3. Заступникам голови райдержадміністрації  спільно з виконкомами рад, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб і організацій:

3.1. Забезпечити до 10 жовтня 2011 року виконання суб’єктами господарювання, галузями економіки та соціальної інфраструктури заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

3.2.  Забезпечити до початку опалювального сезону проведення 100 відсоткових розрахунків за використані в поточному році електричну та теплову енергію, природній газ, надані послуги з водопостачання і водовідведення та погашення боргів минулих років, не допускати виникнення боргів.

3.3.  До 10 жовтня 2011 року привести у готовність системи центрального опалення, тепломережі та котельні в житлово-комунальному господарстві і опалювальні системи в закладах соціально-культурної сфери.

3.4.  До початку опалювального сезону забезпечити герметизацію інженерних вводів, ущільнення вікон та дверей.

4. Виконкомам рад району:

4.1. Вжити термінових заходів для забезпечення району доброякісною питною водою, нормальним функціонуванням очисних споруд, своєчасного вивозу

побутових відходів та утримання сміттєзвалищ в належному санітарному та екологічному стані.

4.2. Спільно з комунальними підприємствами забезпечити своєчасне оформлення паспортів готовності багатоповерхових житлових будинків до роботи в опалювальний період.

 

4

5. Фінансовому управлінню райдержадміністрації спільно з відділами освіти, охорони здоров»я, культури і туризму райдержадміністрації, міськими, селищними, сільськими головами:

5.1. До 10 жовтня 2011 року провести роботу для своєчасного забезпечення соціально-культурних закладів твердим паливом згідно передбачених бюджетних призначень та нормативних запасів палива.

5.2. Підготувати об’єкти теплового господарства комунальної власності до зими відповідно до затверджених графіків.

6. Відповідальним виконавцям забезпечити реалізацію даного розпорядження, про що інформувати сектор контролю райдержадміністрації до 15 жовтня 2011 року.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Перший заступник голови
районної державної адміністрації                                                Я.Є.УГЛЯР

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Інформаційні послуги